דרוש מידע יש לך מצלמת G9X?????כנסי.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אשמח לשמוע אם יש בעיה לאחר תקופה במגע של המסך
או שזה נשאר טוב ובסדר גם אחרי כמה שנים או תקופה ארוכה...
וכן גם לגבי הזום האם מפריע לכם שהוא קטן. תודה רבה!!!!!!!!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אשמח לשמוע אם יש בעיה לאחר תקופה במגע של המסך
או שזה נשאר טוב ובסדר גם אחרי כמה שנים או תקופה ארוכה...
וכן גם לגבי הזום האם מפריע לכם שהוא קטן. תודה רבה!!!!!!!!

הזום הקטן לא מפריע, כי ממילא ברוב המצלמות המקבילות מדובר על זום אופטי שאין לו משמעות מבחינת הצילום. אפשר באותה מידה לצלם מרחוק ולהגדיל במחשב.

לדעתי, החיישן הגדול יחסית והעדשה המצויינת של ה-G9, מחפים על הזום הקטן.
אלא אם את צלמת של נשיונל ג'יאוגרפיק שרוצה לצלם ממרחק 10 מטר חיפושית על עלה... ואז ממילא את קונה ציוד מקצועי ולא קומפקטית.

אפשר להגיע ב-G9 לתוצאות טובות מאד של עומק שדה רדוד, באופציה של כיוונון אורך מוקד העדשה. (לא שאלת על זה אבל הייתי חייבת לשבח אותה עוד קצת...)

המסך בסדר גמור.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
הזום הקטן לא מפריע, כי ממילא ברוב המצלמות המקבילות מדובר על זום אופטי שאין לו משמעות מבחינת הצילום. אפשר באותה מידה לצלם מרחוק ולהגדיל במחשב.

לדעתי, החיישן הגדול יחסית והעדשה המצויינת של ה-G9, מחפים על הזום הקטן.
אלא אם את צלמת של נשיונל ג'יאוגרפיק שרוצה לצלם ממרחק 10 מטר חיפושית על עלה... ואז ממילא את קונה ציוד מקצועי ולא קומפקטית.

אפשר להגיע ב-G9 לתוצאות טובות מאד של עומק שדה רדוד, באופציה של כיוונון אורך מוקד העדשה. (לא שאלת על זה אבל הייתי חייבת לשבח אותה עוד קצת...)

המסך בסדר גמור.
תודה על התגובה המפורטת עזרת לי מאד.
ניסיתי היום בחנות לגעת בה וראיתי שברגע שהיד שלי תוך כדי צילום נוגעת במסך זה ישר עובר לפוקוס ידני או משתנים הערכים. יש אפשרות לנעול את המסך מגע לגמרי?

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
במצלמות מקצועיות [5D4] ניתן לבטל את המגע לחלוטין. זה בהגדרות.
אין לי מושג לגבי הG9 אם כי אני מניח שכן:rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה