כאן מנתחים מוזיקה בכיף

מצב
הנושא נעול.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שיר שמתאים לזמר עם רקע חסידי לחדש, יחד עם ליווי קופצני של מאיר אדלר ודומיו (זמרו לה' חסידיו...)
אני בכל אופן מאמין הרבה ביונתן יש לו פוטנציאל ענק, וגם יש מחסור בזמרי נשמה ליטאים... אז כדאי שישקיע בכיוון, אלא א''כ פניו לרחבת הריקודים אז שימשיך בשירי טישים ופראנצ'עס'
נכון לגמרי הישיבתי של לפני 30 שנה זה החסידי של היום.........

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סיימתם עם הטרנד של הכל לטובה, חתן כלה, עברתם לישתבח...
יעקב שווקי - ישתבח שמו
יואלי דיקמן - ישתבח שמך
ועכשיו נמואל הרוש ישתבח...
כל תקופה והשיר נושא שלו?... טוב. סבבה אתכם.
אחח!! ישתבחח שמו!

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
סיימתם עם הטרנד של הכל לטובה, חתן כלה, עברתם לישתבח...
יעקב שווקי - ישתבח שמו
יואלי דיקמן - ישתבח שמך
ועכשיו נמואל הרוש ישתבח...
כל תקופה והשיר נושא שלו?... טוב. סבבה אתכם.
כולם רוצים להודות ולהלל לה'....

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לדעתי לא. אולי חושבים שזה יכפר...
אולי זה לא המקום הכי מושלם לביקורת, אבל אם כבר מדברים על זה, ממש לא מובן לי כל הקליפים האלה עם הרקדנים.
וגם זה שהתחילו עם "סבבה"... הסגנון הזה לא כל כך מתאים לשירים חסידיים
אני לגמרי בדעה איתך. אולי לא היה נראה כך.
כתבתי את זה מתוך גיחוך על המצב.
ובעניין המילה סבבה - לא יודעת אבל עם הכיוון שאליו זורם סגנון המוזיקה נראה לי שהמילה הזאת עוד בקטגורית הבסדר...?

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
אני לגמרי בדעה איתך. אולי לא היה נראה כך.
כתבתי את זה מתוך גיחוך על המצב.
ובעניין המילה סבבה - לא יודעת אבל עם הכיוון שאליו זורם סגנון המוזיקה נראה לי שהמילה הזאת עוד בקטגורית הבסדר...?
מדברים על קינדרלעך?

.נחמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אם את שואלת אותי: זאת לא מילה מגעילה אז זה עדיין נשאר, אבל ממש אי אפשר שזה מכובד/מכבד את השיר והמאזינים. לדעתי זה באותה רמה של הרקדנים...

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אם את שואלת אותי: זאת לא מילה מגעילה אז זה עדיין נשאר, אבל ממש אי אפשר שזה מכובד/מכבד את השיר והמאזינים. לדעתי זה באותה רמה של הרקדנים...
מכבד בטוח לא. אבל גם לא משפיל. לדעתי הרמה של השיר ירדה, וזה באמת חבל

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בכללי כל הדיסקים של הזמרים האמריקאים, השירים שמושרים בעברית - הרמה של השפה זוועתית. זה נשמע לא טוב בכלל, באמת נשמע גיבוב של מילים כאילו דיבור של יום יום.
שמתי לב לזה בדיסק של אורי דוידי, ושל מרדכי שפירא
תמיד עניין אותי למה זה ככה? הרי הם לא כותבים את המילים, אפילו שיר של מירי ישראלי שכתבה, מה, היא מורידה את הרמה בגלל שזה זמר לא דובר עברית?

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
בכללי כל הדיסקים של הזמרים האמריקאים, השירים שמושרים בעברית - הרמה של השפה זוועתית. זה נשמע לא טוב בכלל, באמת נשמע גיבוב של מילים כאילו דיבור של יום יום.
שמתי לב לזה בדיסק של אורי דוידי, ושל מרדכי שפירא
תמיד עניין אותי למה זה ככה? הרי הם לא כותבים את המילים, אפילו שיר של מירי ישראלי שכתבה, מה, היא מורידה את הרמה בגלל שזה זמר לא דובר עברית?
אפשר לשאול מי זאת? ואם אפשר במרוכז.... היא מלחינה/ כותבת מילים?

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אפשר לשאול מי זאת? ואם אפשר במרוכז.... היא מלחינה/ כותבת מילים?
היא כותבת את המילים
היא זאת שבזכותה יש לנו להיטים! :)
לא זוכרת עכשיו בדיוק איזה, אבל מאמין בניסים של שוואקי, יש תקווה של פרידמן, הלוואי ומוכנים של אורי דוידי
ועוד הרבהה שירים גדולים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה