עזרה כאבי שיניים

מחשבת מילים

משתמש פעיל
כבר שבוע עם אנטי ביוטיקה לא רואה שינוי בכאבים שיניים
לא יכולה לשתות ולאכול כמעט כלום
מה עושים

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש דלקת?
קבלת האנטיביוטיקה מרופא? איזה כדור את לוקחת?

פיק-ניק

משתמש פעיל
לא אוכל. אני מרגישה שהשן חלולה כל מים -שתיה או אוכל מכאיבים לי במיוחד שתיה

נכון, כי העצב פתוח.
נסי להמנע משתייה קרה ופושרת, ותלעסי בצד השני.

אם את לוקחת אנטיביוטיקה זה סימן שהרופא זיהה דלקת.
והדלקת לא מפסיקה, כשיש אוכל תקוע שמדליק אותה מחדש.

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוי,
את יכולה לנסות לשים כרוב לבן על אזור הכאב.
כרוב ידוע שעוזר במקרים של דלקות
לי זה עזר בכל מיני מקומות
שווה ניסיון
בכל מקרה רפו"ש

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אם את עדין סובלת....
א. לא בטוחה שבעייתי לקחת אוגמנטין במצבך, לי זה גם קרה, אחרי שבוע עם מוקסיפן ללא שינוי הלכתי לרופא אחר. אמר שהוא היה נותן אוגמנטין ובכלל עדיף קצר, ממוקד ומסיבי מאשר יותר חלש אבל ארוך ולא משפיע. (מה עם האנרגיות השליליות שהגוף מייצר כדי להתמודד עם הכאב? זה כן מתאים לעיתוי?.... -נקודה למחשבה-)
ב. הרופא היה אמור לסתום לך את החור אפילו בסתימה זמנית לפי התיאור של הכאב (חום, קור, אוכל, שתיה) דלקת כואבת בלי קשר למגע.

בהצלחה
ותגמרי עם הסיוט הזה כמה שיותר מהררררר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה