שיתוף כיף לעבוד עם אנשים מטורפים

חנמה

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
ומוכשרים כל כך!
הפקה @Sigalit
איור דמויות אנוכי הקטנה
https://www.prog.co.il/threads/איזה...ופמושן-שכולו-אהבה-לעסקים.641743/#post-8891422

חדר העבודה המבולגן מועתק לכאורה מהסלון שלי תוך כדי שציירתי (לא יודעת איך היא ראתה, כנראה דרך השבבים מהחיסון שקיבלתי אתמול;) )
אז מיהרתי להירשם כאן, מוזמנות גם!

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
נשמח שתעלי קובץ כי מה שהעלית חסום

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
כיף שפה אני יכולה להגיב..
איזה הפקה מטורפת!

מהמם!
והילדים מותק..
איך זה עובד? ציירת לה אותם 'מתפרקים' לחלקים?

חנמה

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מהמם!
והילדים מותק..
איך זה עובד? ציירת לה אותם 'מתפרקים' לחלקים?
תודה!
כן בדיוק, כל חלק בשכבה נפרדת
1612185717244.png

והיא גזרה והזיזה

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה לי שפספסתי משהו :(

כל הסרטון זה מניירות גזורים אמיתיים?? :eek:
טירוף, הזייה, מדהים ומוכשרות ברמות על (אבל בכנות, לא חבל על הזמן? למה לא לאייר ממוחשב ולאנמץ? זה מייקר בטירוף.

לפני העידן הממוחשב היו עושים ככה, לא?
)

נערך לאחרונה ב:

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
עכשיו הבנתי לאן נעלמת השבוע
זה מה את עושה במקום להקשיב למורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה