עזרה ראשונה! כאבי ראש חזקים!

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני כבר כמה ימים עם כאבי ראש נוראיים! לחץ מעל העניים, באזור המקביל בצד האחורי של הראש, ברגשה של ראש כבד, בחילות, סחרחורות. מעט כאב לכופף את הראש.- בחיבור בין הראש לצוואר. מחמיר מאוד בנסיעות- גם קצרות.
טיפות אופטלגין לא משפיע. במיון אמרו שלא נראה להם דלקת קרום המוח, יש סימנים לוירוס. לא נראה לי סינוסיטיס או מגרנה, מישהו עבר פעם? יכול להמליץ על טיפול לא תרופתי שעוזר?

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קורונה שלילי. שפעת- כמעט בלי חום, שגם שעלחה- ירד לבד כמעט מיד- לא מוכר לי משהו כזה

Yael Mor

משתמש מקצוען
אני כבר כמה ימים עם כאבי ראש נוראיים! לחץ מעל העניים, באזור המקביל בצד האחורי של הראש, ברגשה של ראש כבד, בחילות, סחרחורות. מעט כאב לכופף את הראש.- בחיבור בין הראש לצוואר. מחמיר מאוד בנסיעות- גם קצרות.
טיפות אופטלגין לא משפיע. במיון אמרו שלא נראה להם דלקת קרום המוח, יש סימנים לוירוס. לא נראה לי סינוסיטיס או מגרנה, מישהו עבר פעם? יכול להמליץ על טיפול לא תרופתי שעוזר?
ממש מה שהיה לי בקורונה לפני שלושה שבועות, אבל אופטלגין כן עזר חלקית.

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ובאמת הפעם היחידה שזכור לי משהו שמתחיל להיות דומה הוא בקורונה

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
בכל מקרה כדאי לקחת ויטמינים וחיזוקית או משהו דומה. אם זה סינוסיטיס צריך אנטיביוטיקה.

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא יזיק,
תכיני קערה קטנה עם מים מהקומקום ותשפכי בפנים או שמן אקליפטוס או מלח
שימי את הראש מעל הקערה ומעל הראש מגבת כדי שהאדים לא יברחו.
תשאפי נשימת עמוקות מאד.
אם זה סינוסים - את אמורה להרגיש הקלה אחרי זמן מה.
וכמובן להזהר מכוויה (החכמה הצודקת - צודקת מאד זה בהחלט רותח!)

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
לא יזיק,
תכיני קערה קטנה עם מים מהקומקום ותשפכי בפנים או שמן אקליפטוס או מלח
שימי את הראש מעל הקערה ומעל הראש מגבת כדי שהאדים לא יברחו.
תשאפי נשימת עמוקות מאד.
אם זה סינוסים - את אמורה להרגיש הקלה אחרי זמן מה.
להיזהר מכוויה כמובן

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
במיון שללו קריש?
יודעת על כמה לאחרונה שהיה להם וזה בערך הסימפטומים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה