דרוש מידע יש בעיה לעבוד במוסד פטור ובמקביל לקבל דתות?

חוט השני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא בעבודת הוראה
ומחוץ לשעות הכולל

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אם אתם מקבלים תלוש זו בעיה.
לא משנה אם השעות חופפות או לא
ולא משנה אם זו משרת הוראה, שרת, מזכיר או מה.
כך ידוע לי כמי שמטפלת בדתות במשרד של כולל.
רישום כזה מעמיד את העמותה שדרכה מקבלים דתות בסכנת חסימה לתמיכה ל-3 שנים:

• עובדי הוראה / שרתים במוסדות חינוך / מג"ש - אין לדווח ולרשום בשום פנים ואופן אברכים שהם עובדי הוראה במקביל לרישומם בכולל! (אפילו שעובדים רק חלק מהיום) - בין אם רשומים כעובדי הוראה, או שרתים, או עובדים בישי"ק וכדו', משרד החינוך עושה הצלבות בעניין זה ומעביר זאת ליחידה לאכיפה פלילית במשרד החינוך ולמשטרת ישראל בכדי לפתוח בהליכים פליליים. וזה מעמיד את העמותה בסכנת חסימה לקבלת תמיכה למשך 3 שנים, האחריות על כל נזק שייגרם מכך היא עליכם בלבד!!

אלי @@@

משתמש מקצוען
אם אתם מקבלים תלוש זו בעיה.
לא משנה אם השעות חופפות או לא
ולא משנה אם זו משרת הוראה, שרת, מזכיר או מה.
כך ידוע לי כמי שמטפלת בדתות במשרד של כולל.
רישום כזה מעמיד את העמותה שדרכה מקבלים דתות בסכנת חסימה לתמיכה ל-3 שנים:

• עובדי הוראה / שרתים במוסדות חינוך / מג"ש - אין לדווח ולרשום בשום פנים ואופן אברכים שהם עובדי הוראה במקביל לרישומם בכולל! (אפילו שעובדים רק חלק מהיום) - בין אם רשומים כעובדי הוראה, או שרתים, או עובדים בישי"ק וכדו', משרד החינוך עושה הצלבות בעניין זה ומעביר זאת ליחידה לאכיפה פלילית במשרד החינוך ולמשטרת ישראל בכדי לפתוח בהליכים פליליים. וזה מעמיד את העמותה בסכנת חסימה לקבלת תמיכה למשך 3 שנים, האחריות על כל נזק שייגרם מכך היא עליכם בלבד!!
לא שמעתי על זה מעולם
וגם אם זה נכון אני מכיר מלא אברכים שעובדים בלבן עם תלוש או בהוראה או בחנות ובמפעלים בערב כבר שנים ולא קורה כלום זו המציאות בשטח
לגבי החוק הברור אני לא יודע

A052

משתמש סופר מקצוען
לבן עם תלוש או בהוראה או בחנות ובמפעלים
אין קשר בין הוראה לבין מפעלים.

עקרונית אכן כל עבודה מחוץ לשעות הכולל אין שום בעיה.

למרות זאת עבודה בהוראה והמסתעף ממנה, מאד בעייתית;
א. כי בדר"כ הוראה זה רק בשעות שיש כולל.
ב. גם אם לא, ייתכן שהמוסד מדווח על עבודה בשעות הכולל.
ג. אולי בעתיד זה ידווח.
ד. משרד החינוך מצליב נתונים בתוך עצמו בין אגף כח אדם בהוראה לבין אגף הישיבות וכשהוא עולה על זה, דבר ראשון מבחינתו הכולל שקרן והוא שולל תקציב עד כדי סגירת המוסד, ואח"כ לך תוכיח שהוא עבד לא בשעות של הכולל וזה רק טעות או שקר מכוון של המוסד.

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה שידוע לי עד לשכר מינימום ושלא בשעות הכולל - לכאורה זה תקין.

אפשר לשלוח לאגף בכיר מוסדות תורניים
את השאלה במייל mt#education.gov.il
מנסיון, הם עונים (יכול לקחת כמה ימים), ויש לכם אסמכתא.

A052

משתמש סופר מקצוען
אין הבדל בין שכר מינימום למקסימום, הבעיה הרשמית היא רק בשעות העבודה.

לגבי אישור מראש, כאשר האגף יעשה הצלבה הוא לא יזכור את האישור מראש ויקנוס אוטומטית את המוסד, ואח"כ זה בלגן למוסד ולא לאברך.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא שמעתי על זה מעולם
וגם אם זה נכון אני מכיר מלא אברכים שעובדים בלבן עם תלוש או בהוראה או בחנות ובמפעלים בערב כבר שנים ולא קורה כלום זו המציאות בשטח
לגבי החוק הברור אני לא יודע
זה שאברכים עושים את זה זה דבר אחד
זה שהם מסכנים את העמותה זו עובדה
יש הרבה אנשים שעושים דברים שלא נכון וגם אסור לעשות, זה לא אומר שזה בסדר או מותר.
ומדובר רק בעובדי הוראה כולל מי שאינו מורה/מג"ש אלא גם שרתים וכיוצ"ב. כל מי שמקבל תלוש ממוסד שמתוקצב מהמדינה

מה שציטטתי זה מה שאני מקבלת מהעמותה לפני רישום חדש.
וזה משהו חדש מהשנים האחרונות.

אם אברך רוצה לסכן עמותה שלימה ואלפי אברכים שמקבלים דתות דרך אותה עמותה- זה ענין שלו
אבל חוקית זה אסור.

ולא משנה אם שמעתם על זה או לא--- זו העובדה.

לפי מה שידוע לי עד לשכר מינימום ושלא בשעות הכולל - לכאורה זה תקין.

אפשר לשלוח לאגף בכיר מוסדות תורניים
את השאלה במייל mt#education.gov.il
מנסיון, הם עונים (יכול לקחת כמה ימים), ויש לכם אסמכתא.
לא משנה גובה השכר.

אלו הצלבות של משרד החינוך וגם בשכר נמוך זו בעיה.

אלי @@@

משתמש מקצוען
אז כל הבעיה רק בעבודה שמתוקצבת ע’י המדינה כמו הוראה אבל עבודה אחרת כגון מוכר בחנות בלילה לא יהיה בעיה ?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אז כל הבעיה רק בעבודה שמתוקצבת ע’י המדינה כמו הוראה אבל עבודה אחרת כגון מוכר בחנות בלילה לא יהיה בעיה ?
מדובר על עובדי מוסדות חינוך ורק מה שקשור למשרד החינוך כי הם עורכים הצלבות נתונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה