כול השאלות שמסתפקים בתהליך בבניה

אפשרי בריא

משתמש חדש
אני מירושלים וגם מחפשת מפקח בניה מקצועי אמין ואנושי.
אשמח לקבל המלשלום וברכה
אני ממודיעין עילית ומחפשת המלצות על קבלן וכן מידע על מחירים. בנינו 95 מטר שלד, עבור הרחבה של הבית, איננו בונים יחידת דיור. הכול הרחבה של הבית.( הגענו לגודל ההזוי הזה בטעות, אבל כרגע זה המצב). היות והשלד עלה לנו הרבה מאוד,ף נותרנו עם סכום נמוך יחסית לפנים. אנחנו הולכים על סטנדרט. כמה מינימיום לעבודה כזו? שלושה חדרים, הרחבת סלון, מרפסת גדולה, יחידת הורים, שבירת שירותים שצמוד למטבח והגדלת המטבח על חשבון שטח זה. לא מחליפה מטבח, לא מחליפה אמבטיה. אשמח מאוד לתגובות

Chips

משתמש פעיל
האם בשביל מדיחים יש צורך בנקודות מים נוספות? או מספיק לחבר לנקודה של הברז? עד כמה זה משמעותי?
וכן - מתלבטת אם לקנות תמי 4 או מערכת תת כיורית - מה לעשות לגבי נקודת מים עבורם? אם בסוף נלך על התמי 4 האם עדיף למקם נקודת מים נוספת מעל השיש?

Y.V. אדריכלות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה: כשמדביקים ריצוף, מה עושים עם דלת הממ"ד?
תודה למשיבים.

אמא של תמר

משתמש צעיר
מתלבשת על השרשור הזה - כיוון שאני לא יודעת איך פותחים חדש - מקווה שזה המקום המתאים - ומקווה עוד יותר שתעזרו לי עם כמה שיותר תשובות
אז הגענו למסקנה שאנחנו רוצים לבנות - את כל ה 60 מטר שמעל הבית שלנו (גג על קומה 3 וחצי)
יש לנו המון שאלות לפני ההתחלה אשמח מאוד על כל תשובה שהיא !!
1 כמה יכול לעלות לנו בניה של 40 מטר יחידה + חדר + מרפסת + מדרגות - חשובה לנו האיכות וניצול המקום אבל לא נבזבז כסף על סטייל... (מקסימום ומינימום)
2 האם יש סיכוי להוציא אישור לבנית מדרגות מהבנין והכנסתם לדירה (להזיז קצת את הדלת ע"ח חדר המדרגות)
3 כמה זמן בערך לוקח להוציא אישור לכזו תוכנית בירושלים
4 כמה זמן בערך לוקח לבנות דבר כזה והאם ניתן להתחיל בבניה תוך כדי תהליך הוצאת האישורים
5 איך מתחילים ? אדריכלית ? מהנדס ? שכנים ? העיריה ???????
6 יש לכם המלצה מניסיון על אדריכלית טובה - כזו שגם תלווה אותנו בבניה מבחינת איפה כדאי לקנות חומרים המלצות על בעלי מקצוע דרכים לחיסכון וכו ?
שוב תודה על כל תשובה ומידע בענין !!!

e.r.m

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מתלבשת על השרשור הזה - כיוון שאני לא יודעת איך פותחים חדש - מקווה שזה המקום המתאים - ומקווה עוד יותר שתעזרו לי עם כמה שיותר תשובות
אז הגענו למסקנה שאנחנו רוצים לבנות - את כל ה 60 מטר שמעל הבית שלנו (גג על קומה 3 וחצי)
יש לנו המון שאלות לפני ההתחלה אשמח מאוד על כל תשובה שהיא !!
1 כמה יכול לעלות לנו בניה של 40 מטר יחידה + חדר + מרפסת + מדרגות - חשובה לנו האיכות וניצול המקום אבל לא נבזבז כסף על סטייל... (מקסימום ומינימום)
2 האם יש סיכוי להוציא אישור לבנית מדרגות מהבנין והכנסתם לדירה (להזיז קצת את הדלת ע"ח חדר המדרגות)
3 כמה זמן בערך לוקח להוציא אישור לכזו תוכנית בירושלים
4 כמה זמן בערך לוקח לבנות דבר כזה והאם ניתן להתחיל בבניה תוך כדי תהליך הוצאת האישורים
5 איך מתחילים ? אדריכלית ? מהנדס ? שכנים ? העיריה ???????
6 יש לכם המלצה מניסיון על אדריכלית טובה - כזו שגם תלווה אותנו בבניה מבחינת איפה כדאי לקנות חומרים המלצות על בעלי מקצוע דרכים לחיסכון וכו ?
שוב תודה על כל תשובה ומידע בענין !!!
השאלות עדיין רלוונטיות? אם כן אגיב לך..... תעדכני

אמא של תמר

משתמש צעיר
החלטנו לרדת מהעץ בנתיים - אין לנו טיפת חשק לכל הבלאגן של השיפוץ :(
אשמח אם תוכלי לענות בקצרה על השאלות - בשבילנו בעתיד וכן בשביל כל מי שיגיע לכאן בחיפוש עם שאלה דומה...

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח להבין מבחינת טכנית: כל אלו ששמים את האינדוקציה בין החלבי לבשרי כמפריד, מה עושים כשמתגלש מסיר על השיש בצד הנגדי?

עולם חדש

משתמש פעיל
שלום רב
יש לי כמה שאלות לקבלן בניה , אשמח אם יש פה מישהו שיכול לענות לי כאן או בפרטי.
תודה רבה.

e.r.m

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
להלן תגובה לפי הסעיפים-באותיות מודגשות
1 כמה יכול לעלות לנו בניה של 40 מטר יחידה + חדר + מרפסת + מדרגות - חשובה לנו האיכות וניצול המקום אבל לא נבזבז כסף על סטייל... (מקסימום ומינימום)- ההמלצה שלי בגדול זה לחשב כ- 2500 ש"ח לכל מ"ר של בניה זה חישוב גס אך נותן אומדן לקראת עלות השיפוץ-זה לא כולל היתר בניה, מהנדס, אדריכל/ית.
2 האם יש סיכוי להוציא אישור לבנית מדרגות מהבנין והכנסתם לדירה (להזיז קצת את הדלת ע"ח חדר המדרגות) דבר כזה דורש היתר שינוים מאחר וזה הפיכת שטח שירות לעיקרי והכנסת שטח ציבורי לפרטי. בנוסף יכול להיות שכל אחוזי הבניה בבנין נוצלו כולל החרגות והקלות כך שתצטרכו להגיע למצב של שינוי תב"ע שזה לבקש מחדש תוספת שטחים לבנין-לא מומלץ עלויות מאוד מאוד יקרות וזה לא בהכרח יהיה שווה את התמורה.
3 כמה זמן בערך לוקח להוציא אישור לכזו תוכנית בירושלים -תלוי את מי לוקחים, גם האדריכליות הכי טובות שמתעסקות רק בהיתרים ושינויי תב"ע יכול לקחת 3 שנים {תורים ארוכים לועדות וכאלה}
4 כמה זמן בערך לוקח לבנות דבר כזה והאם ניתן להתחיל בבניה תוך כדי תהליך הוצאת האישורים זה יכול לקחת כמה חודשים תלוי מאוד בסוג הקבלן אותו את לוקחת. לא ניתן לבנות לפני אישורים.
5 איך מתחילים ? אדריכלית ? מהנדס ? שכנים ? העיריה ???????אם את הולכת לפי החוק את צריכה קודם כל להוציא היתר בניה הרבה פעמים האדריכלית שנוציאה היתרי בניה מספקת שירותי תכנון ועיצוב כחלק מתהליך הוצאת ההיתר נדרשים לחתימת מהנדס אז הוא מכין גם את שאר תוכניות הקונסטרוקציה הנדרשות לדירה במסגרת השינויים/תוספות כמובן בתוספת תשלום.
בהצלחה

e.r.m

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח להבין מבחינת טכנית: כל אלו ששמים את האינדוקציה בין החלבי לבשרי כמפריד, מה עושים כשמתגלש מסיר על השיש בצד הנגדי?
לא מובנת השאלה -מה קשורה האינדוקציה-זה יכול לקרות גם למי שיש לו כירה חשמלית וכן כיריים גז{ מי שכבר משקיע וחשוב לו ויש לו מקום דואג בתכנון מוקדם ל 2 כיריים 2 להבות לחלבי ו-4 להבות לבשרי}-צריך לבדוק הלכתית מה עושים כשאוכל בשרי נוגע במשטח חלבי וכן להפך

קלילית

משתמש צעיר
מישהו מכיר מהנדס טוב שעובד במודיעין עילית ולא מחמיר מדי, הכוונה שלא מחפש להכניס עמודים ליתר ביטחון וכאלה...?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה