עזרה כיריים - אינדוקציה - גז - חשמל

צ'ייסר

משתמש מקצוען
אינדוקציה בוש מה האיכות?
יש הבדל באינדוקציה בין חד לתלת פאזה?
אין לי ניסיון בחברות אחרות
הבוש עובד מצוין כל ה"להבות" פועלות יחד אפילו שזה חד פאזי
וזה מחמם ממש מהר.
אולי התלת פאזי מהיר יותר
אבל בטח צורך יותר חשמל..

שע

משתמש צעיר
המחיר עלה?
מה ההבדל בין יבואן רישמי ליבוא מקביל

צ'ייסר

משתמש מקצוען
המחיר עלה?
מה ההבדל בין יבואן רישמי ליבוא מקביל

דיירים

משתמש פעיל
רק לשים לב שבאינדוקציה (וכנראה גם בחשמליות רגילות) יש מגבלה על פעולה רציפה של הכיריים (לפי דרגת החום 3-6-8 שעות), כך שמי שמתכנן להשאיר סיר כל הלילה - עשוי לגלות בבוקר שזה נכבה
מה הכוונה? אי אפשר להשאיר לשבת שלמה?

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האם אפשר לשים אינדוקציה לא על שיש אלא על תנור משולב לדוג'?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לסיכום
מי שהשתדרג לאינדוקציה יגיד אינדוקציה
ומי שתקוע בגז יגיד גז .
לא נכון,
להורים שלי יש חשמלי שנים!!! הייתי רגילה לזה עוד בתור ילדה.
ואני לא אוהבת את הטעם של האוכל, זה לא כמו גז.......
לכן קניתי גז........

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
אני שמעתי המלצות על אלקטרלוקס השאלה היא אני רואה כזה הרבה דגמים וכל אחד המחיר אחרת מישהו יכול להדריך אותי מה הכי טוב (יש לי תלת פאזי האם לקחת משהו שמתאים רק לתלת פאזי או לאו דווקא וכן 60 ס"מ או יותר)
כאן ראיתי את כל הדגמים https://www.lastprice.co.il/c/48/חשמל/אפיה-ובישול/כיריים-אינדוקציה-וקרמיות?filter1=99100097,780186

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני שואל עוד פעם האם זה משנה אם התנור תומך גם בחד פאזי או שאין הבדל (לכאורה הוא סוחב פחות חשמל או שזה לא קשור)
בחד פאזי אי אפשר להדליק את כל הלהבות על המקסימום

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לי כן יש שקע תלת פאזי אבל אני רוצה לקנות כירים ויש כאלה שכתוב עליהם שזה תומך גם בחד וגם בתלת פאזי ויש שכתוב אליהם תלת פאזי בלבד-מה ההבדל ?
הדברים אמורים לגבי הכיריים.
לי יש כיריים חד פאזי, על אף שיש לי גם הכנה לתלת פאזי, ויש הגבלה על הלהבות.
ביררתי אצל חנויות ואמרו שאם הכיריים תלת פאזי אפשר להשתמש בכולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה