כיצד מרככים עלה חדש ? -קלרינט!!! HELP

yonatan gafri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
רציתי לשאול מהי הדרך הקלה והמהירה לרכך עלה חדש, כך שאוכל לנגן עליו בקלילות בלי הרבה מאמץ...
פשוט נמאס לי לנגן עליו עד שיתרכך.....אולי אתם מכירים משהו??
(אני מנגן על עלה מס. 2)

תודה.!!

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ללקק אותו הרבה.
כל הרעיון של לנגן עליו ,
זה בעצם להרטיב אותו כדי שיהיה רך יותר.
זה אותו הדבר !!

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הייתי מוותר על 3 סימני הקריאה וקריאת ההצלה

תמיד מרטיבים טיפה או עם רוק או עם מים
אפשר גם ממש להשרות אותו תמיד בכוס עם מים
נגן טוב דווקא זקוק לעלה חדש וזקוף שמגיב טוב ,בעיקר לנקישות בלשון
מה שאתה מתאר זה מצב שהעלה כבר נחלש ולכן טיפה יותר קל להפיק צליל
בכל מקרה ההבדל בין עלה יבש לרטוב הוא קטן ותוך כדי נגינה של דקה הוא מקבל את הלחות, לכן נשמע שעקפת טיפה בעניין המידה, תנגן על 1 וחצי ותבנה כוח בנשיפה
בהצלחה

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כל פעם שאני רואה את הכותרת הזאת אני נזכר בפרק כיצד מברכין בברכות :D;):)

חוץ מזה אם תשאל מרוקאי הוא יגיד לך לשים את זה בערק, אם לא אכפת לך לנסות אז תעדכן איך יצא..;););)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה