התייעצות כיבוס חולצות לבנות של גברים עם אקונומיקה.

עוגת וופלה

משתמש פעיל
אני הייתי עושה את זה מפעם לפעם,
והאמת שלא ראיתי שזה עשה משהו,
אני ממליצה לך לנסות להשרות בוניש קליה גולד האבקה,

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בוודאי שזה עלול להרוס...

אני משפריצה וניש לבן
ובמכונה שמה אבקת וניש לבנה
והכל נהיה לבן כמו חדש...

לזי

משתמש רשום
יש כתמים שלא יורדים עם וניש...
ולכאלה כתמים מתאים אקנומיקה
אני משתמשת מידי פעם אף פעם לא הרס לי
חוץ מפעם אחת שהשריתי ממש לכמה זמן את השרוול - והפך לצהבהב
(זה היה עדיף מכתם דיו ע-נ-ק)
תמיד אני שמה אקנומיקה על הכתמים ומיד מכניסה למכונה
כמעט ואין כתמים שלא יורדים - גם כתמי דיו!!

מרדכי זהב

משתמש פעיל
האם כדאי?
יכול להרוס?
רעיון מומלץ לחולצה לבנה, (אם יש צורך שופך מעט אקונומיקה לפקק וממנו על הבגד עצמו בזהירות ולא בתא במכונה ורק עם הקטמים מאוד חזקים ולא יורדים אחרי פעמיים,) אני קבוע מרסס סנו אוקסיג'ן שכתוב עליו ללא אקונומיקה ומצויר על האריזה חולצה אדומה, וככל שהקטם יותר חזק מרסס יותר כמות, ואני מכבס על 60 מעלות, (יש לי חבר שכיבס על 40 והתוצאות איחרו לבוא ומאז שעבר ל60 הקטמים בורחים מהחום הלוהט)

יונלה

משתמש מקצוען
שימוש תכוף באקונומיקה מייבש את חלקי הגומי של מכונת הכביסה.

כתם עקשן- ניתן לשים אקונומיקה נקודתי על הכתם,
ה"שטייף" שיש בחפתים ובתוספת הכיפתור יצהיב מהרבה אקונומיקה. גם הצווארון יצהיב

מוטי דוד

משתמש רשום
רעיון מומלץ לחולצה לבנה, אני קבוע מרסס סנו אוקסיג'ן שכתוב עליו ללא אקונומיקה ומצויר על האריזה חולצה אדומה, וככל שהקטם יותר חזק מרסס יותר כמות, ואני מכבס על 60 מעלות,
גם אני קיבלתי כך בעבר ממרדכי זהב וזה עובד מעולה - פשוט אדם זהב, זה"ב זה הנותן בשמחה

פמוטות

משתמש רשום
אקונומיקה מצהיבה את החולצות!!!
לשים סנו אוקסיג'ן ולתלות בשמש גם אם יוצא מהמכונה עם כתם זה עובר בשמש!!
שווה לנסות (ולחכות כמה ימים לשמש שתבוא..)

מרדכי זהב

משתמש פעיל
שווה לנסות !!!!!!!!! (ולחכות כמה ימים לשמש שתבוא..)
שווה לנסות - מסכים!!!!. לחכות?, לא מחכה, מרסס מכבס במכונה או ביד ותולה, כשמכבס ביד - מכבס אחרי השרייה של 10 דקות.
[כותבים פה על חולצות. לגבי גרביים גברים וגם גרביונים נשים בצבע שחור, עצה טובה לא ליתלות בשמש ביום חם גרביים כהות -ובעיקר שחורות- החום מוריד לאט לאט את הצבע ומאפיר את הגרב]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה