יש כאן מישהו שרכש דירה ברמה ד' בבית שמש בתקופה האחרונה???

מצב
הנושא נעול.

אאאא....

משתמש פעיל
אני מנסה למצוא מי הם הרוכשים דירת 3 חדרים במחיר קרוב ל2 מיליון ש"ח ברמה ד' בבית שמש.
להערכתי אין דבר כזה.
ואם כן אז בבקשה שיכתוב כאן שהוא רכש ובאיזה מחיר מטר וכו', ואת ההיגיון שעומד מאחורי הרכישה.
אם הוא מפחד להזדהות הוא יכול לפתוח ניק חדש ונמתין לו בסבלנות שבוע.

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ההיגיון הוא שהוא רוצה למצוא את עצמו אי פעם גר בדירה משלו, אם הוא לא יקנה כעת כי המחירים ממש לא הגיוניים, הוא עלול למצוא את עצמו קונה בעתיד במחירים עוד יותר לא הגיוניים.
ס"ה הגיוני, לא?;)

נערך לאחרונה ב:

אאאא....

משתמש פעיל
ההיגיון הוא שהוא רוצה למצוא את עצמו אי פעם גר בדירה משלו, ואם הוא לא יקנה כעת כי המחירים ממש לא הגיוניים, הוא עלול למצוא את עצמו קונה בעתיד במחירים עוד יותר לא הגיוניים.
ס"ה הגיוני, לא?;)
אתה רכשת שם לאחרונה דירה?

אאאא....

משתמש פעיל
התמקדתי בבית שמש כי יש שם היצע ענק של דירות.
לעומת בני ברק לדוגמה שאין שם כזה היצע גדול, וידוע שיש קהילות בעם ישראל שמצוות יישוב בני ברק חשוב אצלם לאין ערוך שלעולם ימכור אדם ויתחייב ויקיים לווה רשע ולא ישלם בשביל מצוות יישוב בני ברק.

כי ד זה חדש!

וזה גם הסיבה שכולם רצו לד ולא לג
מאוד מעניין כי האזור הכי ישן בג' יותר חדש מהאזור הכי חדש בבני ברק.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
יש לי חבר שרוצה לקנות (אולי כבר קנה) בד',
היום גר בבני ברק והוא רוצה דווקא בית שמש כי זה יותר שמרני, הוא השקיע את כספו, ועכשיו יש לו מספיק הון עצמי בשביל דירה במחירים האלה.

אאאא....

משתמש פעיל
אופציה של כמה והאם ניתן למימוש במיידי, והאם זה לכניסה מיידית?
יש הבדל עצום ממי שקונה 3.5 חדרים 90 מ"ר למי שקונה 3 חדרים 74 מ"ר ללא אופציה ולא לכניסה מיידית.

יש לי חבר שרוצה לקנות (אולי כבר קנה) בד',
היום גר בבני ברק והוא רוצה דווקא בית שמש כי זה יותר שמרני, הוא השקיע את כספו, ועכשיו יש לו מספיק הון עצמי בשביל דירה במחירים האלה.
למה הוא לא רוכש 4 חדרים?

emma

משתמש מקצוען
יש הבדל עצום ממי שקונה 3.5 חדרים 90 מ"ר למי שקונה 3 חדרים 74 מ"ר ללא אופציה ולא לכניסה מיידית.

למה הוא לא רוכש 4 חדרים?
אין לי שמץ

זה מבית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
.אין הרבה קונים עכשיו,והמחירים יקרים כי אין כמעט למצוא דירות מוכנות, ומי שכן קונה זה או משפרי דיור שרוצים להיות ליד המשפחה /חברים וכו,או אנשים שלחוצים שהמחיר יעלה עוד יותר

טקטית

משתמש פעיל
לדעתי כי הכסף שיש לו מספיק ל3, ואם הוא ימצא משהו טוב הוא יקנה, אולי לא, אולי כבר קנה, ואולי יש לו עוד שיקולים, אני לא יודע מחשבות:)
אולי שיבדוק אפשרות של רמת אברהם.
מחירים מעט נמוכים יותר.
אוכלוסיה ברמה אחרת מכל שכונות העיר.
לא מכירה משהו שגר שם ולא מבסוט.....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה