כיור לנט"י בתוך ארון בסלון

לושינה

משתמש צעיר
ארון בעומק 30 ס"מ אני רוצה לשלב בו כיור לנט"י ( אין לי אופציה אחרת!)
כמה אני צריכה להשאיר מהכיור ועד המדף שמעליו???
וכן כמה רוחב יהיה לי נוח כזה כיור?

כוס נייר

משתמש מקצוען
גם אני רוצה לעשות כזה דבר

יש באתר של זויה קוריץ דברים מאלפים

לדוג
DSC7036-scaled.jpg

לושינה

משתמש צעיר
תודה, אני מדברת על כיור בתוך ארון ספרים שחייבת לנצל כל ס"מ לספרים ואני צריכה לקחת מינימום שטח שאפשרי בשביל הכיור
לכן שאלתי כמה גובה אני צריכה להשאיר בין הכיור למדף שמעליו בשביל שיהיה לי נוח לנט"י

8020088

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מישהו שיכול לעזור לי מנסיונו?

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
להורים שלי היה נישה לכיור משהו כמו 30 וזה לא היה נוח
מומלץ לנסות מעל כיור מה הגובה שמפריע לכם
אתם יכולים לבדוק עם כל משטח חלק שמישהו מחזיק מעל הכיור מה הצורך שלכם

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר גם את המדף מעל לעשות פחות עמוק לסידורים קטנים ולמעלה יותר לחזור לעומק הרגיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה