דרוש מידע יש למישהו המלצה למקציף חלב?

דפה

משתמש מקצוען
שימוש ביתי לא תעשייתי
יש לי אותו- מושלם!

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי אותו- מושלם!
מצטרפת להמלצה עליו.

יאיר דבוש

משתמש פעיל
שימוש ביתי לא תעשייתי
יש לי אותו- מושלם!
אשמח גם להמלצה למשהו אבל יותר קומפקטי וקטן

מאוד ממליץ על 'מקציפלא' זול בפער אדיר מכל מה שהוצע כאן למעלה!
עושה את אותה פעולה בהרבה פחות צריכת חשמל. לא רק בועות אלא קצף אמיתי ואיכותי,,,,
קומפקטי ולא תופס מקום, ונוח להפליא!
ובעיני המינוס העיקרי של שאר המקציפים הוא שהספל הקצפה עם כל הניקוי שגם הוא בעיני מטרד לא קטן במשך הזמן הוא פשוט נהיה מסריח,,, סלחו לי על המילה.
בשונה ממקל הקצפה שהניקוי שלו פשוט וקל. והוא הרבה פחות צובר לכלוך.
מלבד זה אפשר להקציף להסמיך ולערבב איתו עוד הרבה דברים בקלות כמו קצפת לגלידה, לייצב מוס, להסמיך ליקר / שייק פירות, מסמיך רטבים בצורה איכותית, קצף למשחק בועות לילדים וכו'

בייביליס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי משהו חזק ואכותי מאוד וקומפקטי, שומש פעמים בודדות נקנה ב300 אמכור לך ב80 אם תרצי מבב

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ממליצה עליו מאד!!

דפה

משתמש מקצוען
ובעיני המינוס העיקרי של שאר המקציפים הוא שהספל הקצפה עם כל הניקוי שגם הוא בעיני מטרד לא קטן במשך הזמן הוא פשוט נהיה מסריח,,, סלחו לי על המילה.
בשונה ממקל הקצפה שהניקוי שלו פשוט וקל. והוא הרבה פחות צובר לכלוך.
??????
כוס מסריח? ברצינות?
יש לי כוסות זכוכית בבית בני 20 שנה לפחות. נוצצים וחדשים כאילו אתמול נקנו.
למה שכוס תסריח?
ואיך בכוס נצברת לכלוך?

יאיר דבוש

משתמש פעיל
??????
כוס מסריח? ברצינות?
יש לי כוסות זכוכית בבית בני 20 שנה לפחות. נוצצים וחדשים כאילו אתמול נקנו.
למה שכוס תסריח?
ואיך בכוס נצברת לכלוך?
כן ברצינות לגמרי,,, מנסיון של כמעט 5 שנים.
לא כל כך הבנתי מה ההשוואה לכוסות זכוכית. אם כי אני גם מלאי של כוסות מחדש פעם בכמה שנים וודאי אחרי 20 שנה כי גם בהם נצבר לכלוך קשה שלא יורד בתחתית הכוס. ואפשר לראות את זה בכל הכוסות קפה בבתי כנסת וכדו' אבל זה ענין אישי לכל אחד.

בכל מקרה במכשיר שאתם משתמשים זה עובד על טכנלוגיית אינדוקציה שכאמור גם צורכת המון חשמל וגם עובדתית בכל הקצפה והרתחה של החלב חלק מהשומן של החלב נבלע בכוס הנירוסטה.
ההרתחה העצומה הזאת גורמת לפירוק השומן וזה פשוט נבלע בכוס. וגם שניות ספורות אחרי גמר ההרתחה כבר נוצר שכבת קרום שומני ובכך נצבר לכלוך בכוס הנירוסטה. כמובן כל זה בשונה לגמרי מה'מקציפלא' שיוצא נקי לגמרי.
כל מי שמשתמש במכשיר יודע זאת ואין כאן שום חידוש.
לא נדבר על ההרס של הוויטמינים והאשלגן שנהרס בהרתחה מחודשת אחרי פיסטור.

אגב בזכותכם נזכרתי בעוד פלוס עצום ששכחתי לציין שב'מקציפלא' הוא לא כבול רק לחלבי כי אין במכשיר פעולת הרתחה בכלל. ולכן הוא רב שימושי לרטבים וכו' כמו שכתבתי ולכן הוא פי כמה שווה את המחיר ואת המקום שהוא תופס בבית, בשונה מהמכשירים האחרים שנועדו רק לנישה מסויימת של הקצפת חלב ותו לא.

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב בזכותכם נזכרתי בעוד פלוס עצום ששכחתי לציין שב'מקציפלא' הוא לא כבול רק לחלבי כי אין במכשיר פעולת הרתחה בכלל. ולכן הוא רב שימושי לרטבים וכו' כמו שכתבתי ולכן הוא פי כמה שווה את המחיר ואת המקום שהוא תופס בבית, בשונה מהמכשירים האחרים שנועדו רק לנישה מסויימת של הקצפת חלב ותו לא.

מבחינתי זה חיסרון עצום
כאילו מה? אצטרך לחמם את החלב בנפרד?

יאיר דבוש

משתמש פעיל
מבחינתי זה חיסרון עצום
כאילו מה? אצטרך לחמם את החלב בנפרד?
אוקי, עם בשביל זה שווה לך את ההשקעה ולשלם 400 שקל על מכשיר כזה, וכל השימוש שלו יהיה רק לחלב מוקצף חם, סבבה.
אני במקומך מקסימום הייתי מכניס את הכוס חלב ל10 שניות במיקרו, וסוגר סיפור.

אבל אדרבה שכל אחד ואחת יעשה את החשבון לעצמו, אני רק המלצתי בייחס לפותחת האשכול שחיפשה משהו קומפקטי וקטן.

קפה עם שוקולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מנסיון של שני מכשירים, בדקו בחנות אם מיכל ההקצפה מתפרק.
יש לי אחד שמחובר לכבל וזה מעצבן ולא בטיחותי בשטיפה...
ועוד דבר, אם זה לשימוש יומיומי אל תצפו לתוחלת חיים של יותר משנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה