כאן מנתחים מוזיקה בכיף

מצב
הנושא נעול.

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
טוב.. אז נתחיל שוב הכל מההתחלה

ראשית, הכותרת.
בינתיים, ת'שכחו מריבו ושטיינמץ ואלבז ו.... בסדר?
אלבז בחו"ל, ריבו באולפן, שטיינמץ בכפר, ו... לא יודע עוד מה.

לעניינינו..
מה הכוונה "כאן מנתחים מוזיקה בכיף", מה כיף, החבר'ה פה בעצבים מתוחים. כל תזוזה קטנה, עלולה להפעיל כאן אנרגיות נטולי שליטה..
---

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לעניינינו..
מה הכוונה "כאן מנתחים מוזיקה בכיף", מה כיף, החבר'ה פה בעצבים מתוחים. כל תזוזה קטנה, עלולה להפעיל כאן אנרגיות נטולי שליטה..
---
יש פה מישהו עייף....
נראה לי שיותר חכם לחזור לאשכול הזה ביום אחר...
רק מלדפדף בהודעות האחרונות מבינים שמשו לא תקין..

נחמייי

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
לעניינינו..
---
נראה לי שכל מה שהלך פה זה היה בכיף לא;):p
כל אחד כתב מה שהוא רצה להגיד ועל איזה זמר שהוא רוצה

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש פה מישהו עייף....
נראה לי שיותר חכם לחזור לאשכול הזה ביום אחר...
רק מלדפדף בהודעות האחרונות מבינים שמשו לא תקין..
מסתמא מחר בבוקר (אולי אפי' כשהחבר'ה שכאן עדיין ישנו..) כבר יהיו פה שיפוצים באשכול...

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ואני בכלל לא הבנתי מה הקשר בין הכותרת לאשכול. חוץ מניתוח מוזיקה ניתחו פה הכל: את הזמרים, את מה שהם אוכלים לארוחת בוקר, אם יש להם סמארטפון או לא, אם הם מספיק מפורסמים או שעדיין לא וכו' וכו'.
בעיני הפירוש "מנתחים מוזיקה" הכוונה כפשוטו, למוזיקה. היה פה בהתחלה קצת דיון על מהלכי אקורדים וכאלה, ומשם עד סוף האשכול איבדו כל קשר להתחלה.
לתשומת לבכם...

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ואני בכלל לא הבנתי מה הקשר בין הכותרת לאשכול. חוץ מניתוח מוזיקה ניתחו פה הכל: את הזמרים, את מה שהם אוכלים לארוחת בוקר, אם יש להם סמארטפון או לא, אם הם מספיק מפורסמים או שעדיין לא וכו' וכו'.
בעיני הפירוש "מנתחים מוזיקה" הכוונה כפשוטו, למוזיקה. היה פה בהתחלה קצת דיון על מהלכי אקורדים וכאלה, ומשם עד סוף האשכול איבדו כל קשר להתחלה.
לתשומת לבכם...
אם היית קורא ממש הכל היית שם לב גם איך ולמה זה גלש לאן שגלש

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
לתשומת לבכם...
כנראה ש"מנתחים מוזיקה" ו"בכיף" לא הולך יחד

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם היית קורא ממש הכל היית שם לב גם איך ולמה זה גלש לאן שגלש
לא באמת ציפיתם שאקרא 20 עמודים...
קראתי די הרבה וכבר היה קשה לעקוב אחרי ההגיגים הנהדרים של כל אחד.
לי אישית זה לא מפריע בכלל, זה אפילו משעשע. אני באמת לא מצליח להבין לאן בדיוק הדיונים האלה לוקחים ולמי הם תורמים. כנראה יש לאנשים הנאה להביע את דעתם גם אם השני לא באמת מתכוון לשמוע, ומי אני שאפריע להם להנות...

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני הדלקתי.. :p
לעצם העניין, אולי באמת תפתח אשכול לניתוח אמיתי של המוזיקה, בהחלט זה יכול להועיל ולעניין.
חשבתי על זה ולא יודע מה אחוז המתעניינים.
באופן כללי, אין לי סבלנות וכח להתעסק עם ניתוח מוזיקלי של מוזיקה חסידית/חרדית. (בעוונותי אני גם לא יותר מידי מאזין לה מחמת השיעמום;)...).
אם יתעניינו באשכול הדן בתאוריה של המוזיקה, אשמח לתרום כמה שאוכל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה