דרוש מידע כיצד ולמי ניתן למכור שטרות ובולים ישנים?

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
רק תעדכנו בסוף אם זה היה שווה משהו השארתם אותי ממש סקרן שעדיין יש כאלה דברים

רחלה 123

משתמש מקצוען
רק תעדכנו בסוף אם זה היה שווה משהו השארתם אותי ממש סקרן שעדיין יש כאלה דברים
את האמת , רק לאחר שלוש שנות נישואין גיליתי שקים בבית דבר כזה .
בעקבות מעבר דירה החלטנו לפתוח דברים שמעולם לא פתחנו , וזה צעד אחד ואחרון לפני האשפה

רחלה 123

משתמש מקצוען
מכיוון שהאשכול הוקפץ מעדכנת למי שהתעניין שחפרתי המון באינטרנט מתברר שממש לא משתלם למכור היום בולים, רובם לא שווים ומזכים בכמה עשרות שקלים, אלא אם כן הם נדירים ממש.
עם השטרות בכלל הסתבכתי זה כסף זר ולא ידעתי לאיזה מדינה שייך
הוחלט לשים את החבילה באשפה , העיקר שכבר לא מציק לי בעיין

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מכיוון שהאשכול הוקפץ מעדכנת למי שהתעניין שחפרתי המון באינטרנט מתברר שממש לא משתלם למכור היום בולים, רובם לא שווים ומזכים בכמה עשרות שקלים, אלא אם כן הם נדירים ממש.
נזרק כבר?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
למה????
הייתי קונה את המטבעות והשטרות

נערך לאחרונה ב:

אביגדור חיים

משתמש רשום
רציתי לשאול לגבי מטבעות עם חנוכיה וגם מטבעות עם הציורים יש לי את כל האוסף הנ"ל כמה אני יכול לקבל עליו????

המוכשר !!!

משתמש מקצוען

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שטרות של 20 שנה למדינת ישראל שווה משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה