מידע שימושי כאלפיים מסכות kN 95 למסירה בחינם באזור בית שמש ג

זהבית87

משתמש מקצוען
למה שלא תעבירו לעזרת אחים?
בטוח שהם ימצאו חסד לעשות עם זה

צ'ייסר

משתמש מקצוען
מכירה הרבה שטסו עם מסיכה רגילה....

ליתר דיוק בצ'כיה חייבים N95
חבל מאוד שאתם מטעים אנשים
טסתי השבוע עם ריינאר לאיטליה
הם לא נתנו לאנשים בצק אין את הכרטיס טיסה עד שהראו להם מסכת N 95 !
כך גם היה גם לבודפשט
וכך גם לוינה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כך גם היה גם לבודפשט
וכך גם לוינה
אולי ריינאר ביקשו מסכות כאלו אבל לא כל החברות דורשות. ואולי יש יעדים שלטיסו אליהם דורשים מסכות כאלו.
בטיסות אל על לניו יורק לשם דוגמא, וזו רק דוגמא אחת מני רבות [וחזור כמובן] ולארה"ב בכלל, מסיכה כירורגית רגילה של שלוש שכבות מספיקה. מידיעה ברורה הן מכאלו שטסו בשבוע האחרון והן מסוכנת נסיעות שכל הזמן בקשר עם לקוחותיה שטסים.
כנ"ל טיסות לבריטניה, לא רק אל על. ועוג הרבה מאוד חברות וטיסות ליעדים שונים בעולם.
אז אל תקבעו נחרצות שאני מטעה אנשים. כתבתי בסה"כ שאני מכירה הרבה אנשים שטסו עם מסיכה רגילה, וכך זה אכן במציאות....
נתקלתם במשהו אחר? אפשר לכתוב בכבוד שיש חברות שדורשות את המסיכה הנ"ל אבל ממש ממש לא כולם. בכלל לא.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כך גם היה גם לבודפשט
וכך גם לוינה
קודם כל לא באתי למעט אלא לדייק את המקומות בהם חובה לחבוש את המסכה הנ"ל וכל אחד שיוסיף מידיעתו
חוץ מזה שאני הייתי בהונגריה בסוף הקיץ האחרון (טסתי עם רינאייר) ואין שום חובה לחבוש מסכת N95 בהונגריה

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ישנם מדינות כמו אוסטריה ועוד שדורשות כאלו מסכות, (המסכות הרגילות שלנו לא רלוונטיות שם בכלל)
ולכן כבר כאן בארץ לא ניתן לעלות למטוס ובוודאי לאורך כל הטיסה צריך ללבוש כאלו מסכות.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ישנם מדינות כמו אוסטריה ועוד שדורשות כאלו מסכות, (המסכות הרגילות שלנו לא רלוונטיות שם בכלל)
ולכן כבר כאן בארץ לא ניתן לעלות למטוס ובוודאי לאורך כל הטיסה צריך ללבוש כאלו מסכות.
אמת
אבל זה ממש לא כולם
ולבוא ולכתוב למשהו שכתבת שלא כולם מחייבים שהוא מטעה את הצבור זה לא בדיוק נכון...רחוק מזה.

זה אני :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אל תזרקו !
לטיסה חייבים N95
יש בנתב"ג סופר פארם שמוכר מסכה ב10 שקל.... !
חזרנו עכשיו מארה"ב
גם בטיסה הלוך וגם בטיסה חזור מסכה פשוטה הספיקה.
הכי פשוטות שיש.
אף אחד לא בדק את סוג המסכה, העיקר שיש מסכה שמכסה את האף והפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה