חלבי כדורי גבינת שמנת מרהיבים בקלי קלות

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
כדורי גבינת שמנת מרהיבים בקלי קלות:
מניחים בחיתול בד שמנת חמוצה + מעט מלח. את החיתול והשמנת שמים במסננת מעל קערה להגרת הנוזלים. משאירים לפחות ליממה, עדיף יממותיים.
כשהשמנת ממש יציבה, ניתן לגלגל בקלות כדורים. כל כדור ניתן לצפות בתבלין בצבע אחר. באירועים יוקרתיים שהכנתי, שמתי במגש מרובע, שורות שורות של כדורים לפי צבעים. כבר אעלה תמונה.
20180113_192523.jpg

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כדורי גבינת שמנת מרהיבים בקלי קלות:
מניחים בחיתול בד שמנת חמוצה + מעט מלח. את החיתול והגבינה שמים במסננת מעל קערה להגרת הנוזלים. משאירים לפחות ליממה, עדיף יממותיים.
כשהשמנת ממש יציבה, ניתן לגלגל בקלות כדורים. כל כדור ניתן לצפות בתבלין בצבע אחר. באירועים יוקרתיים שהכנתי, שמתי במגש מרובע, שורות שורות של כדורים לפי צבעים. כבר אעלה תמונה.צפה בקובץ המצורף 582076
מדהים!
שמים שמנת או גבינה?

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אפשר את שניהם או כל אחד לחוד. אני כשלעצמי שמה בד"כ שמנת, יותר טעים לדעתי.
אני רואה שכתבתי גבינה ... אין לי אפשרות כבר לערוך.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לשים לשתי יממות בחוץ?
או במקרר
אני מכינה ככה גבינת שמנת
אבל תולה על הברז מעל כיור ללילה
זה לא יחמיץ?

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
@הרי זהב
כמה שמנת צריך לכמות של 30 איש?
קשה לי לשער, הרי תלוי מה עוד יש בארוחה, אם זה חלק שולי או בסיסי...
יוצא לי בערך 40-50 כדורים מ15 שמנת...
אגב, אפשר לעשות אותם מתוקים לקינוח ובמקום מלח להוסיף אבקת סוכר ופודינג בטעמים רצויים ולצפות בשוקולד מגורר חום/לבןחלבי, סוכריות וכו'

תילתן

משתמש סופר מקצוען
קודם כל הם מאוד מאוד יפים
(אני לפעמים קונה אותם לארוח מוכנים והם פחות יפים..)

לקבלת צבע ירוק אפשר לגלגל בזעתר ,גבינות כאלה אוהבות זעתר

ולדעתי במקרר ובטח אם קצת שמן זית הם מחזיקים יותר מכמה ימים

רקרק

משתמש פעיל
קודם כל הם מאוד מאוד יפים
(אני לפעמים קונה אותם לארוח מוכנים והם פחות יפים..)

לקבלת צבע ירוק אפשר לגלגל בזעתר ,גבינות כאלה אוהבות זעתר

ולדעתי במקרר ובטח אם קצת שמן זית הם מחזיקים יותר מכמה ימים
שמן זית בתוך השמנת או בציפוי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה