כאן מנתחים מוזיקה בכיף

מצב
הנושא נעול.

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אבל לא ברמות האלו, הוא לפעמים מזייף זיופים שאני מצטמררת מהם!
ולפעמים זה קנייטשים אחרים מגרסת הדיסק, דבר שמקובל מאד בהופעות.
וזה רק מחזק את זה שסוד הקסם שלו לא טמון דווקא במקצועיות שלו. כי למרות הזיופים בהופעות הוא ממלא אולמות וממשיך להיות פופולרי ובקיץ הקרוב הוא הולך להופיע במקום שרק זמרים בינלאומיים או מקומיים בודדים מאד, מצליחים למלא...

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
המציאות הוא שהוא מכניס את הקהל לאנרגיות, וזה מה שהקהל מחפש בהופעה. אם אדם מחפש נטו שיר יפה, הוא יכול להקשיב לזה גם מתוך דיסק בבית.
אני מחפשת מוזיקה איכותית ושירה טובה על במה,
לא העיקר האנרגיות!!
מבחינה ווקאלית-כולם טובים פחות בהופעות, כי אין את המיקס של האולפן ואין את ההקלטות החוזרות עד לתוצאה הטובה ביותר. ולכן המון זמרים שרים בהופעות עם פלייבק מלא. אבל הוא יודע להופיע עם כריזמה, לתקשר עם הקהל, להלהיב אותם... לזה התכוונתי.
ברור! אבל יש רמות, יונתן רזאל הייתי בכמה הופעות שלו- הוא אף פעם לא מזייף,
כנ"ל ישי ריבו, פריד, מ.ב.ד ועוד המון...

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אני מחפשת מוזיקה איכותית ושירה טובה על במה,
לא העיקר האנרגיות!!
ברור, לכן אני אישית אוהבת מאד זמרים כסגנון ריבו, רזאל ודומיהם שפחות סוחפים בהופעות, אבל איכותיים באמת!!!
ועדיין, אם את מסתכלת על הקהל הרחב. כריזמה זה דבר חשוב, מי שצריך הוכחה נוספת שיסתכל על נתניהו שעם כל מה שלא טוב בו מנצח פעם אחר פעם, בזכות הכריזמה שלו.
ופליזז, אל תסחפו עכשיו לנושא אחר בגלל זה....

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה רק מחזק את זה שסוד הקסם שלו לא טמון דווקא במקצועיות שלו. כי למרות הזיופים בהופעות הוא ממלא אולמות וממשיך להיות פופולרי ובקיץ הקרוב הוא הולך להופיע במקום שרק זמרים בינלאומיים או מקומיים בודדים מאד, מצליחים למלא...
אולי זה בגלל שלא כל אלה שהולכים להופעות יודעים לשים לב לזיופים.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ועדיין, אם את מסתכלת על הקהל הרחב. כריזמה זה דבר חשוב, מי שצריך הוכחה נוספת שיסתכל על נתניהו שעם כל מה שלא טוב בו מנצח פעם אחר פעם, בזכות הכריזמה שלו.
ופליזז, אל תסחפו עכשיו לנושא אחר בגלל זה....
כ"כ מגרה להיסחף לנושא הזה.....
הקהל הרחב אוהב את מי שמשתולל שיש לו כריזמה,
על זה לא חלקתי!
חלקתי על זה שאמרו (לא זוכרת אפילו מי) שהוא מדייק
זה לא נכון!

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בקיצור..
גד אלבז היה גר בחולון, כי דוד פדידה מגיש את דדייה. ולכן שוואקי מזייף בהופעות, כי הוא לא היה בהופעות של יונתן רזאל שאף פעם לא מזייף.
כ"כ מגרה להיסחף לאשכול הזה...
חזקקקקק!!!!

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בקיצור..
גד אלבז היה גר בחולון, כי דוד פדידה מגיש את דדייה. ולכן שוואקי מזייף בהופעות, כי הוא לא היה בהופעות של יונתן רזאל שאף פעם לא מזייף.
וואי וואי, איך צחקתי!

נחמייי

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
בקיצור..
אהבתי חזק!

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בקיצור..
ולכן ישי ריבו ישאר, כי הוא בחר נתניהו, ובקול הבא יש את אלו שיש להם סוד קסם, ופריד כבר הרבה שנים, ויש כריזמה, ויש הופעות בלי אולפן.
אני מקווה שעזרתי לתמצת את כל העמודים האחרונים של האשכול.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה