חידות הגיון כדי להפעיל קצת את הראש בימים האלו...

מצב
הנושא נעול.

תלת מימד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מי שרוצה יכול/ה לשתף פה גם, בחידות/חידודים וכ'ו מה שעולה בדעתכם:
(כתעסוקה לילדים וגם לגדולים)
לא נראה לי שיש מישהו שמתנגד עכשיו לכל תעסוקה שהיא...;) ;)
התחלנו?
אז אני הראשונה-(נראה מי יפתור)

חידה-
הכנעתי מלכים ושרים של מדינות

חיות גדולות וחיות קטנות

כל יצור חי ביכולתי להכניע

ואם טרם הגעתי

אז תכף אגיע

(ולא, זה לא הקורונה, חידה שנוצרה עוד לפני הימים המטורפים האלו...)

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
סתם שאלה, יש עניין בזה שהאסירים שומעים את התשובה של המלך?
הרי כולם יצדקו, וגם הם יכולים לראות לבד?!
רק תגיד אם יש עניין או לא, זה נשמע חשוד
הרעיון הוא שע"י שישמעו את השיח של האסיר עם המלך כל אחד ידע איזה צבע יש לו על הראש

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ויותר מזה לא מעניין מה המלך יענה אלא מה האסיר יאמר לו....
האסיר *הראשון* יראה לפני כן את הכובעים של השאר ויגיד למלך לאסירים ******** יש כובע שחור וכך כל האסירים ששומעים אותו ידעו שאם הוא הוא אמר את השם שלהם אז יש להם כובע שחור ואלו שלא אמר להם לבן [וכנל ההיפך בצבעים]
?????????????

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מותר להם להתחכם בתשובה למלך?
כי א''כ יש לי איזה רעיון
האסיר יראה לפני כן את הכובעים של השאר ויגיד למלך לאסירים ******** יש כובע שחור וכך כל האסירים ששומעים אותו ידעו שאם הוא הוא אמר את השם שלהם אז יש להם כובע שחור ואלו שלא אמר להם לבן [וכנל ההיפך בצבעים]
?????????????

כן
זה לא משנה מה הוא יגיד לו הוא יוצא לחופשי
אז הוא יכול להגיד לו יש לי כובע לבן והוא יכול להגיד לו יש לי כובע שחור ולא משנה מה באמת יש לו
אבל זה המשפטים שהוא יכול להגיד או יש לי כובע שחור או יש לי כובע לבן ותו לא

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
האסיר *הראשון* יראה לפני כן את הכובעים של השאר ויגיד למלך לאסירים ******** יש כובע שחור וכך כל האסירים ששומעים אותו ידעו שאם הוא הוא אמר את השם שלהם אז יש להם כובע שחור ואלו שלא אמר להם לבן [וכנל ההיפך בצבעים]
?????????????
הוא לא יכול
רק יש לי צבע לבן או שחור

עוקר הרים

משתמש מקצוען
כן
זה לא משנה מה הוא יגיד לו הוא יוצא לחופשי
אז הוא יכול להגיד לו יש לי כובע לבן והוא יכול להגיד לו יש לי כובע שחור ולא משנה מה באמת יש לו
אבל זה המשפטים שהוא יכול להגיד או יש לי כובע שחור או יש לי כובע לבן ותו לא
הם מתכננים באיזה סדר יבואו למלך והראשון אומר את הצבע של השני ומכאן והלאה הם עושים איזה סימן בצורת הדיבור לדוגמה אם מספר 2 רואה שמספר 3 הוא כמוהו אז הוא מדבר בקול ואם לא אז בשקט

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הם מתכננים באיזה סדר יבואו למלך והראשון אומר את הצבע של השני ומכאן והלאה הם עושים איזה סימן בצורת הדיבור לדוגמה אם מספר 2 רואה שמספר 3 הוא כמוהו אז הוא מדבר בקול ואם לא אז בשקט
רעיון יפה אבל זה לא התשובה שהתכוונתי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה