דרוש מידע יש לכם אסלה תלויה ואתם מרוצים מהניקיון שלה? אודה להמלצה

שושנית100

משתמש מקצוען
בדקתי את הדגם שיש לי,
נובו של וילרי בוך 768210
ושוב, הוא נראה עם זוית מעולה! אבל בשימוש הוא ממש מטריד
https://pro.villeroy-boch.com/en/gb...80.1717394022.1575369873-356880900.1575369873
מה נראה לכם?
למה היא לא טובה?
לוטם.JPG
ולרי.JPG

והנה קישור לאסלה לוטם של חרסה:
http://harsa.co.il/אסלות תלויות/אסלה-תלויה-לוטם-384-אסלות-תלויות-לחדרי-שירותים

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מקפיצה,
לא הגעתי למסקנה בעקבות האשכול,
כיום יש לי אסלה וניאגרה של חרסה, גרוע ביותר! יש לי שלוש כאלו, הניאגרות שבורות, באסלות מצטבר לכלוך... מחפשת משהו מומלץ, לא מצליחה להבין איך אני בודקת בחנות את השיפוע, מישהי יכולה להסביר לי? וכן מחפשת ניאגרה מומלצת, בחנות המליצו לי על גיבריט או על גרוהה. שווה?
ואם כבר, בחנות המוכר אמר שיש רק דגם אחד של אמבט וכל ההבדל הוא באורך, יש שלוש אורכים. זה באמת כך? אין בזה דגמים? מידות רוחב? עומק? כי ממה שיש לי היום בבית אני לא מרוצה, לא נוחה לישיבה . אולי צרה? אולי עמוקה? לא יודעת מה הבעיה שלה, קשה למלא אותה. אשמח להמלצות!

Chanae

משתמש מקצוען
מקפיצה,
לא הגעתי למסקנה בעקבות האשכול,
כיום יש לי אסלה וניאגרה של חרסה, גרוע ביותר! יש לי שלוש כאלו, הניאגרות שבורות, באסלות מצטבר לכלוך... מחפשת משהו מומלץ, לא מצליחה להבין איך אני בודקת בחנות את השיפוע, מישהי יכולה להסביר לי? וכן מחפשת ניאגרה מומלצת, בחנות המליצו לי על גיבריט או על גרוהה. שווה?
ואם כבר, בחנות המוכר אמר שיש רק דגם אחד של אמבט וכל ההבדל הוא באורך, יש שלוש אורכים. זה באמת כך? אין בזה דגמים? מידות רוחב? עומק? כי ממה שיש לי היום בבית אני לא מרוצה, לא נוחה לישיבה . אולי צרה? אולי עמוקה? לא יודעת מה הבעיה שלה, קשה למלא אותה. אשמח להמלצות!
עוקבת

קפוצ'ונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש חנות מצוינת בבני ברק בשם ישיר לקבלן ברחוב שאול המלך מאחורי שלמה המלך
הם מוכרים אסלות וסמויות במחירים ממש מצוינים שווה לבדוק
הם מוכרים גם לפרטיים במחיר קבלן

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי, הפתרון לאסלה תלויה זה להתקין על הקיר ליד ברז בידן- שוטפן, (חייבים לפני התקנת ניאגרה לעשות הכנה לברז..)
סוג של בית חולים מתחת לגשר אבל עוזר מאוד לנקיון.....

Chanae

משתמש מקצוען
אבל איזה אסלה???
הקבלן אמר לי שאני אגיד לו מה אני רוצה והוא יביא לי
הוא לא מבין מה הסיפור שאני עושה מכל העסק הזה
שיבוא לפרוג לראות כמה קולמוסים נשברו בנושא
ועדיין אין מסקנה סופית

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
לי יש אסלה, כתוב עליה brum
כל מי שמגיע אליי, ויש כאן המון אורחים, אחרי הביקור בשירותים, מחמיא ואומר: וואו!!!

אני ממש מרוצה!!!!
נשטף הכל ברגע!

יונת123

משתמש מקצוען
אבל איזה אסלה???
הקבלן אמר לי שאני אגיד לו מה אני רוצה והוא יביא לי
הוא לא מבין מה הסיפור שאני עושה מכל העסק הזה
שיבוא לפרוג לראות כמה קולמוסים נשברו בנושא
ועדיין אין מסקנה סופית
יש לי שתי אסלות תלויות בבית מתוך 3 (אחת דגם ישן) פעם ראשונה שאני נחשפת לבעיה של הלכלוך!! ואני בנא שמאד מאד חשוב לו הניקיון. זה שהחלפתי את האסלות זה כי הפריע לי מאד הלכלוך שהצטבר ברגל של האסלה בחלק שצמוד לרצפה. להתכופף ולנקות את כל השיפולים..
לא שמתי לב שאסלה תלויה מתלכלכת יותר מאסלה רגילה.. ממש מעניין
קורה לפעמים שמתלכלך ונעזרים במברשת אבל ממש לא יום יום...

המסודרת

משתמש מקצוען
בחנות המליצו לי על דגם אלמנט רימלס של טופ אמבט משהוא התנסה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה