כאב גרון לאחר הקאה

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
כאב גרון בזמן בליעה שנהיה לאחר הקאה (מדובר באשה בהיריון)
מישהו יודע משהו?
במכבי אומרים ש...אם זה מאוד כואב אז ללכת למיון

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
בתור בן אדם פשוט
קשה לי להאמין שצריך מיון.

פשוט החומציות של ההקאה גורמת לכאב גרון....
אבל אני לא מומחה ובוודאי לא רופא

רק מצוי שאחרי הקאה כואב ושורף הגרון

מה יכול להיות????

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
בתור בן אדם פשוט
קשה לי להאמין שצריך מיון.

פשוט החומציות של ההקאה גורמת לכאב גרון....
אבל אני לא מומחה ובוודאי לא רופא

רק מצוי שאחרי הקאה כואב ושורף הגרון

מה יכול להיות????
כן אבל מדובר בחידוש
מאחר והקיאה עד היום הרבה
ועכשיו הגיע הכאב החד והמפלח

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אל תזלזלו. אם זה ממשיך - תטפלו.
אני הגעתי לאשפוז קרוב לשבוע, כתוצאה מוושט פצועה (כנ"ל, חומציות יתר בהריון).
השאלה אם הגרון כואב רק לאחר ההקאה, שזה הגיוני, או שהוא שורף ושורף גם הרבה זמן לאחר ההקאה, וכואב ברמה של כאבים בלתי נסבלים (לא רק קושי בבליעה. אני התעוררתי מהשינה מרוב כאבים שלא יכולתי לשאת. זה כבר היה מצב אקוטי...).
מה שכן, אם אתם רוצים טיפול יעיל ונכון, רצוי להגיע בבוקר (רוב ההפניות הם עד 7.30 בבוקר. תגיעו ב-7.00) בד"כ המיון ריק יותר, ויש פניות להתייחס כראוי לתלונה. גם הרופאים והבדיקות יותר זמינות

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אל תזלזלו. אם זה ממשיך - תטפלו.
אני הגעתי לאשפוז קרוב לשבוע, כתוצאה מוושט פצועה (כנ"ל, חומציות יתר בהריון).
השאלה אם הגרון כואב רק לאחר ההקאה, שזה הגיוני, או שהוא שורף ושורף גם הרבה זמן לאחר ההקאה, וכואב ברמה של כאבים בלתי נסבלים (לא רק קושי בבליעה. אני התעוררתי מהשינה מרוב כאבים שלא יכולתי לשאת. זה כבר היה מצב אקוטי...).
מה שכן, אם אתם רוצים טיפול יעיל ונכון, רצוי להגיע בבוקר (רוב ההפניות הם עד 7.30 בבוקר. תגיעו ב-7.00) בד"כ המיון ריק יותר, ויש פניות להתייחס כראוי לתלונה. גם הרופאים והבדיקות יותר זמינות
הכאב בבליעה הוא חזק אבל בליעה בלבד
מעל חצי שעה לאחר הקאה עדיין התופעה של הכאב
בזמן הבליעה לא נעלמה
אבל כנ"ל בבליעה בלבד

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
הכאב בבליעה הוא חזק אבל בליעה בלבד
מעל חצי שעה לאחר הקאה עדיין התופעה של הכאב
בזמן הבליעה לא נעלמה
אבל כנ"ל בבליעה בלבד
אני לא רופאה.
סבלתי מכאבים בוושט, וכל הזמן. לדעתי פשוט צריך לעקוב שהמצב לא מחמיר (ובהריון לא תמיד יש מה לעשות. גם נתון שחשוב לזכור).
בכל מקרה, חשוב להתייעץ עם רופא לגבי תרופות נוגדות חומציות (אומפרדקס, נקסיום וכו'). חשוב מאד, במיוחד במקרה של הקאות וחומציות יתר

----------

משתמש מקצוען
בדרך כלל בטלפון תמיד האחיות יגידו ללכת למיון מכיון שאם ח"ו קרה אחר כך משהו והם לא אמרו ללכת למיון הם יהיו הפושעים כך פעם הסביר לי רופא טוב בקופה שהדגיש ונראה לי בצדק שהגדולה של רופא זה לקחת אחריות ולא לשלוח סתם למיון שזה סבל בלתי יתואר.
כמובן שאיני בא לזלזל בעצם הדבר אבל לא תמיד מה שאורמים מיון זה צריך להלחיץ.

אולי מעניין אותך גם...