יש לכם תואר בהוראה/חינוך מיוחד?

נוגט1

משתמש פעיל
1. יש לכם תואר בהוראה/חינוך מיוחד ואתם עובדים דרך משרד החינוך בירושלים?
מה השכר לשעה?
2. איך הייתם מגיבים ל:
*ילדה בכיתה א שאחותה התאומה נפטרה שנה שעברה והיא באה ומספרת לי את זה והיא מאוד בוגרת-לא בקטע של חיבוק וכאלה
* ילדה שמפספסת בכיתה א

Yael Mor

משתמש מקצוען
2. איך הייתם מגיבים ל:
*ילדה בכיתה א שאחותה התאומה נפטרה שנה שעברה והיא באה ומספרת לי את זה והיא מאוד בוגרת-לא בקטע של חיבוק וכאלה
* ילדה שמפספסת בכיתה א
*אם היא משתפת באופן טבעי אז פשוט להשתתף, לשמוע ולהכיל.
*לא לתת לה להתאפק בזמן השיעור. לדבר עם היועצת בבי"ס, היא אמורה לעזור בזה. לדבר עם ההורים לשאול האם זה קורה גם בבית. צריך לבדוק על מה זה יושב.
(יש לי תלמיד בכיתה גבוהה יותר שבגלל מצב רגשי התחיל לפספס, ומדובר בילד בוגר וחכם)

נוגט1

משתמש פעיל
*אם היא משתפת באופן טבעי אז פשוט להשתתף, לשמוע ולהכיל.
*לא לתת לה להתאפק בזמן השיעור. לדבר עם היועצת בבי"ס, היא אמורה לעזור בזה. לדבר עם ההורים לשאול האם זה קורה גם בבית. צריך לבדוק על מה זה יושב.
(יש לי תלמיד בכיתה גבוהה יותר שבגלל מצב רגשי התחיל לפספס, ומדובר בילד בוגר וחכם)
זה קורה לה רק בצהרון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה