דרוש מידע יש לי רעיון לסטארטאפ! גם לכם?

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
חבל.
אח"כ מי שבאמת צריך דברים לצורך עבודה - כבר לא מאמינים לו.
קחו אחריות חברתית
צודק.
אני לא עושה את זה הרבה,
אבל באמת כל פניה יכולה לפגוע בצרכנים אחרים...
אקח לתשומת ליבי

מתמטיקאי

משתמש פעיל
שמיכת פוך שתהפוך לשמיכת קיץ.
זאת אומרת כשיגיע החום היאתתכווץ ותהיה שמיכה קייצית ובקור תהפוך לפוך ע"י שתתנפח...
כך יחסוך שמיכה פעמיים (גם פוך וגם קיץ...יחסוך מקום)
לדעתי זה לא אמור להיות מדי מסובך, פשוט (יחסית) לוקחים שמיכה דקה שעשויה מניילון (זה אף פעם לא יהיה מדי נעים) שמתי שנהיה קר היא תתנפח ואז זה יהיה כמו תרמוס ששומר חום.

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש שם תיק תק בכל פינה ואפשר חהוסיף ולהוריד שכבה
לא נשמע לי כל כך כי מאד מעצבן אותי שהשמיכה מתבלגנת בציפה
אבל דווקא שמעתי שאנשים מרוצים
אם זה לארבע עונות אז צריכים ארבע שכבות...
מעדיפה פוך רגיל.

מתמטיקאי

משתמש פעיל
סטארטאפ שנראה פשוט (לדעתי זה סיבוכיות כמו של הסוכן הנוסע וד"ל כך שביעילות פחותה זה יעבוד טוב
מתכנן טיולים, אתה מכניס לו את פרטי המסע שברצונך לעשות, והוא מתכנן את המסלול הטוב ביותר (לא הטוב ביותר וד"ל
דוגמא אני מכניס למתכנן הטיולים מילות מפתח: רומא, קולוסיאום, מסלול אופניים, פארק גדול, אתר עתיקות.
לאחר מכן אני מכניס העדפות: אוכל כשר, תחבורה ציבורית, ילדים קטנים, כושר סביר (לא רלוונטי כי יש ילדים אבל לשם הדגמה)
לאחר מכן אני מכניס פרטי טיול שם אני מכניס את משך הטיול, ואת העלות שאני מסכים לשלם (טווח מחיר).
הייתי מציע שהמערכת תשאל על טווח מחיר למלון אבל לא חובה.
לאחר שנכנסו הפרטים המערכת מחפשת (בגוגל) את הטיול המוצלח, לפי מקטעים, אפשר לאשר את המקטעים או את חלקם, אם אישרת רק את חלקם המערכת מחפשת דברים במקום מה שלא אישרת.
לאחר שאתה מאשר המערכת קונה בשבילך כל מה שאתה צריך, מלון, רכב, תחבורה ציבורית, כרטיסי טיסה, ולך נשאר רק לאשר.
לאחר מכן נשלח אליך למייל פרטי הטיול, הכרטיסים שלך, לוח זמנים מפורט, פירוט של נקודות היציאה והחזרה (עם תמונות במקרה הצורך), מספרי טלפון של נותני השירות, דברים המומלצים להביא, קישורים לאתרים הקשורים למקומות בהם תהיה, וקצת תמונות מהאתרים.
תזכרו שיש בזה בעיה שאם אישרת מלון מסוים ולא אישרת את המסלול, לא בטוח שיש עוד מסלולים, ואז אתה חוזר אחורה ובוחר עוד פעם מלון.

משתמש סופר מקצוען
סטארטאפ שנראה פשוט (לדעתי זה סיבוכיות כמו של הסוכן הנוסע וד"ל כך שביעילות פחותה זה יעבוד טוב
מתכנן טיולים, אתה מכניס לו את פרטי המסע שברצונך לעשות, והוא מתכנן את המסלול הטוב ביותר (לא הטוב ביותר וד"ל
דוגמא אני מכניס למתכנן הטיולים מילות מפתח: רומא, קולוסיאום, מסלול אופניים, פארק גדול, אתר עתיקות.
לאחר מכן אני מכניס העדפות: אוכל כשר, תחבורה ציבורית, ילדים קטנים, כושר סביר (לא רלוונטי כי יש ילדים אבל לשם הדגמה)
לאחר מכן אני מכניס פרטי טיול שם אני מכניס את משך הטיול, ואת העלות שאני מסכים לשלם (טווח מחיר).
הייתי מציע שהמערכת תשאל על טווח מחיר למלון אבל לא חובה.
לאחר שנכנסו הפרטים המערכת מחפשת (בגוגל) את הטיול המוצלח, לפי מקטעים, אפשר לאשר את המקטעים או את חלקם, אם אישרת רק את חלקם המערכת מחפשת דברים במקום מה שלא אישרת.
לאחר שאתה מאשר המערכת קונה בשבילך כל מה שאתה צריך, מלון, רכב, תחבורה ציבורית, כרטיסי טיסה, ולך נשאר רק לאשר.
לאחר מכן נשלח אליך למייל פרטי הטיול, הכרטיסים שלך, לוח זמנים מפורט, פירוט של נקודות היציאה והחזרה (עם תמונות במקרה הצורך), מספרי טלפון של נותני השירות, דברים המומלצים להביא, קישורים לאתרים הקשורים למקומות בהם תהיה, וקצת תמונות מהאתרים.
תזכרו שיש בזה בעיה שאם אישרת מלון מסוים ולא אישרת את המסלול, לא בטוח שיש עוד מסלולים, ואז אתה חוזר אחורה ובוחר עוד פעם מלון.
בשביל זה יש GPT. לא?
לא בכזאת רמה, כמובן...
אבל בהחלט נחמד.
מה שכן- צריך לדבר אליו ברחל בתך הקטנה,
כי אם לא- אז הטיול בישראל שהוא נתן לי, לדג',
כלל מנזרים, מסגדים, וכד'
ולא כלל את הכותל או את צפת העתיקה....

מתמטיקאי

משתמש פעיל
אם זה לארבע עונות אז צריכים ארבע שכבות...
מעדיפה פוך רגיל.
זה הרבה יותר פשוט, זה שמיכה מחולקת לשתיים חלק עבה וחלק דק יותר, ויש ארבע מצבים 1)לחבר 2) את העבה 3) את הדק 4) לישון בלי שמיכה (אמיתי)
ככה שאין פה ארבע שכבות
ודרך אגב איך הגעת ל 4 שכבות אם היה ארבע שכבות היה 15 אופציות (או לשיטתי 16)

מתמטיקאי

משתמש פעיל
בשביל זה יש GPT. לא?
לא בכזאת רמה, כמובן...
אבל בהחלט נחמד.
כלל מנזרים, מסגדים, וכד'
אני לא מדבר על המצאה שתשנה את העולם, אני מדבר יותר בליישם דברים שקיימים, ולשים אותם בתוכנה אחת (ייתכן שזה קיים בשפות אחרות כבר)

מתמטיקאי

משתמש פעיל
בשביל זה יש GPT. לא?
לא בכזאת רמה, כמובן...
אבל בהחלט נחמד.
כלל מנזרים, מסגדים, וכד'
ודרך אגב בלי מוטיבים נוצריים אפשר לבקש איכשהו די בקלות (ניסיתי ב lexica ו rytr), אבל לבקש להיות בצפת זה יהיה לו די קשה כי אין על זה הרבה מידע באינטרנט, ואצלו מה שלא בנוכחות גבוהה באינטרנט כנראה לא מעניין.

משתמש סופר מקצוען
יחסית טיול נחמד, לא?
1679516280543.png

• וואו!
Reactions: CO2

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה הרבה יותר פשוט, זה שמיכה מחולקת לשתיים חלק עבה וחלק דק יותר, ויש ארבע מצבים 1)לחבר 2) את העבה 3) את הדק 4) לישון בלי שמיכה (אמיתי)
ככה שאין פה ארבע שכבות
ודרך אגב איך הגעת ל 4 שכבות אם היה ארבע שכבות היה 15 אופציות (או לשיטתי 16)
צודק.
2²=4.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מסך כמו מסגרת תמונות אלקטרונית אבל מחוברת לאימייל ומציגה את התמונות של ההודעות החדשות ללא מגע. יהיה שימושי ביותר להביא כמתנה לסבתא שלא מבינה איך פותחים מייל ואיך רואים את התמונות שהנכדים שלחו. (אפשר לסכם ששולחים מייל עם תמונות בלבד ובלי דרייב, כמו ששולחים להדפסה קובץ PDF ע"י כתובת המייל של המדפסת)
קיים.
שולחים למייל של המסגרת, שמחוברת לווי פי, והתמונות נקלטות אוטומטית.
במסגרת שקנינו יש מקום ל2000 תמונות.

תכלת מרדכי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אולי מדובר בהתפתחות של צ'אט GPT, אך בכל זאת...
לדעתי זה יכול להיות סטרטאפ אמתי, אבל לא לסדר גודל שלי... (כרגע!)
בינה מלאכותית שאומנה על חוזים ומסמכים משפטיים,
וכותבת חוזה על בסיס הדברים החשובים לכל צד בעסקה.
זה אמור לעבוד כך: כל צד נכנס לאפליקציה מהחשבון שלו, מוסיף את הדברים שחשובים לו
(עמידה בזמנים, תשלום במזומן, וכו'), האפליקציה מציעה חוזה, שניהם מאשרים
ואולי גם מוסיפים חתימה דיגיטלית.
ככה אנשים יוכלו לסמוך יותר על מישהו אחר, גם כשלא שווה לשלם מאות שקלים לעו"ד.

מתמטיקאי

משתמש פעיל
בדיחופדיה מערכת שמכניסים ערכים והיא מחזירה על זה בדיחות
דוגמא אני מכניס את הערך פרבולה והיא מוציאה לי את כל הבדיחות על זה (אין אפילו אחד)
אני מכניס את הערך זבוב והיא מוציאה לי בדיחות על זבובים.
זה לדעתי יעזור להרבה אנשים, לאנשים שחולים ל"ע במחלה או שנפטר להם קרוב משפחה, לאנשים שלומדים לימודים משעממים ופתאום יש להם על זה בדיחות.
זה גם יגרום לאנשים להעשיר את הידע.
זה לא בינה מלאכותית שגם יכול ללכת אלא זה כמו ויקיפדיה (המכלול)

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
למה 4 מצבים?
1) לחבר
2) העבה
3) הדק
4) לישון בלי המחובר
5)לישון בלי העבה
6)לישון בלי הדק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה