עזרה יש לכם רעיון למשלוחי מנות? קדימה. זה המקום.

בשורות טובות 2

משתמש רשום
שנה שעברה הכנתי משלוחי מנות בצבע ירוק וכתבתי:
שכנים כאילו, משפחה כזאת -- זה איכות הסביבה!!!

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
אני אישית מבקשת מעל במה זו לכל שכנותי-
אנא, בלי קשר לקורונה אל תשלחו לשכנים אוכל ביתי!
חבל, זה "בל תשחית" ובלי קשר לקורונה.
לא מעוניינת לקבל אוכל שנעשה בבית שאין לי מושג מה רמת הניקיון בו ומי התעסק עם האוכל.
שכנה שהביאה לי כדורי שוקולד חלביים (האמת- מגרים) אמרה לי- "מה הבעיה להכין? ישבתי עם הילדים והעסקתי אותם צהריים שלמים לכדרר כדורים.
אני לא הייתי מסוגלת לטעום מזה.
לא חבל??

loving music

משתמש מקצוען
שכנה שהביאה לי כדורי שוקולד חלביים (האמת- מגרים) אמרה לי- "מה הבעיה להכין? ישבתי עם הילדים והעסקתי אותם צהריים שלמים לכדרר כדורים.
לא חבל??
אם כשאין לך מושג זה לא נעים, כשיש לך מושג על אחת כמה וכמה....

mosko

משתמש רשום
אני מחפשת רעיון למשלוח מנות להורים, אנחנו זו"צ שחייבים להם המון הכרת הטוב.
מעדיפה משהו ביתי, אפוי או מבושל.
תודה

נסייניסטית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא בא לי להיות עייפה ביום כזה מעייף וארוךךךךך (הסעודה אצלנו נגמרת בחצות)
איזה ארוך???? השנה זה יום שישי?!
וגם אם כן אפשר השנה לאפות כמה ימים קודם , להפשיר מהלילה ולשלוח ראשונים!

אילה מינה

משתמש מקצוען
אני אישית מבקשת מעל במה זו לכל שכנותי-
אנא, בלי קשר לקורונה אל תשלחו לשכנים אוכל ביתי!
חבל, זה "בל תשחית" ובלי קשר לקורונה.
לא מעוניינת לקבל אוכל שנעשה בבית שאין לי מושג מה רמת הניקיון בו ומי התעסק עם האוכל.
לא חבל??
זה לא בכלל לא
אלא תלוי מה....
כדורי שוקולד/גבינה/ תמרים וכו
אין מה לדבר!
אני שנה שעברה קיבלתי 3 עוגות גבינה ו2 מתוכן הלכו לפח!

נסייניסטית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
טוב, תשמעו אנחנו בבית עשינו לשכנים/חברים הכי טובים (3/4 משפחות) כך:
אופים בייגלים עסיסיים על הבוקר! מרוויחים הפרשת חלה ביום הקדוש הזה! (!!! שמשום מה לא מנוצל, וחבל..!)
קונים מגש עגול -פלסטיק שיש בכל חנות ח"פ. מניחים בייגלים חמים ונוטפי סירופ כמספר בני במשפחה פלוס (אם יש מקום..) בשני שליש המגש, בשליש הנותר מניחים מיני מילקי במין פירמידה במספר זהה, נועצים כפיות או מניחים ליד קשורות בסרט, עוטפים באיזה שקית צלופן (עדיף קודם כל להניח את המגש עומד יפה וישר בתחתית השקית ואז מניחים עליו את כל הכבודה) קושרים בסרט מצרפים פתק (ולא רק "פורים שמח ומבדח, ממשפחת...) והרי לכם משלוח שמתקבל בתודה ענקית!!!!! והכי מתאים ליום הזה שבקושי מספיקים עם כל הלחץ לדחוף משהו לפה לפני הסעודה המתאחרת....- וזה גם זול וגם מרשים! תנסו ולא תצטערו!!!

אגב הערה- עדיף לקנות (עכשיו, לפני שייגמר בחנויות את השקיות צלופן (בכמה גדלים, לפי סוגי המשלוחים שלכם,) לא משנה כמה זה עולה, אבל זה חוסך את כל המאמץ המיותר שיש בקניית גלילי צלופנים, גזירה, והדבקה, סלוטייפ וכו' סביב המשלוח שלכם, זה פשוט שווה! אבל במשלוחים הבומבסטיים שצריך בסיס קלקר ושו'ת אין את את האופציה הזו, וחבל , אז לפחות תחסכו את כל הבלאגן והזמן שזה לוקח מכל המשלוחים האחרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה