פסח כיסוי השיש בפסח

בנש"ק אחד

משתמש פעיל
שלום וברכה אני רוצה לכסות את השיש לפסח בכיסוי קבוע שיחזיק מעמד מספר שנים ,
יש כמה סוגי כיסוים וחיפוי שאנשים משתמשים
כיסוי שלא מחזיק מספר שנים:
1. נייר כסף, [מעלות זול חסרונות חותך את הידיים ממש לא נוח לניקוי] (יש אנשים ששומרים אבל...:D אצלי לא)
2. טפט, [מעלות מאוד יפה, נוח לניקוי בפסח, חסרונות למטבח 10 מטר שיש זה יקר כל שנה, עבודה רבה שלא יהיה בועות]
3. ניילון קריסטל
כיסויים אחרים:
4.. פי וי סי, [בעיקרון זה כנראה שייך לקטגוריה הראשונה אבל גם למי שלא זה עבודה להתקין את זה כל שנה
5.אריחי קרמיקה [ נראה לי כבד מדי, מים בין אריחים שנכנס לשיש, ושורט את השיש]
6.. חיפוי מזכוכית [ שמעתי את זה השנה פעם ראשונה זה קצת יקר וכבד לכן לא נראה לי ריאלי,]
סוגים שאני מסתפק בהם
7. פלטות עץ מצופה פורמייקה [מעלות: יפה מאוד לא יקר בכלל, חסרונות: קצת כבד לא מחזיק שנים רבות גג 10 שנים בגלל רטיבות]
אני דיברתי עם כמה נגרים שבקשוי הסכימו לעשות את זה, אשמח לדעת אל משהו שמגיע לבית הלוקח לקחת מידות ועושה את זה?
8. פלטות פח או מנירוסטה, אני מכיר כמה שיש להם את זה מחזיק שנים רבות, יש כאלה שעושים את זה עם כיור מובנה
הבעיה שכל מי שאני מכיר שיש לו את זה עשה את זה לפני 30 שנה , חיפשתי מישהו שעושה את זה היום ולא מצאתי
אשמח לשמע ולדעת מי עושה את זה היום?

נ.ב. אשמח שאשכול הזה יתמקד רק בפלטות עץ או פלטות מפח ולא בשאר כיסוים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה