דרוש מידע יש בעיה הלכתית/השקפתית ללכת לסיור במרכז של הקראים?

בכולופן

משתמש צעיר
יצא לנו להזכיר בבית את הקראים והילדים (הגדולים) הביעו התעניינות, ואני יודעת שיש להם מרכז ברובע היהודי
חשבתי לקחת אותם לשם (חוויה אנתרופולוגית + זולה + ממוזגת:)
תוהה לעצמי אם יש בזה בעיה

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני לא רב ולא פוסק אבל לדעתי הקטנה אין בזה בעיה כי פעם הלכנו וראינו את השער לבית התפלה שלהם וכתוב שם שזה המרכז העולמי לקראים והמורה אמרה שאין שם אפילו מנין.

Achinoam

משתמש פעיל
יצא לנו להזכיר בבית את הקראים והילדים (הגדולים) הביעו התעניינות, ואני יודעת שיש להם מרכז ברובע היהודי
חשבתי לקחת אותם לשם (חוויה אנתרופולוגית + זולה + ממוזגת:)
תוהה לעצמי אם יש בזה בעיה

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
אני לא רב ולא פוסק אבל לדעתי הקטנה אין בזה בעיה כי פעם הלכנו וראינו את השער לבית התפלה שלהם וכתוב שם שזה המרכז העולמי לקראים
כי הלכתם ? לכן מותר ?
והמורה אמרה שאין שם אפילו מנין.
כי המורה אמרה ??
לא הבנתי על מה מה מתבסס ההיתר....

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
אני גם לא רב ולא פוסק כך שאיני יודע לומר את ההלכה רק חושב אולי להמליץ לכם על מקום הרבה יותר מעניין וקרוב...
מול מגרש הרוסים יש מנזר [ שטח שהצאר ניקולאי קנה בזמנו] למש שלא תלכו לבקר שם ?
נראה לי הרבה יותר מעניין........ לא ? יש גם את בית הכלא ממול לפעמים אפשר לראות הובלת אסירים.... נראה לי די מעניין ;)

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
יש משהו בחיפה עם שם בהדים משהו מסתמא יעזרו לי בזה החיפאים
וע''ז ראיתי פולמוס פעם עם הרב מונק .

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא רב פוסק אבל לא נראה לי שגם שאר הניקים בפרוג הם פוסקים

ולכן נראה לי שתשאל רב ולא את פרוג
נכון,
אבל יש דברים שלא צריך לשאול פוסק אלא מספיק להקשיב לרגש היהודי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה