התייעצות יש כאן כאלו שיזמו מבצעים/הגרלות במוסדות חינוך (ולא רק)?!

BS''D

משתמש פעיל
אני עובדת בגן עם ילדים מתוקים מדבש.
ורק לאחרונה הסתבר לי שהרבה מהם בכלל לא חוגגים חנוכה ולא מדליקים חנוכיה. (גן קירוב-ילדים חילונים)
ממש כאב לי לשמוע את זה,
ורציתי לעשות משהו-לפחות עכשיו בזמן הקשה הזה.

עצבנו להם דף כרומו יפה עם פרקי התהילים שאנחנו אומרות איתם עכשיו לשלום עם ישראל וכ',
ורצינו ליצור איזה מבצע משכנע, משהו שבאמת יוביל אותם לעשיה ערכית בימים החשובים האלו,
ואולי אפילו גם את ההורים.

הבעיה...
שלא חשבתי מספיק,
והסיפור תפס תאוצה גדולה יותר..
עם משתתפים רבים יותר (גנים נוספים וכ'),
ונכנסתי לברוך קצת רציני.
אין לי באמת איך לתגמל קבוצה שכזו..
וברגע שמדובר בקבוצה גדולה גם אם אעשה פרס רציני בסוף (עם הגרלה כן?!).
זה צריך להיות משהו ממש יקר. (יש שם הרבה משפחות מהמעמד הגבוה במגזר הכללי).

בצר לי..
אשמח לעזרתכם.

ברעיונות,
מידע,
וכיוונים.

מה לעשות?
למי אפשר לפנות שירתם לנושא?
ואם תרצו גם להשתתף, בוודאי שזה יהיה מבורך.
אבל חשוב לי (יותר) לשמוע רעיונות וכיוונים מאנשים שמכירים או התנסו עם ארגון של דבר כזה.

תודה רבה!
ושיהיה חנוכה שמח ומאיר לכולנו!

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
האם המבצע מיועד לילדי הגנים או להוריהם?
לפי היכרותך עם ההורים - עד כמה הם ישתפו פעולה?
האם לא עדיף לספק לכל ילד חנוכיית פח פשוטה עם חבילת נרות ודף הסבר על משמעות החג, ולצרף טבלה שמתעדת את מס' הימים שבהם הילדים הדליקו נרות?
מן הסתם, הורה שיראה עד כמה חזק הרצון של הילד להדליק נרות חנוכה, יעשה השתדלות להיות 'לא פחות' מהילד שלו.

אגב, אם יש קושי במימון הערכות, אולי אפשר להיעזר בתרומות או לבקש עזרה מבית חב"ד שבאזור מגוריכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה