כאן מנתחים מוזיקה בכיף

מצב
הנושא נעול.

נחמייי

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
היא כותבת את המילים
היא זאת שבזכותה יש לנו להיטים! :)
לא זוכרת עכשיו בדיוק איזה, אבל מאמין בניסים של שוואקי, יש תקווה של פרידמן, הלוואי ומוכנים של אורי דוידי
ועוד הרבהה שירים גדולים
אש של שוואקי
הי זה הזמן של גרטנר

סופראן סטודיו

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ברשותכם,
"אני לא התחברתי לשיר רק בגלל המילים "אני לא אשם
ו"וכל מה שקורה זה סבבה"
אולי האמריקאים התלהבו, אנחנו...אהם (כחכוח)

אני גם קצת תוהה אם הסלסולים שלו הם לא... יותר מידי לפעמים?

וגם---
יש קצת בזה שזה העתק הדבק של האלבום הקודם בוריאציות שונות.

(וגם---(אמאלה
אתם לא חושבים שהסולמות שלו הם קצת מעבר למרחב מחיה של האוזן?
פשוט, אני מוצאת את עצמי מנמיכה ומנמיכה את הווליום, עד שאני נוטשת את הנגן בתיסכול
ומשפשפת את אזני בכאב..
תחשבו גם על האנשים ולא רק על היכולות.. אוח

סופראן סטודיו

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

סופראן סטודיו

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה