בריאות כאב ברכיים לגבוהים באוטובוס או במטוס

David shtern

כותרת - הטופ שבעימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
שלום לכולם!
אני אדם די גבוה (195 ס"מ) כאשר כמו לרוב הגבוהים הדבר מתבטא ברגליים ארוכות יותר משאר האנשים.
הבעיה שלי היא באוטובוסים או במטוסים שהמושבים צמודים האחד מאחורי רעהו, והברכיים שלי תקועות במושב שלפניהם דבר שגורם לי (בנסיעה ממושכת) לכאבים עזים בברכיים.
אני משתדל לשבת מאחורי הנהג או במקומות מרווחים - אך עדיין זה לוחץ ולא מספיק (גם במושבים מרופדים).
מה אפשר לעשות?
תודה רבה מראש לכולם.

חילזון קטן

משתמש פעיל
מצטרפת לשאלה,
גובה ממוצע
מה עושים בנסיעה באוטובוסים או במטוסים שהמושבים צמודים האחד מאחורי רעהו, שהברכיים של מי שיושב מאחורי דוקרות בי כמו שתי מחטים? רוצה לשבת נח, להתרווח ולהשען....
במיוחד אם הוא מזיז את הרגליים כל הזמן לא זה לא מסז'

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
שלום לכולם!
אני אדם די גבוה (195 ס"מ) כאשר כמו לרוב הגבוהים הדבר מתבטא ברגליים ארוכות יותר משאר האנשים.
הבעיה שלי היא באוטובוסים או במטוסים שהמושבים צמודים האחד מאחורי רעהו, והברכיים שלי תקועות במושב שלפניהם דבר שגורם לי (בנסיעה ממושכת) לכאבים עזים בברכיים.
אני משתדל לשבת מאחורי הנהג או במקומות מרווחים - אך עדיין זה לוחץ ולא מספיק (גם במושבים מרופדים).
מה אפשר לעשות?
תודה רבה מראש לכולם.
באוטובוס אין לי מושג
בטיסה קונים מקום מרווח יותר לרגלים בתוספת לא גדולה במחיר (אל על)

מאן דאמר

משתמש פעיל
ג"א מצטרף להנ"ל (מעל 190 ס"מ...).

כשהמושב שלידך ריק, אפשר לפתוח את הרגליים לצדדים, או לשבת עקום.

אם יושבים במושב החיצון, אפשר לשחרר רגל אחת אחורה.

אם אתה לא מתבייש, אפשר להרים את הרגליים באוויר ולהצמיד את הברכיים לכסא שלפניך (מקווה שהובן למה אני מתכוון). אחרי הרבה זמן זה מתחיל לכאוב, אבל לפחות אפשר להחליף תנוחה.

בדר"כ אחד מטורי האוטובוס פחות צפוף מהשני, תשתדל לתפוס שם מקום.

וכמו שאמרו, בדר"כ הספסל השני יותר מרווח, לפחות באחד הצדדים, אני משתדל להתיישב שם כשפנוי.

תחצ

משתמש פעיל
מצטרפת לשאלה,
גובה ממוצע
מה עושים בנסיעה באוטובוסים או במטוסים שהמושבים צמודים האחד מאחורי רעהו, שהברכיים של מי שיושב מאחורי דוקרות בי כמו שתי מחטים? רוצה לשבת נח, להתרווח ולהשען....
במיוחד אם הוא מזיז את הרגליים כל הזמן לא זה לא מסז'
קלטת שהבעיה של פותח האשכול שהוא גוה ונתקע במושב קדימה, גורמת לך לבעיה שאת מקבלת מאחורה...

David shtern

כותרת - הטופ שבעימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
באוטובוס אין לי מושג
בטיסה קונים מקום מרווח יותר לרגלים בתוספת לא גדולה במחיר (אל על)
השאלה היא במקרה כמו אוטובוס שאי אפשר לשדרג.
סתם לידיעה
אאל"ט המושבים בשורה השנייה בצד ימין של האוטובוס מיועדים לרגליים ארוכות
לא תמיד יש בהם יותר רווח, ולרגליים ארוכות בטוח לא.
(אני מודד בכל אוטובוס שאני עולה אליו...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה