דרוש מידע כושר כשר

יש את אלישבע שלנג מקצועית נעימה עושה גם פרטי יש לה קבוצות ברח' רשי ובאזור רח יחזקאל עובדת בעיקר על רצפת אגן אווירה חרדית ושמורה והמחיר לקבוצה ממש ממש לא יקר 054-8424755

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
12 מפגשים חד פעמי לכל שנות החברות (לא בשנה קלנדרית, הלוואי והיה כך.... כבר מימשתי)

התקשרתי למכבי שלי ואמרו בפרוש שזה לשנה קלנדרית. יש לי בת דודה שמימשה זאת כבר פעמיים.

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התקשרתי למכבי שלי ואמרו בפרוש שזה לשנה קלנדרית. יש לי בת דודה שמימשה זאת כבר פעמיים.
ציטוט מאתר מכבי:
זכויות חברי מכבי שלי
7394.png
הזכאות

חברי מכבי בגיל 18 ומעלה זכאים לאחת מההטבות הבאות:
  • סדרה של 12 אימוני כושר אישיים
  • סדרה של 12 אימוני כושר בקבוצות של 3 משתתפים
אורך האימון כשעה. ניתן לבצע את האימונים באחד האתרים הבאים: בית החבר או מקום ציבורי כגון חוף הים או פארק. האימון לא יבוצע בחדר כושר.
ניתן להמיר עד 2 אימוני כושר בעד 2 מפגשים עם תזונאית.
הזכאות ניתנת פעם אחת בלבד לכל חבר ואינה מתחדשת.
תקופת המתנה
- 6 חודשים. למידע נוסף >
מצטרפים חדשים למכבי? שומרים על הוותק ויכולים ליהנות מזכויות והטבות ללא תקופת המתנה. לפרטים והצטרפות >
7396.png
כמה זה עולה?

השתתפות עצמית של 23 ₪ לאימון/יעוץ. לא יינתן החזר עבור ההשתתפות העצמית ששולמה.

אשמח אם תבררי לי איך היא עשתה את זה

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
טוב, שוטחת דילמה בת כמה שנים, אשמח למידע רלוונטי ומסייע:

ב"ה לאחר כל ביקור בקומה שלוש של מעייני הישועה הומלץ לי כמובן על התעמלות, חיזוק שרירים וכו'. כמו כל אמא צעירה שרוצה לחזור למימדים טבעיים נרשמתי למכון חרדי נחמד בבני ברק. האוירה היתה טובה אבל הפריע לי ענין המקצועיות, ניסו כל הזמן למכור לי מוצרי אלוורה וההתעמלות היתה שולית ולא מידי ממוקדת.

עזבתי.

ניסיתי מכון נוסף בגבול ז'בוטינסקי בני ברק, הזדעזעתי לגלות חרדיות משלנו שרק חיפשו מקום להתפרק. המוזיקה היתה נוראה, המדריכות חילוניות והתנהגותן גסה. לא התאים לי, עזבתי.

נרשמתי למקום חרדי נוסף, הומלץ לי עליו רבות. האוירה היתה נהדרת, אבל המדריכה היתה קצת קרה ולא מעודדת, העירה בפומבי וכו', והיה גם את גורם המרחק שהיוה קושי רציני.
מעבר לזה, היו נתונים מסוימים שהמדריכה לא ידעה להתמודד איתם (למשל, תופעות לוואי של ניתוחים בענייני שרירים, מותר/אסור אחרי ניתוחי בקע וכדו')

העיתונים מלאים פרסומות על מכוני כושר כאלו ואחרים ואחרי שנכוויתי שלוש פעמים רוצה ללכת למקום עם המלצות ממוקדות על הפרמטרים הבאים:
א. אוירה חרדית טהורה ולא כ'ספרטה' של יוון... כולל המדריכות, המוזיקה, גדרי הצניעות, אופי המתעמלות.
ב. מקצועיות- התעמלות נטו, תרגילים ממוקדים לכל שלב, הבנה עמוקה לכל לקוחה במה צריכה חיזוק וכו', הכרות מעמיקה עם תחום האימון לכל פרטיו.
ג. שירות ויחס אישי, עדינות וטקט- לא לכל אישה יש דימוי גוף תקין. מדריכה רגישה ועדינה יכולה לזהות זאת ולדעת כיצד להביא אישה לתוצאות חיוביות עם האופי שלה.
ד. מרחק
ה. מחיר

הפרמטרים מסודרים לפי סדר חשיבותם, אבל כל השלושה הראשונים קריטיים, בלעדיהם לא יתכן.
ועכשיו רק שאלה בלי-עם קשר: האם שייך להחזיק מעמד בלי חברה קבועה שמגיעה איתך? אישית קשה לי הקטע של ה'לבד' במסגרת כזו, זה לא כמו לבא להרצאה או יציאה לסיבוב קניות. מה אתן אומרות?

אשמח להמלצות ממנוסות בלבד!
מכירה ב"ה
אבל זה לא באזור שלך, כך שזה לא יועיל לך...

נדנדה

משתמש מקצוען
אני ניסיתי משהו קצת שונה ומקסים
התעמלות מים בדגש על "רצפת אגן" עם תהילה סיניסון בבריכת מפלים.
זה לא הכי זול אבל זה חוויה מטורפת.

חזקה בתחום

משתמש חדש
אין כמו סדנת NEW MOM של נעה קראוס
8 מפגשים של עבודה ממוקדת על רצפת אגן ושרירי הבטן.
עם תוצאות מטורפות!!!

100%

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הי,
מישהי מכירה מאמנת כושר חרדית באזור חיפה?
אשמח להמלצות ולטלפון.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה