דרוש מידע כינור של פגניני- מכירים?

ששון בן שמחה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני ישמח לשמוע חוו"ד על היצרן (בעיקר על המוצרים הזולים) וגם בכלל על כינורות זולים במחירים של פחות מ800 ש"ח בתור תחביב, האם זה שווה או לא?

טלגרמה

משתמש רשום
הכינורות הפשוטים (תוצרת סין) הם משמשים את יעודם ואפשר לנגן עליהם בהחלט ,אבל יותר למתחילים. עבור מתקדמים זה לא מתאים מבחינת הצליל וכו'
לי יש תוצרת סין ,נקרא steinbach אבל נראה לי שאין כ"כ משמעות לשם כל הסינים זה בערך אותו דבר.
היה אשכול בעבר שטענו שיש חסרון לכוון את הכינור מחדש בתדירות גבוהה בכינורות הפשוטים. לי אישית לא כ"כ מפריע הדבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה