דרוש מידע יש כאן מישהי עם פלאפון G5?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לבעלי יש
הוא מרוצה,
קנה אחרי המלצה של חבר.

נערך לאחרונה ב:

תמי היין

משתמש מקצוען
אז בסוף קניתי ב"ה את הפלאפון הזה, הוא מצוין.
יש לי כמה שאלות-
1. יש אפשרות להחליף צלצול להתראה ולשעון מעורר, במקום הצלצול הטרקטורי הזה? שתהיה לי מנגינה יפה?
2. יש אפשרות להחליף את הרקע של האנשי קשר? כי הסמן שיורד על השמות הוא לבן, ובתחתית המסך שהוא בהיר, אני לא תמיד מזהה איפה זה עומד וכבר פעמיים התקשרתי לשם שמעל מי שרציתי (פעם אחת ב-12 וחצי בלילה...)
3. יש אפשרות לעשות הקלטת שיחה תוך כדי שיחה, או שחייבים לבחור בהקלטת שיחות אוטומטית לפני החיוג?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז בסוף קניתי ב"ה את הפלאפון הזה, הוא מצוין.
יש לי כמה שאלות-
1. יש אפשרות להחליף צלצול להתראה ולשעון מעורר, במקום הצלצול הטרקטורי הזה? שתהיה לי מנגינה יפה?
2. יש אפשרות להחליף את הרקע של האנשי קשר? כי הסמן שיורד על השמות הוא לבן, ובתחתית המסך שהוא בהיר, אני לא תמיד מזהה איפה זה עומד וכבר פעמיים התקשרתי לשם שמעל מי שרציתי (פעם אחת ב-12 וחצי בלילה...)
3. יש אפשרות לעשות הקלטת שיחה תוך כדי שיחה, או שחייבים לבחור בהקלטת שיחות אוטומטית לפני החיוג?
1. בוודאי. - כשאת עורכת את ההתראה יש לך למטה סוג התראה.
2. אני לא יודעת אם יש אפשרות להחליף רקע אבל אצלי הסימן שירוד הוא כחול אז מסתמא יש אפשרות לשנות ערכת צבעים או משהו כזה - לא ניסיתי.
3. גם הקלטה - לא ניסיתי - לא יודעת

תמי היין

משתמש מקצוען
תודה.
יש סוג התראה, והאפשרויות הן:
צלצול בלבד, רטט בלבד, צלצול ורטט.
אבל אין אפשרות לבחור את סוג הצלצול.
ולגבי הסמן שיורד- לא מצאתי בשום מקום שאפשר להחליף את הצבע.

תמממממי

משתמש פעיל
יש לי גם את הפלאפון הזה
יש מקום להכניס כרטיס זיכרון
מה אפשר לעשות עם התוכן בכרטיס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה