מידע שימושי כאבים חזקים בברך

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ניתוח תמיד אומרים לדחות כמה שניתן, היות וזה מחזיק מעמד עד 15 שנה. ובמידה ורוצים אח"כ רענון זה לא עוזר כמו ניתוח, אז שווה לנסות קודם דברים שונים, ולהשאיר אופציה לניתוח רק אם זה ממש הכרחי

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ארקוקסיה זה כדור גרוע, מלא בתופעות לוואי שאפילו הרופאים מעדיפים לא לתת.
באיזשהו שלב גם פיזיוטרפיה לא יעילה...
ואפילו לרפואה האלטרנטיבית אין מענה.
מה שכן - ממליצים לא לאכול ירקות חומצתיים: עגבניו, פלפלים, תפו"א, חצילים.

azi

משתמש פעיל
המלצתי פה בעבר כבר על תוסף תזונה שקוראים לו גוטו קולה
במידה ואין בעיות כולסטרול אפשר לקחת כל יום ולהרגיש הקלה כבר אחרי 10 ימים

גוטו קולה

לבן

משתמש סופר מקצוען
בתקווה שתראי את ההודעה.

כורכום. לפחות 2 כפיות ביום. עוזר במשהו .

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לאימי שתחי' מאד עוזר נעליים עם 2 חצאי כדורים המחוברים לסוליות - "אפוסתרפיה", מכון בירושלים בהר חוצבים) נועלים כל יום שעה ומתהלכים בבית. זה מחזיר את שרירי הברכיים והרגליים למצבם הבריא והכאב נחלש ועובר בהדרגה. שמענו הרבה המלצות, הלכנו, עשינו ומועיל ב"ה. ואימי אינה צעירה בלעה"ר כלל וכלל.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י לבן;2400257:
לגמרי. ואין לי מילה אחת של עידוד בשבילך, חוץ מזה שמתרגלים לאט לאט לחיות עם הכאב הבלתי נסבל.

נסו לפחות למצות את הזכויות הרפואיות שיש במצב כזה של ירידה משמעותית בתפקוד.

אין כמעט זכויות רפואיות כשהבעיה היא "רק" זו.
הם קשים מאוד בביטוח לאומי בקטע של אורטופדיה. מאוד קשים. האמת שבהכל הם קשים.
הברכיים שלי, והרגליים בכלל, כמו של אישה בת 60+...ואני רחוקה מהגיל הזה...יש ימים שאני ממש צולעת ולא מסוגלת להפעיל לחץ על הברך בכלל ובכל זאת אחוזים בודדים קיבלתי מהם על זה.

בא יבוא

משתמש מקצוען
המלצתי פה בעבר כבר על תוסף תזונה שקוראים לו גוטו קולה
במידה ואין בעיות כולסטרול אפשר לקחת כל יום ולהרגיש הקלה כבר אחרי 10 ימים

גוטו קולה
סליחה על ההקפצה. האם אתם עדיין ממליצים על המוצר הזה? ואם כן - לוקחים אותו בקביעות?

כתיבת תוכן

משתמש פעיל
מניסיון עם מישהי מהמשפחה. אם כבר הגעתם למצב שגם הזריקות עבר לא עזרו אז הארקוקסיה הוא בין היחידים שההשפעה שלו משמעותית אבל כמו שכבר אמרו יש סיכון לקחת אותו בצורה קבועה. אני לא כל כך מבין את ההסתייגות מניתוח יש כמה שבועות של התאוששות אבל הכאב הגדול נעלם!! חבל סתם לעבור כמה שנים של סבל ותרופות סבתא שעוזרות ככוסות רוח למת ולבסוף להגיע לניתוח... תתייעצו בהקדם עם מנתח וכל יום שעובר גורם סבל מיותר!!!

ברכה רחל

משתמש פעיל
היום יש שיטת ניתוח חדשה באותו יום כבר יורדים מהמיטה
והתאוששות מהירה ממש
מכירה מקרוב מישהי שעברה בשתי הרגליים ופשוט לא יאומן חיים חדשים!

בא יבוא

משתמש מקצוען
מניסיון עם מישהי מהמשפחה. אם כבר הגעתם למצב שגם הזריקות עבר לא עזרו אז הארקוקסיה הוא בין היחידים שההשפעה שלו משמעותית אבל כמו שכבר אמרו יש סיכון לקחת אותו בצורה קבועה. אני לא כל כך מבין את ההסתייגות מניתוח יש כמה שבועות של התאוששות אבל הכאב הגדול נעלם!! חבל סתם לעבור כמה שנים של סבל ותרופות סבתא שעוזרות ככוסות רוח למת ולבסוף להגיע לניתוח... תתייעצו בהקדם עם מנתח וכל יום שעובר גורם סבל מיותר!!!​

היום יש שיטת ניתוח חדשה באותו יום כבר יורדים מהמיטה
והתאוששות מהירה ממש
מכירה מקרוב מישהי שעברה בשתי הרגליים ופשוט לא יאומן חיים חדשים!​
האם מדובר באדם מבוגר או צעיר? כי הטיפול בכל אחד מהם שונה במהותו.

ששרה

משתמש חדש
אשמח לדעת לגבי הזריקות אם הם מועילות?
מה המעלה והחסרונות שלהם?
עבור אישה בת 60+

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה