כבר יש תיקון לבאג שצ"ג?

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י Rרחמים;2425181:
לא
התוסף נראה כך:

הכוונה למספור עמודים ולא מקטעים, נכון?
האם המספרים נמצאים בתוך הכותרת?

אם כן, האם מצאת דרך ליצור כותרות נפרדות בלי חלוקת מקטעים?

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י Yisrael;2425288:
הכוונה למספור עמודים ולא מקטעים, נכון?
האם המספרים נמצאים בתוך הכותרת?

אם כן, האם מצאת דרך ליצור כותרות נפרדות בלי חלוקת מקטעים?

כן, הכוונה למספרי עמודים באותיות כולל לשון נקיה.
המספור נמצא בכותרת, ואפשר לבחור אם יהיה בצד ימין או שמאל, או בצד פנימי או צד חיצוני של הדף.

התוסף של הכותרות העליונות יוצר כותרות שונות בלי הוספת מקטעים, וכאשר מוסיפים עוד כותרת למסמך הכותרת העליונה מתעדכנת אוטומטית. יש מדריך באתר.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י Rרחמים;2425483:
כן, הכוונה למספרי עמודים באותיות כולל לשון נקיה.
המספור נמצא בכותרת, ואפשר לבחור אם יהיה בצד ימין או שמאל, או בצד פנימי או צד חיצוני של הדף.

התוסף של הכותרות העליונות יוצר כותרות שונות בלי הוספת מקטעים, וכאשר מוסיפים עוד כותרת למסמך הכותרת העליונה מתעדכנת אוטומטית. יש מדריך באתר.

השאלה שלי היא האם אתה משתמש בכותרת עליונה/תחתונה המובנים בוורד, או שאתה מייצר כותרת עצמאית, נניח באמצעות תיבות טקסט או משהו כזה.

אני שואל מסקרנות, בגלל שבוורד הכותרות לא מתייחסות לעמוד אלא למקטעים, לכן אין אפשרות להגדיר כותרות שונות לעמודים, האפשרות היחידה (לענ"ד כמובן) להשתמש במספר עמוד בתוך הכותרת של וורד היא באמצעות שדה, כך שאותה שדה נמצאת בכל העמודים אלא שבכל עמוד היא מייצגת ערך אחר.

השאלה שלי היא האם מצאת דרך להשתמש בכותרת של וורד למספרי עמודים ועדיין לא להשתמש בשדה?

אשמח אם תגלה את אוזני...

שי1

משתמש מקצוען
הבנתי מרחמים שהפתרון שלו הוא רק למספרי עמודים, משצ"ג והלאה.
אני מחפש פיתרון לא למספרי עמודים אלא לחלוקה של קטעים בתוך המסמך, קטעם אחרי אות שצ"ב זה מתאפס לא'.
אשמח מאד לפיתרון.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י שי1;2429874:
הבנתי מרחמים שהפתרון שלו הוא רק למספרי עמודים, משצ"ג והלאה.
אני מחפש פיתרון לא למספרי עמודים אלא לחלוקה של קטעים בתוך המסמך, קטעם אחרי אות שצ"ב זה מתאפס לא'.
אשמח מאד לפיתרון.

הניסוח שלך מטעה, זה נקרא פיסקה רשימה, שאלו פיסקאות שממוספרות באופן אוטומטי, כשאתה משתמש במילה 'קטעים' ו'חלוקה' אנשים מתבלבלים וחושבים שאתה מתכוון למקטעים.
גם לבעיה זו יש פיתרון אבל אין לי כרגע תוסף מוכן לזה, אוכל לפתח עבורך באופן אישי או אם תתגבש קבוצה - במחיר קבוצתי.

שי1

משתמש מקצוען
זה אמור להיות בעייה יותר נפוצה מעמוד שצ"ב לא?

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י Rרחמים;2430002:
הניסוח שלך מטעה, זה נקרא פיסקה רשימה, שאלו פיסקאות שממוספרות באופן אוטומטי, כשאתה משתמש במילה 'קטעים' ו'חלוקה' אנשים מתבלבלים וחושבים שאתה מתכוון למקטעים.
גם לבעיה זו יש פיתרון אבל אין לי כרגע תוסף מוכן לזה, אוכל לפתח עבורך באופן אישי או אם תתגבש קבוצה - במחיר קבוצתי.

הרב רחמים הדגול, האם תוכל להשיב לשאלתי?

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י שי1;2430120:
זה אמור להיות בעייה יותר נפוצה מעמוד שצ"ב לא?

אם אתה רק רוצה להוסיף מספר פסקה אפשר לעשות את זה בצורה פשוטה בלי ליצור רשימה של וורד.

שי1

משתמש מקצוען
אני רוצה שזה ישתלב במספור אוטומטי.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י Yisrael;2428949:
השאלה שלי היא האם אתה משתמש בכותרת עליונה/תחתונה המובנים בוורד, או שאתה מייצר כותרת עצמאית, נניח באמצעות תיבות טקסט או משהו כזה.

אני שואל מסקרנות, בגלל שבוורד הכותרות לא מתייחסות לעמוד אלא למקטעים, לכן אין אפשרות להגדיר כותרות שונות לעמודים, האפשרות היחידה (לענ"ד כמובן) להשתמש במספר עמוד בתוך הכותרת של וורד היא באמצעות שדה, כך שאותה שדה נמצאת בכל העמודים אלא שבכל עמוד היא מייצגת ערך אחר.

השאלה שלי היא האם מצאת דרך להשתמש בכותרת של וורד למספרי עמודים ועדיין לא להשתמש בשדה?

אשמח אם תגלה את אוזני...

אני משתמש בכותרת העליונה המובנית של וורד, ולא בתיבות טקסט ח"ו.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י Rרחמים;2434937:
אני משתמש בכותרת העליונה המובנית של וורד, ולא בתיבות טקסט ח"ו.

בתוך הכותרת, בלי מעברים ובלי שדות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה