דרוש מידע יש טעם לערער על טסט? או שזה מכור?

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תודה רבה
בלעתי את הכישלון ונרשמתי לטסט הבא בתקווה להצליח
כנ"ל היה לי אותו סיפור
שאפילו המורה הציע לי לערער
שאלתי אותו אתה מכיר מישהו שהצליח
תשובתו היתה לא...
וכמה שיעורים מומלץ לעשות בן טסט ןטסט???
1-2 כמובן שתלוי כמה היא השליטה בהגה.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא טוען שאני משחקת יותר מידי עם ההגה
כאילו הכל הוא הפיל על ההגה
וגם כתב עוד דברים שלא היה ולא נברא
באסה. מה כתוב לך בתירוץ לכישלון הטסט?
תעבירי למורה את המידע המדויק שהיה כתוב שם, הוא ידע לעזור לך לעבוד על הבעיות הספציפיות הללו.

וכמה שיעורים מומלץ לעשות בן טסט ןטסט???
1-2 בד"כ.

1695284037054.png

זה מה שקיבלתי
משהו יכול לעזור לי אך להתגבר על זה?? ואיך לטקן
אבל תכלס נראה לי שהכל תלוי קריזה של הטסטר לא??? כי לטבטר אחר יכול להיות שהבעיות האלו בעניו יעברו ודרים אחרים לא??

עוד יעוץ
האם לקחת שיעורים כפולים או בודדים??

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה מה שקיבלתי
משהו יכול לעזור לי אך להתגבר על זה?? ואיך לטקן
אבל תכלס נראה לי שהכל תלוי קריזה של הטסטר לא??? כי לטסטר אחר יכול להיות שהבעיות האלו בעניו יעברו ודרים אחרים לא??

עוד יעוץ
האם לקחת שיעורים כפולים או בודדים??
דעתי לא פופולרית, אבל אני בטוח שאם תלכי לצפות בסירטון של הטסט תראי בדיוק למה הוא התכוון.
זה נראה התרגשות של פעם ראשונה
יהיה מי שיגיד שזה קריזה של טסטר, אני לא מאמין, זה נכון אולי אם היה משהו קטן אחד לא סדרה כזו.

בכל מקרה הכל עניין של תרגול, לא כדאי שיעורים כפולים, כן מאוד מאוד כדאי להישאר אחרי השיעור כל פעם מאחורה כשתלמיד אחר נוהג, לשמוע את ההערות שהוא מקבל, זה שווה לפעמים יותר משיעור.

אבל אני לא יכולה לצפות בסרטון אם אני לא מגישה ערעור לא???

נראה לך שהמורה נהיגה יאשר לי להשאר כל פעם מאחורה???

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אבל אני לא יכולה לצפות בסרטון אם אני לא מגישה ערעור לא???

נראה לך שהמורה נהיגה יאשר לי להשאר כל פעם מאחורה???
נכון כדי לצפות צריך להגיש ערעור, כתבתי זאת כדי לומר ש''מה לעשות'', לפעמים התלמיד בטסט יכול לדרוס מישהו בלי לשים לב ולהמשיך הלאה, ואח''כ לומר לכולם שפסלו אותו בגלל שהוא חרדי, כוונתי הייתה לומר שסביר להניח שבאמת היו נגיעות בהגה או בברקס שאפילו לא שמת לב.

לשבת מאחורה בשיעורים זה דבר מאוד מקובל, מאוד מאוד מקובל, המורה ודאי יסכים, אולי יהיו תלמידים שיבקשו שלא כי זה מלחיץ אותם, אז תחפשו לקבוע שיעורים לפני או אחרי תלמיד שלא מתנגד

אורית M

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
היום נבחנתי ועלה לרכב טסטר שלאחר מכן התברר שהוא מהמדקדקים ואצלו עובר רק מי שיש לו 0 טעויות. (המורה אמרה לי שהיא ראתה שהוא מגיע היא הבינה שזה לא עם סיכוי גבוה).

העניין הוא שהיו לי אפס טעויות!!
הכשיל אותי ואת הנבחנת שאיתי גם.

הטסט היה כ"כ טוב שהייתי בטוחה שעברתי.
נהגתי בביטחון והכל הלך חלק כולל חניה.

מה שמקומם יותר מהכל - במהלך הטסט של זו שנבחנה איתי הטסטר העיר לה הערה על שהיא עברה נתיב, היא אמרה לו שהיה תמרור שהנתיבים מצטמצמים ולכן היא עברה בצדק והוא השתתק!!
ואז כדי להציל את כבודו אמר: "לפחות הסתכלת במראה?"

ואצלי בטסט עמדנו בכביש דו סטרי ובנתיב שמולי עמד רכב תקוע וכולם עקפו אותו וסטו לנתיב שלי אז המתנתי מעט, הטסטר אמר לי "תכנסי לנתיב תחבורה ציבורית מימינך מעט ותמשיכי" וזה אסור על פי החוק!!
אמרתי לו שזה נתיב שאסור להיכנס אליו והוא השתתק שוב!! אבל דחק בי שאגלוש מעט רק עם 2 גלגלים ואוכל להתקדם, אז באמת עשיתי זאת אך הגלגלים בקושי עלו על הנתיב תחבורה ציבורית (מעין מפרץ כזה).
הוא התרצה והמשכתי...

פתאום אני שומעת שנכשלתי...
זה פשוט לא יאומן.

איך יודעים מה הסיבה לפסילה??
האם יש טעם לערער? או שזה מכור?
כמה זמן עד שנותנים תשובה?
הבנתי שהכל מצולם, זה יעזור לי בהוכחות?

תודה למי שיכול לעזור.
ודאי שצריך להגיש תלונה
היה טסטאר שאצלו עברו ממוצע של 1 מתוך 14 ואחרי שערערו עליו הרבה העיפו אותו
ובמידה והערעור צודק שמעתי שמקבלים טסט חוזר (בלי לשלם עליו)
הטסט מצולם ואפשר לצפות בו דרך איזה אתר (המורה נהיגה צריך לדעת איך קוראים לאתר)
ובאתר צריך להיות רשום מה הסיבה שהטסטאר פסל (הוא חייב לרשום סיבה)

אבל שמעתי שהערעור לוקח מלא זמן אז עזבתי והמורה שלי גם לא דחף אותי לזה הוא אראה לי שאני יעשה מה שאני חושבת
הגשתי כבר אגרה לטסט חוזר- ה יעזור
אוף מסובך התחום הזה

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
היום נבחנתי ועלה לרכב טסטר שלאחר מכן התברר שהוא מהמדקדקים ואצלו עובר רק מי שיש לו 0 טעויות. (המורה אמרה לי שהיא ראתה שהוא מגיע היא הבינה שזה לא עם סיכוי גבוה).

העניין הוא שהיו לי אפס טעויות!!
הכשיל אותי ואת הנבחנת שאיתי גם.

הטסט היה כ"כ טוב שהייתי בטוחה שעברתי.
נהגתי בביטחון והכל הלך חלק כולל חניה.

מה שמקומם יותר מהכל - במהלך הטסט של זו שנבחנה איתי הטסטר העיר לה הערה על שהיא עברה נתיב, היא אמרה לו שהיה תמרור שהנתיבים מצטמצמים ולכן היא עברה בצדק והוא השתתק!!
ואז כדי להציל את כבודו אמר: "לפחות הסתכלת במראה?"

ואצלי בטסט עמדנו בכביש דו סטרי ובנתיב שמולי עמד רכב תקוע וכולם עקפו אותו וסטו לנתיב שלי אז המתנתי מעט, הטסטר אמר לי "תכנסי לנתיב תחבורה ציבורית מימינך מעט ותמשיכי" וזה אסור על פי החוק!!
אמרתי לו שזה נתיב שאסור להיכנס אליו והוא השתתק שוב!! אבל דחק בי שאגלוש מעט רק עם 2 גלגלים ואוכל להתקדם, אז באמת עשיתי זאת אך הגלגלים בקושי עלו על הנתיב תחבורה ציבורית (מעין מפרץ כזה).
הוא התרצה והמשכתי...

פתאום אני שומעת שנכשלתי...
זה פשוט לא יאומן.

איך יודעים מה הסיבה לפסילה??
האם יש טעם לערער? או שזה מכור?
כמה זמן עד שנותנים תשובה?
הבנתי שהכל מצולם, זה יעזור לי בהוכחות?

תודה למי שיכול לעזור.
אתה לא תפסיד כלום מלנסות. במקרה שמוגש ערעור הוא צריך להוכיח ממצלמת הדרך שחייבת לפעול בכל רכב לימוד נהיגה את העברה שביצעת. בדוק!

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא להתייאש!
בסוף עוברים.
בהצלחה בעזרת ה' לכל לומדי-הנהיגה!
אכן. הכי חשוב לא להתייאש. זה מבאס מאוד להיכשל בטסט, אבל תקחי את זה כשיעור נוסף לפעם הבאה שתצליחי בה בעז"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה