דרוש מידע כושרות, מישהו מכיר?

ידיד

משתמש פעיל
מישהו פה מכיר את אתר כושרות?
יודעים מי עומד מאחורי זה ועד כמה אפשר לסמוך על רשימת המומלצים שלהם?

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כושרות שייך לציבור הדתי לאומי, הפסקים בהתאם.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כושרות שייך לציבור הדתי לאומי, הפסקים בהתאם.

כושרות לא מתיימרת להיות פוסקת הלכה או קובעת בענייני כשרות אלא להגיש לציבור מידע אמין ומדוייק
לצערנו הרב לא תמיד רמת ההידור תואמת לרמת הפיקוח. כלומר יכול להיות שהכשר X מתהדר שאצלו מקפידים על חומרה A וחומרה B לעומת הכשר Y שאין אצלו את ההידורים האלה
אבל המציאות היא שהמשגיחים של הכשר Y אמינים, והמשגיחים של הכשר X לא אמינים - יכול להיות שעדיין הכשר X יהיה טוב יותר מהכשר Y, אך לא תמיד זה ככה.
כשכושרות ממליצים על מסעדה למשל, זה אומר שהם בדקו והמשגיח באותה מסעדה עושה את תפקידו כמו שצריך - אבל יכול להיות שרמת הכשרות הכללית שם נמוכה יותר מבחינת הסתמכות על דעות מקילות

shirlya

משתמש צעיר
מהנסיון שלי איתם הם באים לשנות "מבפנים", ומנסים להעלות את רמת הכשרות ולא באים לחפש קולות. ("למרות" שהם מגיעים מהמגזר הדתי לאומי).
התרשמתי שהם עושים עבודה חשובה ומקצועית, ובשורה תחתונה - בסופו של דבר הם ממליצים על הבד"צים שנחשבים ברמה גבוהה - עד"ח, רובין, יורה דעה וכיו"ב.
יש להם רשימת מסעדות מומלצות למשל והיא די מצומצמת, לא סומכים על מהדרין רבנות בד"כ וכו...

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
אני שמעתי אישית הרצאה מפי אחד מהרבנים שם שאמר חד משמעית שהכשרות גרועה בארץ עדיפה על הכשרות הכי טובה בחו"ל.
בנוסף אח שלי שלמד שם חזר עם כל מיני ציטוטים והשמצות שאני לא מעיזה בכלל לכתוב כאן על כל מערך הכשרות החרדי.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני שמעתי אישית הרצאה מפי אחד מהרבנים שם שאמר חד משמעית שהכשרות גרועה בארץ עדיפה על הכשרות הכי טובה בחו"ל.
בנוסף אח שלי שלמד שם חזר עם כל מיני ציטוטים והשמצות שאני לא מעיזה בכלל לכתוב כאן על כל מערך הכשרות החרדי.
א. זה לא רק אחד הרבנים שם, זה הרבה רבנים שמבינים בכשרות אומרים את זה, ולא מדובר על גופי כשרות פרטיים בחו"ל של קהילות מסויימות, כלומר גם כושרות יגידו לך שהכשרות הפרטית של סאטמר היא ברמה גבוהה יותר מאשר רבנויות בארץ אבל הכוונה לגופי הכשרות המסחריים בחו"ל, שמסתמכים שם על קולות מפליגות בכל מיני עניינים, גם בכשרויות שנחשבות טובות.
ב. בד"כ על כשרויות מאד מסויימות ולא על הכלל, הם בעצמם ממליצים על גופי כשרות כמו בד"צ העדה החרדית או הרב לנדא. ויכול להיות שגם בבדצי"ם האלה יש בעיות מקומיות במקומות מסויימים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה