דרוש מידע יש (חסד) הכל ? (ובזול)

דניאל.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
"יש הכל ובזול" - מכירים???
לאחרונה , זאת אומרת לפני מספר חודשים רשת יש חסד הפסיקה למכור את פחיות הסימילאק מכל סוג וכל זה קרה ללא התראה מוקדמת,
לפני כחודש הרשת הפסיקה להביא גם את המטרנה צמחית כך שאין בכלל אף תחליף חלב שמתאים לתינוקות הרגישים לחלב, (הלכתי לכמה סניפים בכמה ערים ואותו דבר בכולם, כמובן שברשתות אחרות יש את המוצרים הנ"ל כך שא"א לטעון על מחסור אצל היצרן) ובסניפים שניסיתי לברר על מה ולמה יש את המחסור במטרנה צמחית לא ידעו להסביר זאת,
בסדר זה ודאי שלא ! השאלה האם יש חוקים בעניין ? האם יש דרך לדבר איתם (ברמת ההנהלה הראשית?)

haso

משתמש פעיל
סכסוך בין שופרסל ליבואנית סמליאק.
כך שאנחנו נדפקים

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
באמת לאחרונה אין מטרנה צמחית וזה מטריד
אבל מטרנה רגילה יש
אז מה העניין?

מצליחה

משתמש מקצוען
גם אני נתקעתי עם מחסור בסימילאק (זו היתה החנות היחידה באזורי שהביאה סימילאק),
ובעלי בירר, ואכן יש סיכסוך ביניהם.
למזלי ה' אוהב אותי, והחנות שמתחת לבית שלי החליפה בעלים, והם כן מביאים.
אבל זה אכן ממש מעצבן.

יהודה לייב

משתמש פעיל
בעבר תקופה מאוד ארוכה לא היה ברשתות יש טונה ממרח ושאלתי כמה פעמים את העובדים למה אין ובמקומות אחרים יש ולא ידעו
עד שאחד אמר לי שכל תקופה יש לוקחים זמן מסוים ולא מוכרים מוצר מסוים ובודקים כמה זה משפיע במאזן הכללי ואחרי תקופה חוזרים למכור את זה ובודקים על מוצרים אחרים
קחו בעירבון מוגבל את הדברים אבל אולי בשביל מבצעים וכדו'
אגב יש כבר היום ממרח טונה ביש

rachelwer

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
יש לי מתחת לבית ברכל,
וכמובן שם אני קונה את רוב הקניות.
תקופה ארוכה לא היה חמאת שומשום של b&d
כששאלתי את ההנהלה הם הסבירו לי שb&d רצו לעלות מחיר בחמאת שומשום והרשת מנסה לעשות מרפקים...
כך קורה מדי פעם במוצרים שונים.
ושוב השאלה הם זה נכון....

א.ר.

משתמש פעיל
גם בשערי רווחה שזה קשור ליש חסד אין כבר שלושה חודשים סימילאק, מה שגורם להם להפסיד כבר הרבה כסף מכיון שאני הולך לקנות את הסימילאק באושר עד ואז כבר אני קונה הכל באושר עד.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מרפקים לטובת עצמם
אל תשלו את עצמכם שזה למען הלקוחות, כדי שהמחיר לא יעלה
הרי - מכח השוק - המוצר ימכר כשיחזור למלאי ב'יש' באותה רמת מחירים +- שבה המוצר נמכר בחנויות המתחרות (בהן אגב נמכר גם כיום)
מטרת 'יש' להוזיל את מחיר הקניה לעצמם ולא את מחיר המכירה ללקוח

אנחנו אכן עברנו לקנות איזומיל באושר עד, יש לפעמים מבצעים הזויים
לפני שבועיים מכרו ב-35 ש"ח (כשהמחיר אצל מתחרים נע בין 43-52) ואיפשרו לנו לקנות ללא הגבלה (אף שלכאורה יש למבצע הגבלת כמות ל-4 יחי')
בעלי קנה 30 בערך...

ברוך יצחקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המרפקים לחינם.
כי זה מוצר שאם אין ביש יילכו לקנות אותו במקום אחר, כי אחרת אין לילד מה לאכול.
אף אחד לא יחליף למטרנה, כי אומרים בשם הסבתא שלא טוב לתינוק להחליף

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
גם בשערי רווחה שזה קשור ליש חסד אין כבר שלושה חודשים סימילאק, מה שגורם להם להפסיד כבר הרבה כסף מכיון שאני הולך לקנות את הסימילאק באושר עד ואז כבר אני קונה הכל באושר עד.
מה הקשר של "יש" ל"שערי רווחה"?

דניאל.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המרפקים לחינם.
כי זה מוצר שאם אין ביש יילכו לקנות אותו במקום אחר, כי אחרת אין לילד מה לאכול.
אף אחד לא יחליף למטרנה, כי אומרים בשם הסבתא שלא טוב לתינוק להחליף
אנחנו כן החלפנו מחוסר ברירה את השימוש בסימלאק איזומיל למטרנה צמחית (בגלל שביש הפסיקו להביא את הסימילאק) אבל לא ארכו הימים וביש החליטו שגם את הצמחית לא ימכרו, כך שבעניין האוכל לתינוקת אין לנו מה לחפש שם...

ילדודס

משתמש מקצוען
יש לי מתחת לבית ברכל,
וכמובן שם אני קונה את רוב הקניות.
תקופה ארוכה לא היה חמאת שומשום של b&d
כששאלתי את ההנהלה הם הסבירו לי שb&d רצו לעלות מחיר בחמאת שומשום והרשת מנסה לעשות מרפקים...
כך קורה מדי פעם במוצרים שונים.
ושוב השאלה הם זה נכון....
בברכל תמיד יש חסר במוצרים שונים, כי ,כביכול למען הצרכן הם מוזילים מחירים, אבל זה מתסכל, שכל פעם חסר משהו אחר, במסווה שלתועלת הציבור

אשת כהן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
למה ביש חסד הפסיקו להביא שימורים של "בני דרום"?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה