כיצד ניתן להשיג את הגופנים הבאים

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
Hatzvi
Hatzwi Medium
IW_Hadasa
MKoren
S-Rashe
S-Sfard

מי מהם חינמי?
מי מהם עולה, וכמה?

נ.ב. אני נדרש לגופנים אלו לצורך עבודת קודש שאין בה שום מטרת רווח (גם לא רווח ללא מטרה...)

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
Hatzvi
Hatzwi Medium
IW_Hadasa
MKoren
S-Rashe
S-Sfard

מי מהם חינמי?
מי מהם עולה, וכמה?

נ.ב. אני נדרש לגופנים אלו לצורך עבודת קודש שאין בה שום מטרת רווח (גם לא רווח ללא מטרה...)

Hatzvi - בא עם וורד או תג (יש קצת הבדלים ביניהם, אני לא בטוח)
Hatzwi Medium - אתה בטוח שזה Hatzwi עם W, ולא עם V? בכל מקרה לא מכיר.
IW_Hadasa - של חברת פונטים מארה"ב, שכמדומני לא קיימת כיום (חלק מהפונטים כמו שלה גם דניאל וויסמן מוכר)
MKoren - קורן של מאסטרפונט (המלצה אישית: אם אתה לא רכשת את הפונט הזה והוא משום מה ברשותך - תמחק אותו מכל המחשבים שלך, ואל תשתמש בו בשום עבודה עד שתקנה מהם רישיון, ויפה שנה אחת קודם....)
S-Rashe - רש"י של שיינפלד (ניתן להשיג אצל דניאל וויסמאן, בעלי תוכנת תג - אם אני זוכר נכון חבילה של כל שיינפלד עולה 800 שקל או משהו כזה)
S-Sfard - כתב סת"ם ספרדי של שיינפלד (ניתן להשיג אצל דניאל וויסמאן, בעלי תוכנת תג)

לא זכינו להבין המליצה - בכל מקרה, גם אם מדובר בעבודה ללכ"ר. לא שווה לקחת סיכון.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
Hatzvi - בא עם וורד או תג (יש קצת הבדלים ביניהם, אני לא בטוח)
ז.א. שהוא חינמי. אין אצלי, משום מה, את הגופן הזה. מישהו מוכן להתנדב להעלותו ? תודה מראש.
Hatzwi Medium - אתה בטוח שזה Hatzwi עם W, ולא עם V? בכל מקרה לא מכיר.
כן, בטוח.
IW_Hadasa - של חברת פונטים מארה"ב, שכמדומני לא קיימת כיום (חלק מהפונטים כמו שלה גם דניאל וויסמן מוכר)
אם החברה לא קיימת, אני מניח שפקעו זכויותיה, ואפשר לקבל חינם. לא כן ?
MKoren - קורן של מאסטרפונט
מה מחירו של הגופן הבודד ?
S-Rashe - רש"י של שיינפלד (ניתן להשיג אצל דניאל וויסמאן, בעלי תוכנת תג - אם אני זוכר נכון חבילה של כל שיינפלד עולה 800 שקל או משהו כזה)
S-Sfard - כתב סת"ם ספרדי של שיינפלד (ניתן להשיג אצל דניאל וויסמאן, בעלי תוכנת תג)
כנ"ל
=======
=======
האם יש אפשרות לקבל לצורך עבודה חד פעמית, של הוצאת ספר קודש קדמון, ללא רווחים, את הגופנים הנ"ל או חלקם?

לא זכינו להבין המליצה - בכל מקרה, גם אם מדובר בעבודה ללכ"ר. לא שווה לקחת סיכון.
יש לפעמים שהרווח אינו המטרה או הכוונה, אבל בכל אופן הוא בסוף מגיע מהצד באיזושהי מדה. לא כן במקרה דנן

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אינני מכיר

אם החברה לא קיימת, אני מניח שפקעו זכויותיה, ואפשר לקבל חינם. לא כן ?
למעשה אין נפק"מ - הזכויות יוצרים נותרו אצלם או נמכרו למישהו אחר, איני זוכר. אבל אינם חינמיים.

https://www.masterfont.co.il/KorenTanakh-Regular?idOption=51

כנ"ל
=======
=======
האם יש אפשרות לקבל לצורך עבודה חד פעמית, של הוצאת ספר קודש קדמון, ללא רווחים, את הגופנים הנ"ל או חלקם?
הוא מוכר כחבילה, תשאל אותו לגבי חינם. מסתמא לא.

יש לפעמים שהרווח אינו המטרה או הכוונה, אבל בכל אופן הוא בסוף מגיע מהצד באיזושהי מדה. לא כן במקרה דנן

אינני עורך דין, אבל לא נראה שיש איזו נפק"מ, גם אם יווצר לך הפסד מהעבודה...
יעויין כאן:

https://www.prog.co.il/threads/שאלה-בזכויות-יוצרים-של-פונטים.494622/#post-7045710

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
  1. מישהו מוכן להעלות את הגופן Hatzvi שמשום מה נמחק לי. תודה מראש.
  2. מישהו מכיר את הגופן Hatzwi Medium ? כיצד משיגים אותו ?
  3. לגבי גופני S של שיינפלד:
    ניתן להשיג אצל דניאל וויסמאן, בעלי תוכנת תג
איך מגיעים אליו?​

נערך לאחרונה ב:

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

קבצים מצורפים

• Hatzwi.rar
    KB 78.8 · צפיות: 61

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
מי יודע מה על הגופנים הבאים:
MooliTalMF
Rehut Right
TTE1650B40t00

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
MooliTalMF - של מאסטרפונט - גוגל מוצא אותו, אבל האתר שלהם לא מציג אותו. כנראה לא זמין לרכישה.

TTE1650B40t00 - זה לא שם של פונט, כנראה אתה מעתיק מהמאפיינים של הPDF - זה שם שמתקבל כשסוגרים את הקובץ PDF דרך מדפסות מסויימות, שממירות את הפונטים, או בשל החלת כל מיני אופציות אבטחה (למניעת העתקת תוכן/פונטים) מקבצי PDF.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם הוא לא לרכישה, הוא אמור להיות חפשי, לא כן ?
מישהו יכול להעלותו ?
אם היה מדובר בקובץ שהזכויות שלו היו שייכות לחברה בע"מ שפשטה רגל, היה אפשר להניח שהזכויות פקעו
אך מכיון שהחברה עדיין קיימת והפונט כבר לא מוצג באתר, ככל הנראה הזכויות פקעו מהחברה וחזרו למעצב או משהו כזה

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ככל הנראה הזכויות פקעו מהחברה וחזרו למעצב או משהו כזה
ייתכן גם שהוא הועבר לארכיון. לפחות בפונטביט יש כמה וכמה פונטים שמוגדרים כך בקטלוג.
מי שרוצה אותם צריך פשוט לבקש.

נסה לשאול אותם אם אפשר לרוכשו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה