עזרה כאבי בטן לילדה בת +4

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בתי' שתחי' מתלוננת על כאבי בטן חוזרים ונשנים במשך תקופה ארוכה היינו פעמיים אצל הרופאה היא לא ראתה שום סיבה לכך גם הבדיקות שעשתה לה יצאו ב"ה תקינות העניין הוא שהיא לא מתלוננת כל הזמן אלא מדי פעם אבל כשזה קורה זה נראה אמיתי ולא פינוק או צומי וכד' זה נראה כאב אמיתי עד כדי כך שכבר התקשרו מהגן ומהצהרון שנבוא לקחת אותה מרוב שהיא מתלוננת על כאבי בטן מבירור שעשיתי אצל חברים התברר שהם שמעו על התופעה הזו ואחד אפי' אמר לי שהיה עם ביתו אצל הרופא והרופא אמר לו שיש תופעה כזו אצל ילדים לא תמיד יש הסבר פשוט לתת לזמן לעשות את שלו.

אשמח לשמוע אם מישהו נתקל בתופעה הזו ויכול להחכים/להרגיע אותי באיזו שהיא צורה.

נ.ב. ניסינו שבוע+ להוריד מוצרי חלב ניגר ולא הועיל כלום

בתודה מראש

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יכול להיות כמה דברים לא שאני רופאנ אבל ניסיון עם הילדים
1. דלקת בדרכי השתן גורם לכאבי בטן חזקים מאד בבדיקת דם רואים אם יש ליקוציטים גבוההים
2. טפילים במעיים - גם בבדיקת דם אפשר לראות
3. רגישות למוצרי חלב /או לגלוטן
בהצלחה ורפואה שלמה

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תודה על התשובה וההתיחסות
בכל אופן...
1. היא עשתה בדיקת שתן ויצאה תקינה
2. עשתה בדיקת צואה ויצאה שלילי
3. כמו שאמרתי הפסקנו לתת לה חלב נוזלי למשך שבוע ולא ראינו שיפור אולי זה לא מספיק זמן...

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יכול להיות שזה רגשי למרות שאני ממש לא אוהבת שאומרים את זה אבל יש הרבה שטוענים ככה
אולי בגן אין לה אפשרות ללכת לשרותים או שלא נוח ואז יש לה עצירות
תבדקי מה קורה בגן אולי התחלפה הגננת אולי קשה לה עוד מהמצות , לפעמים אומרים שזה רגשי תבדקי מסביב

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יכול להיות שזה רגשי למרות שאני ממש לא אוהבת שאומרים את זה אבל יש הרבה שטוענים ככה
אולי בגן אין לה אפשרות ללכת לשרותים או שלא נוח ואז יש לה עצירות
תבדקי מה קורה בגן אולי התחלפה הגננת אולי קשה לה עוד מהמצות , לפעמים אומרים שזה רגשי תבדקי מסביב
זה עוד היה הרבה לפני פסח. כ"כ היא מתלוננת גם בבית ולא רק בגן

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יכול להיות דלקת בקשריות הלימפה (נראית באולטרסאונד)
יכולה להכאיב מאוד מאוד, הטיפול היחיד הוא משכח כאבים.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
גם אנחנו עברנו את אותו סרט
ילדה שהתלוננה כמה חודשים על כאבי בטן חזקים בלתי פוסקים אחרי הליכה לכמה רופאי ילדים שמיששו לה את הבטן ושלחו לבדיקות דם מקיפות ואמרו שזה לא אפנדיציט ולא עצירות ולא דלקת בשתן ולא ולא וחזרנו ללא תשובה ועם כאבים
בסוף (אחרי שגם עברה דלקת ראות באמצע, הדלקת עברה וכאבי הבטן עדיין לא)
רופא ילדים צעיר נתן תרופה לתולעים (הידועה, שכחתי את שמה) לאט לאט הפסיקה להתלונן, והיום כמעט שנה אחרי כמעט שכחנו שהיא היתה מתלוננת. מענין ששום רופא לפניו לא חשב על זה

נ.ב.
תוך כדי שהיא התלוננה על כאבי בטן גם חלתה בדלקת ראות חמורה שעוד יותר הקרינה כאב על אזור הבטן, ובדיוק חיפשתי באינטרנט על כאבי בטן והגעתי למחקרים על כך שיש ילדים שרוצים צומי ולכן עושים את זה, ולצערי האמנתי למחקר הזה וכהמלצתם 'לא התיחסתי' כדי שהיא לא תקבל צומי שלילי וכו וכו ומה שיצא שבסוף היתה לה דלקת ראות חמורה שהחום והשיעול הגיעו רק אחרי שבוע לאחר הופעת כאבי הבטן החזקים והיא צדקה בכל מילה שלה.
מצטערת שישמתי את מה שהיה כתוב במחקר, גרמו לי לאטימות ולעוול כלפיה, אז שימו לב לא לטעות כמוני..., תאמינו לה

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
גם אנחנו עברנו את אותו סרט
ילדה שהתלוננה כמה חודשים על כאבי בטן חזקים בלתי פוסקים אחרי הליכה לכמה רופאי ילדים שמיששו לה את הבטן ושלחו לבדיקות דם מקיפות ואמרו שזה לא אפנדיציט ולא עצירות ולא דלקת בשתן ולא ולא וחזרנו ללא תשובה ועם כאבים
בסוף (אחרי שגם עברה דלקת ראות באמצע, הדלקת עברה וכאבי הבטן עדיין לא)
רופא ילדים צעיר נתן תרופה לתולעים (הידועה, שכחתי את שמה) לאט לאט הפסיקה להתלונן, והיום כמעט שנה אחרי כמעט שכחנו שהיא היתה מתלוננת. מענין ששום רופא לפניו לא חשב על זה

נ.ב.
תוך כדי שהיא התלוננה על כאבי בטן גם חלתה בדלקת ראות חמורה שעוד יותר הקרינה כאב על אזור הבטן, ובדיוק חיפשתי באינטרנט על כאבי בטן והגעתי למחקרים על כך שיש ילדים שרוצים צומי ולכן עושים את זה, ולצערי האמנתי למחקר הזה וכהמלצתם 'לא התיחסתי' כדי שהיא לא תקבל צומי שלילי וכו וכו ומה שיצא שבסוף היתה לה דלקת ראות חמורה שהחום והשיעול הגיעו רק אחרי שבוע לאחר הופעת כאבי הבטן החזקים והיא צדקה בכל מילה שלה.
מצטערת שישמתי את מה שהיה כתוב במחקר, גרמו לי לאטימות ולעוול כלפיה, אז שימו לב לא לטעות כמוני..., תאמינו לה
גם את זה נתנו לה תרופה שנקראת "ורמוקס" זה עדיין לא עזר.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעבר היה לי ילד שהתלונן על כאבי בטן, הרופא טען שלפעמים דלקת גרון חיידקית (סרפטוקוק) מופיעה לפעמים ככאבי בטן. הוא לקח משטח גרון במקום והפנה לעוד בדיקות, אם התוצאה תהיה שלילית. לבסוף הוא צדק והיה לו חיידק (ללא כאבי גרון ונראה לי גם ללא חום) אנטיביוטיקה וב"ה עבר. אבל במקרה שלך זה קצת יותר מידי זמן בשביל חיידק.
גם מכירה אדם מבוגר שהתלונן, היה לו אפנדיציט בתחילת הדרך, לא ראו באולטרה סאונד רק בMRI.
בכל אופן חייב ברור אצל רופא נוסף.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
מציעה לבדוק הליקובבטר (בדיקת נשיפה קלה)
וכן אפשר לגשת לבדיקה של תזונאית / רפלקסולוגית שתוכל לאבחן לפי כף הרגל וכו'

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מציעה לבדוק הליקובבטר (בדיקת נשיפה קלה)
וכן אפשר לגשת לבדיקה של תזונאית / רפלקסולוגית שתוכל לאבחן לפי כף הרגל וכו'
גם אני חשבתי על הכיוון. אני לא יודעת אם עושים את הבדיקה הזו לילדים כי זה חומר חריף, אבל כדאי לבדוק עם הרופא ילדים.
מה שכן, דברים שמגרים את ההתקפים בהליקובקטר זה מאכלים מטוגנים/עם חומץ וכו'. כדאי להמנע ולבדוק

ללי99

משתמש רשום
תנסי לבדוק אלרגיה למזון- אצל רופא אלרגולוג
(נראה לי שחבל לנסות להוריד לבד מוצרי חלב או משהו במקום לעשות בדיקת אלרגיה)

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תנסי לבדוק אלרגיה למזון- אצל רופא אלרגולוג
(נראה לי שחבל לנסות להוריד לבד מוצרי חלב או משהו במקום לעשות בדיקת אלרגיה)
יש לך המלצה על מישהו באזור בני ברק

ללי99

משתמש רשום
יש לך המלצה על מישהו באזור בני ברק

לא מכירה בבני ברק:(
אני מכירה בירושלים רופא מעולה שמקבל מטעם מאוחדת (וכנראה גם מעוד קופות)
שווה נסיעה מבני ברק לדעתי
שכחתי את השם שלו... אם את רוצה אני יכולה לבדוק לך

Sarah07

משתמש פעיל
הסיפור הזה קרה אצלינו אצל שתי בנות שונות בתקופות שונות, יכלתי לכתוב ספר עם כמות העצות שקיבלתי, אבל העצה החשובה מכולן היתה דוקא של רופא - לא לרוץ לחפש סיבות רגשיות לפני שבודקים טוב טוב סיבות רפואיות. בשתי הפעמים מצאנו ב"ה את הסיבה הרפואית, לא בקלות - אבל הגיעה הרווחה... חשוב להאמין לילד, לתת לו גיבוי ותמיכה.
אצל הראשונה היו כאבי בטן תכופים מאד אחרי כל ארוחה, מצאנו שהגורם הוא גלוטן, למרות ששללנו ציליאק ולמרות שיש לנו במשפחה כמה ציליאקים - אצלה הציליאק היה שלילי אבל עם הורדת הגלוטן מהתפריט נעלמו כל הכאבים ב"ה.
אחרי תקופה של כמעט שנה היא חזרה לצרוך גלוטן והפעם ללא כאבים חריגים.
אצל השניה מצאו הליקובקטר פילורי.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני אישית גם לא מאמינה בקטע האישי כמובן תמיד צריך לבדוק את הקטע הרפואי מסתבר שהתזונה זה מקור הבעיות לטוב ולרע התזונה התעשיתית זה אם כל הצרות

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אצלינו קרה אותו מקרה.
כל ההמצאים הראו שכנראה זה רגשי.
נולד אח. האחות היתה מאושפזת וכו'...

עד שהאפשרות האחרונה היתה גסטרו. הלכנו לד''ר הרט שהוא גם רופא ילדים וגם אלורולוג מקבל בבני ברק. אך יש לציין אולי שזה קשור לאלרגיה מכיוון שלא מקבל לקוחות חדשים.
ללא שום בדיקה אמר לנו שהתסמינים מראים לרגישות למוצרי חלב ומטוגנים.
מאז שהפסקנו הכל מעולה.
כמובן נצטרך בדיקה יותר מעמיקה.
אך לאחר חודש ניסינו גבינה צהובה כאבים רציניים.
ניסינו לאחר חודשיים ציפס ( ממתק)
ושוב שלשולים...

אך דבר ראשון בודקים גלוטן. סיבה ראשונה שיכול להיותר

תזרים

משתמש מקצוען
עד שהאפשרות האחרונה היתה גסטרו.
גם אצלינו יש ילד עם רגישות לחומציות יתר, כל מטוגן/חריף/שומני וכד' עושה לו כאבים מיידיים. כבר יודע ממה להימנע..
הלכנו לרופא גסטרו (בלאומית), קיבלנו הפניה לבדיקה שמוודאת את זה. עדיין בהמתנה.
אגב שמעתי שאפשר לטפל ע"י אוסטאופט - יש מישהו ידוע בב"ב אבל הוא מקבל רק ילדים קטנים ואצלינו זה ילד גדול. שווה לך לברר עליו - יש המון המלצות
פה ראיתי המלצות על אוסטאופט:
https://www.prog.co.il/threads/התינוק-שלי-צורח-וצורח-וצורח-וצורח.355493/

טליייה

משתמש פעיל
אצלי הילדה שלי גם התלוננה תקופה ארוכה..עשיתי לה צילום בטן.. וראו שיש לה צואה בדפנות ..
אני נותנת לה שמן מיוחד
שהכל יתרכך ויצא....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה