יש לי רק עוד שבועיים!

• פותח הנושא 9876
  • פורסם בתאריך

9876

משתמש רשום
מחפשת לדעת מה מקובל לשלוח/להכין למשלוח מנות למחותנים ממשפחת הכלה, בציבור הליטאי הקלאסי.
בחיפוש בפורום לא הגעתי למשהו יעיל.
מה מביאים? מהכלה לחתן? ו/או מהמחותנים למחותנים?
מה לדוגמא אפשר להביא?

כבר די דחוף..
תודה!

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שלחתן שולחים את אחת המתנות שמביאים לחגים כמו גביע, שו"ע וכדומה
ולמחותנים סתם משלוח מנות מכובד, אולי עם איזה כלי או משהו
לא דברים מפוצצים כמו אצל חסידים :)

אבל בלי אחריות...

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מסכימה עם מרשי.
מהכלה למשפחת החתן יפה ומכובד לשלוח כלי מעוצב ובו מאפה שאפתה הכלה...
(או אמה, או אחותה, או שכנתה, או ברז... ;))

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בציבור הליטאי הקלאסי מביאים מה שמתאים לתקציב ולזמן, למשפחה בדרך כלל כלי יפה שעליו מונחים אחר כבוד יין טוב, ועוד כמה מוצרים יותר משובחים כמו קפה איכותי.
לחתן אפשר להביא הגדה של פסח חדשה של רב שהוא מעריך, או סט ספרים מעוצב, או מתנה אחרת כמו ארנק מעור, שעון אם לא קבל מעוצב עם כמה בונבוניירות.
והעיקר זה המכתב המצורף

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
את יכולה להביא כלי הגשה מחולק ולשים שם- שוקולדים/ פיצוחים/ ג'לים.
לחתן את יכולה להביא מתנה או משלוח מנות עם רעיון- מצאתי רעינות ממש יפים כאן בפרוג.
אשראי שזכיתי- יש כאן אפילו קובץ לעריכה...,
חתן זהב שקיבלתי על מגש של כסף בול לטעמי- מגש ח"פ כסף עם מטבעות זהב, בול שעליו התמונה שלו וטעמי. את יכולה לזה להוסיף גם את הכרטיס אשראי.
אני קניתי ברב שפע- לפני כמה שנים קופסא בצורת לב ורשום עליה חיפשתי זהב מצאתי יהולם, מילאתי אותה בטופים חלביים בצבע זהב...
הרבה מזל טוב!!

לי לה לו

משתמש רשום
שמעתי על מישהי שהביאה סטנדר שולחני לחתן בפורים וכמובן עיצבה אותו עם דברים נוספים
וכן לכלה-לי הביאו בפורים סידור כמובן עם העיצוב והיה שם גם מפה למשפחה עם פרלינים וכו'
וליקר משובח

אנוכי

משתמש מקצוען
סידור לכלה מביאים לשבת עליה לתורה...
בד"כ לחתן מביאים מתנה- כמו גביע, טור / שו"ע לפי מה שעדין לא קיבל...
למשפחת החתן- משהו שהכלה הכינה- עוגה פטיפורים עם כלי יפה
ראיתי כלה ששלחה מחבת חשמלי כמדומני שזה היה או איזה סוג של טוסטר עם שקעים לקאפקייקס-ועליו סדרה שוקולדים שהכינה + נפוליטנים יצא מכובד ומכבד

אנוכי

משתמש מקצוען
ממשפחת החתן למחותנים-
בציבור הליטאי- מה מקובל לשלוח?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
והכי פשוט
שיחת טלפון נחמדה בין המחותנות
וויתור הדדי על הטרחה והזמן סביב המשלוחי מנות
(במיוחד אם המחותנים אינם גרים בדלת לידכם)

כך עשו בסביבתי
וכך אני מתכננת לעתיד בע"ה.

ציפי10

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מקפיצה....

רעיון מישו?????????????

חשבתי, חפרתי ועדיין לא מצאתי רעיון שהתחברתי אליו.....:confused:

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אנחנו חסיידיים ולמרות זאת החלטנו לא אנחנו ולא אתם,היה מושלם!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה