כונן D הפסיק לעבוד

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
היה תקופה רעש מהמחשב, אבל לא קישרתי לכלום
הערב פתאום אני רואה שהכונן לא מופיע ברשימה.
מה עושים עכשיו? היה בו המון חומר.

תצילו אותי
בתודה מראש

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אפשר לנתק את הכונן ולחבר עם אותם חיבורים כונן אחר ולראות אם עולה כנראה צריךנמעבדת שחזור ואם לא-כנראה הכבל או משהו אחר

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
היה תקופה רעש מהמחשב, אבל לא קישרתי לכלום
הערב פתאום אני רואה שהכונן לא מופיע ברשימה.
מה עושים עכשיו? היה בו המון חומר.

תצילו אותי
בתודה מראש
הרעש היה מהמחשב, או מהכונן החיצוני ? האם ניסית לחבר את הכונן למחשב אחר ? ליציאה אחרת במחשב?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
הרעש היה מהמחשב, או מהכונן החיצוני ? האם ניסית לחבר את הכונן למחשב אחר ? ליציאה אחרת במחשב?
כל התקופה חשבתי שהרעש הוא מהמאווררים של המחשב, ומה שהטעה אותי היה שזה התחיל בערך בתקופה שהעברתי את המחשב למקום טיפה פחות יציב וחשבתי שהמאווררים מרעידים את המחשב וכשהוא לא מונח יציב זה מרעיש יותר.
פתחתי אותו ועשיתי שואב אבק ופן, וזה לא ממש עזר, הנחתי משהו רך מתחת למחשב כדי לבלום את הזעזועים ולראות אם מחליש את הרעש, והיה נראה לי שהרעש באמת נחלש.
באותו זמן שהכונן נעלם לי מה"מחשב שלי" שמתי לב שהרעש נעלם לחלוטין. ואז קישרתי שכנראה הכונן הוא הרעיש והזהיר אותי לגבות ולא שמעתי :(
לא ניסיתי לחבר את הכונן למחשב אחר, מדובר בכונן פנימי שמחובר למחשב עם ברגים ועם חיבורים שאני לא ממש מבין בהם ופוחד שאם אוציא לא אוכל להחזיר.
העברתי אותו לחנות כמו שפירטתי בהודעה קודמת.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
הטכנאי אומר שהדיסק הלך
לידיעתו שיחזור עולה החל מ800 ש"ח.
יש למישהו רעיון לשיחזור יותר זול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה