כבר יש תיקון לבאג שצ"ג?

NIVDFB

משתמש פעיל
ב"משלים לוורד" פתרו את זה, וכיון שכך אפשרי לעשות זאת בוורד. כי הם מצהירים שאת כל הפקודות בתוכנה אפשר לעשות לבד בוורד.
אז אולי מי מהמומחים יודע...

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
כן, העתקתי את התתשצ"ג לקובץ שלי, והוא כתב לי באמת את המספר עמוד אבל הוא כתב לי באותה נשימה גם 'שגיאה! סימניה לא מוגדרת'.

Yisrael

משתמש פעיל
אם תיתן הורדה של העמוד המדובר אולי יהיה אפשר לעזור...

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
האם כתוב 'שגיאה! סימניה לא מוגדרת' או "הסגנון לא מוגדר"?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אני כבר לא זוכר. בסוף עשיתי את זה ידני. ואם היה כתוב הסגנון לא מוגדר מה הפיתרון?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה פשוט אומר שהסגנון המוגדר בשדה (alt+f9) לא קיים אצלך במסמך, ניתן לשנותו שם לסגנון קיים, ומ"מ אין לזה כל חשיבות בדרך עוקף באג שצ"ג, זה רק הצורה שבה מוגדרת המסמך ההוא.

שי1

משתמש מקצוען
אני תקוע עם שצ"ג במיספור מקטעים, לא בעמודים.
עקפתי את הבעיה בדרכים פרימטביות, אבל עכשיו שאני רוצה לחבר קבצים, הכל מתחרבש לי...
בקיצור, אני צריף פיתרון אמת, ולא עקיפה.
מישהו כאן יוכל לעזור?

תודה רבה מראש.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ראה באתר שלי בקטלוג, תוסף שנקרא 'מספור עמודים באותיות עברית'
בהצלחה רבה!

Yisrael

משתמש פעיל
מה זאת אומרת מספור מקטעים? (אתה מתכוון מספור עמודים של כמה מקטעים?

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
שלום
איני מומחה, אבל לענ"ד הפיתרון פשוט. כל מה שצריך זו פונקציה של גימטריה, ואז אתה שם מספרי עמודים במספרים ומחליף אותם באמצעות גימטריה.
הסבר: כמו שאמרת, כל התוספים לוורד מבצעים מה שאתה יכול לבד, זה בסך הכול אוטומציה שמבצעת מהר ואוטומטית הרבה פעולות שהיית עושה יידנית. ולעניינו, אם תקבע את מספרי העמודים כמספרים, ואח"כ תעשה Crl+H כלומר החלף. ותעשה לכל ה'1' החלפה ב'א' וכו' - בסופו של דבר תשיג את התוצאה שלך.
מה שצריך זה קוד שיעשה את זה אוטומטית, וזה די פשוט, יש לי פונקציה של גימטריה למי שרוצה שבניתי, ומה שצריך זה להשלים את הקוד של חפש החלף.
בקשר לבעיה של סימניה לא מוגדרת - אני מנחש שהבעיה היא ההתערבות בהגדרה האוטומטית של הוורד. פירוש - מספרי העמודים אינם סתם טקסט - אלא טקסט אוטומטי, ייתכן שכאשר עושים בו שינוי זה משבש משהו, לא יודע לא ניסיתי. אם זה כך צריך למצוא דרך (לא בדקתי אם זה קל) להמיר את מספרי העמודים האוטומטיים לטקסט רגיל לפני שמבצעים את הפעולה הנ"ל.
אשתדל בל"נ לבצע את הפיתרון בעצמי לתועלת הציבור, אם אמצא לכך זמן.

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
טוב, בבדיקה חוזרת מתברר כי העניין הרבה פחות פשוט, כנראה כבר הו חכמים ממני...
להחליף אותיות למספרים זו לא בעיה, אך להחליף את הטקסט אוטומטי של הוורד די קשה. כלומר אין לי מושג איך עושים זאת. זה או לשנות את קודי השדה עצמם ולתת להם הגדרות מספור חדשות, או לעקוף אותם בצורה מסורבלת ולהחליף אותם תוך מעקב אחרי הכללים שהוטבעו בהם של תחילת מקטע וכו' ולשמור עליהם בתוצאות. כך או כך אין לי מושג איך עושים זאת.
כנראה שרחמים מרוויח את כספו על התוסף ביושר, אז תפרגנו לו את זה.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י Rרחמים;2418868:
ראה באתר שלי בקטלוג, תוסף שנקרא 'מספור עמודים באותיות עברית'
בהצלחה רבה!

האם אתה לא משתמש בשדה SEQ?

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 42 · צפיות: 18

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה