כיור צר לאמבטיה, בעומק 28 ס"מ, מומלץ?

צ'פוצ'י

משתמש צעיר
חדר האמבטיה קטן מאד!
רוחב המעבר בין הקיר לאמבטיה הוא- 80 ס"מ
כל גודל שלכיור שנשים יהיה ע"ח המעבר,
מה כדאי?
תודה מראש לעונים

נעמה 26

משתמש פעיל
אנחנו עשינו כיור ממש קטן
לא יודעת בדיוק מה המידה
אבל קטן מאד
זה ממש בסדר, לא כמו גדול ורחב, קצת יותר יכול להשפריץ
אבל בנתונים שלנו זה מעולה
אני יבדוק אם יש לי תמונה ואשלח לך

נעמה 26

משתמש פעיל
כאן יש תמונה

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני ראיתי כיור נטילת ידיים בעומק 30 שעשו אותו עם כיור מונח וככה הכיור עצמו הוא בגודל ממש יפה ובלי בעיה נוטלים בו ידיים.
בנוסף העומק שלו מגיע כמעט עד לקיר כי הברז יוצא מהצד ולא מאחורה.
זה הארון שראיתי:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה