עזרה יש לכם רעיון לאביזר משותף שאפשר לתת לכל החניכות ללבוש בטיול קיץ? כיתה ט'... דחוף דחוף דחוף

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
עד 5-6 ש"ח ואיפה אפשר לקנות דחוף לייי בראשון הטיול... ואם כבר אולי כדאי לעשות פה איזה פורום לטובת מדריכות??

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כובע עם כיתוב זהה לכולם עם משפט מנצח
שמסמל אחדות/ביחד/ וכו' כיד הדימיון הטובה עליכם
בהצלחה ובהנאה!

צנונית

משתמש מקצוען
שרשרת מדליה
קישוט שיער
סרט לצוואר
צמיד רחב ליד
כובע ממותג
מדבקה צבעונית ענקית לגב

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שרוכים זרחניים לנעליים
כל הכיתה באותו צבע, זה מהמם!

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
וואו תודה על התגובות!
כובע לא הולך אצלנו בכלל
והשרוכים לנעליים חתיך רק אם נעליים לבנות לא? ואסור
מה שנשמע לי שחניכות שלי יאהבו זה צמיד רחב- אבל מזה?
וקישוט שיער- רק שהבעיה שלי שאנלא יודעת באיזה חנויות מוכרים את הגומיות שהולכות עכשיו בצבעים יפם בזו.. אתם מכירים??

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
וקישוט שיער- רק שהבעיה שלי שאנלא יודעת באיזה חנויות מוכרים את הגומיות שהולכות עכשיו בצבעים יפם בזו.. אתם מכירים??
בכל חנות של הכל בשקל יש את הגומיות זה ממש מוצלח.......

אגב אפשר גם דבק חשמל באותו צבע על הסוליה בנעל.........

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
4204_group_72.jpg

ציפור כחולה

משתמש מקצוען
את יכולה להדפיס משפט מוצלח וחמוד שיהיה על השרוול למלה... (שגוזרים פס ערוך ומדבקים עם סלוטיפ או שמלכתחילה מדפיסים על דף מדבקה - זה עושה הרבה אוירה!
האמת כדאי לך ללכת לחניות שיש מציאות כאלה של שלוש ב.... הרבה פעמים אפשר למצא משהו מוצלח....

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
תודה רבה על התגובות...
הלכתי על סגנון גומיות בצבע של בנדנה כי זה נראלי מה שהם הכי יזרמו.... אתם יודעות מאיפה אפשר לקנות בירושלים כזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה