עזרה יש לכם מוצר למכירה? אתם בעלי מקצוע בתחום ההוצאה לאור? האתר שלי לרשותכם בחינם

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי אתר מכירות לספר החדש שלי. (חפשו בגוגל 'פרי הוצאה לאור') לאחר שפתחתי את האתר פנו אלי מהפצה בבקשה לחתום איתי על הפצה בלעדית לשנה לספר החדש שלי "סדר הפוך".
עדיין לא סגרתי על חוזה כי הם רוצים שהלוגו שלהם יהיה על הכריכה ומדובר בהפצה לא דתית.
זה לשאלת רב.

לדבריהם, אם אחתום על בלעדיות, לא אוכל למכור באתר שלי את הספר החדש.

כך שהאתר - במקום להסגר - יכול לסייע לכלל הציבור.

אם יש לכם מוצר למכירה ותרצו למכור אותו באתר החדש שלי אפשר ליצור איתי קשר במייל.
כמובן שאתם תהיו אחראים על המוצר והמשלוח.

בנוסף, חשבתי לפתוח קטגוריה חדשה באתר - לתת פרסום ובמה ללא תשלום לאנשים שעוסקים בתחום ההוצאה לאור.
אם יש לכם הוצאה לאור, או אם אתם מגיהים, עורכים, מאיירים, כותבים מפיקי דפוס, מעצבים, מעמדים ומפיצים - שילחו אלי למייל את הפרטים שאתם רוצים שידעו עליכם ואפרסם אתכם בעז"ה בקטגוריה החדשה: 'בעלי מקצוע בתחום ההוצאה לאור'.

אם אתם מכירים אנשי מקצוע שיכולים להתעניין בפרסום ללא תשלום באתר שילחו להם את הפוסט.
המייל שלי peri33550#gmail.com.

הפרסום באתר יפתח בעזרת ה' כשיהיו יותר מעשרה נרשמים לפרסום באתר. (בינתיים יש כמה).

לגבי תפוצת האתר - בעוד תקופה יש לי אפשרות לקבל פרסום חינם כחלק מהמיזם של הממשלה שמממנת את הקמת האתר כדי לעודד עסקים באזורים מסוימים. כך שהאתר יזכה לפרסום ברשתות החברתיות. (קיבלתי הערה שהאתר צריך שיפור בעיצוב ואשתדל לשפר את העיצוב שלו).

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה