דרוש מידע ירידה במשקל

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בלת"ק, אין על דיאטת אטקינס!!!!!!!
(כאחד שהוריד 35 קילו)

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לגבי קלין 9.
גם אני עשיתי את זה בחורף.
יומיים ראשונים היו קשים, אבל הייתי אז בעומס מטורף. כך שלא היה לי זמן לחשוב על הקושי.
שאר הימים נסבלים ממש.
ירדתי 3 קילו. היה נחמד, אבל אפשר לרדת 3 קילו בעוד כל מיני דיאטות, למרות זאת אני ממליצה. ולמה?
כי הרגשתי ממש שהגוף שלי מתנקה.
הרגשתי קלילה ובריאה. אולי זה פסיכולוגי, כנראה לא.
הייתי עם מרץ.
ואחרי 9 ימים. לא חשבתי להמשיך, חזרתי לשגרה שלי, אבל בראש שלי לא היה באוכל כל כך, לא נמשכתי ל ג'אנק.
ובעיקר, המלח שהייתי צריכה בכמויות גדולות כל כך, הופחת בגדול. בלוטות הטעם שלי התרגלו לטעמים יותר טבעיים ופחות מטובלים.
!!!
שנים שלא הצלחתי להתפטר מפצעי בגרות וכאלה.
והקלין 9 פתר את הבעיה עד השורש. נהייתי חלקה. הייתי בטוחה שזה לשבועיים והכל יחזור,
אבל לא. ב"ה מלין פעם, אני היום כחצי שנה אחרי. עם פנים חלקות תודה לה'.
היה שווה.
מחכה כבר לעשות שוב.

וייס

משתמש פעיל
בהמשך לכל הנאמר כאן כדאי מאוד להיזהר מלהכניס לגוף חומרים בלתי מזוהים שלא הובררו בוודאות כבלתי מזיקים כנ"ל לגבי שיטות כאלה כמו דיאטות רצח שמנסיון מביאים לירידה שעוד תחזור ויחד איתה תופעות הרסניות בעיקר שיבוש המערכת ההורמנלית והמסתעף לתקופה ממושכת!
לגבי קלין 9 עשינו זוגי (אין לנו קשר לשיווק) ירדנו כמה קילוגרמים בהתחלה וגם לאחר שגמרנו נשארו כמה הרגלי אכילה והתנזרות לתמיד כך שגם היום שנה וחצי אחרי כשהתפריט כמעט רגיל וכולל הכל מלבד אותם הרגלים כמו קפה ללא סוכר והעדפת קמח כוסמין וכו' ממשיכים לרדת עדיין סה"כ הירידה קרוב ל15 ק"ג מאזור ה60/70 ל50/60 וכפי שתיארו הימים הראשונים ממש קשים אך מהיום השלישי הרגשה יותר טובה וקלילה והתוספים מזרימים אנרגיה כך שהיום ממשיך כרגיל משך כל הימים

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

חליל

משתמש רשום
מאחר ואני לא מכירה את הרופאים שסוברים אחרת,
אני לא יכולה להביא את דעתם.

מדגישה את המשפט החשוב בדברי הקודמים:
כאשר מזריקים לגוף חומר שהוא לא הורמון אמיתי,
אלא רק דומה, ההשפעות עלולות להיות הרסניות.

(לאו דווקא בהקשר של ירידה במשקל, יש הרבה הורמונים אחרים)
וזה לא מסובך להבין.
כאשר החומר הוא סינתטי ולא ממקור טבעי הוא לא בדיוק-בדיוק אותו הורמון אנושי שאמור להיות לנו בגוף, ועקב כך נוצרים שיבושים. השאלה היא רק - האם אלה שיבושים זניחים או שיבושים משמעותיים.

אשמח מאוד שתשלחי קישור למחקרים שנמשכו מעל 5 שנים על החומרים הפעילים בזריקות.
חשוב: מחקרים שאינם ממומנים ע"י החברות שמייצרות\משווקות את הזריקות.
אלא מחקר אמיתי - בלתי תלוי, אובייקטיבי, כפול סמיות.

לא רק שזה ישמח אותי -
אלא הרבה יותר מכך.
אם אגלה שאין בהתנגדות הזו ממש,
שהזריקות מועילות בלבד, ואין להן שום תופעות לוואי ידועות,
ולא שום נזק אנדוקרינולוגי, אונקולוגי או אחר -
אשמח להמליץ ל-5,000 מנויות שלי להיעזר בזריקות.
הי יקירה
את טועה
במקרה של סקסנדה שום נזק לא ייגרם מזה שמדובר באנלוג של הורמון, מדובר בתרופה שנחקרה וידועה כבר הרבה שנים עוד לפני שנוסתה כזריקות שמועילות לירידה במשקל
את מוזמנת להכנס לאתר של הCDC ולהסתכל על כל תופעות הלוואי של התרופה, פיתוח סכרת או שיבושים גנטיים הם בהחלט לא הגיוניים בהתבסס על המנגנון של התרופה.
לגבי הטענה לסכרת זה די מצחיק שאת מעלה את זה כי זו תרופה לטיפול בסכרת בשלבים מוקדמים ומניעת התדרדרות עוד הרבה לפני שהוחלט לתת אותה לירידה במשקל, כל מטרתה היא למנוע סכרת ולמנוע התדרדרות של סכרת קיימת.
ובכל זאת, גם אחרי שתקראי על התרופה ותעשי מחקר, ממה בנוי אנלוג, מה ההבדל בינו לבין החומר האנדוגני של הגוף, לאיזה רצפטור הוא נקשר ואיך הוא משפיע על התא ותביני שבחששות הנ"ל אין ממש, למרות זאת אל תמליצי לאף עוקבת שלך לקחת את התרופה,
תרופות זה לא מוצר שיווק שלכולם מתאים אותו דבר... ממש לא, ברור שיש אנשים שהתרופה לא תתאים ואף יכולה להזיק קשות, לשם כך דרושה הערכה רפואית אישית.
ולגבי השמנה-
רבותי אל תזלזלו
זה המחלה הכי קשה שאני מכירה, רוב החלאים של הלב, כלי הדם, הכליות, ארועים מוחיים, סכרת, ועוד נגרמים ממנה...

eti mi

משתמש פעיל
הי יקירה
את טועה
במקרה של סקסנדה שום נזק לא ייגרם מזה שמדובר באנלוג של הורמון, מדובר בתרופה שנחקרה וידועה כבר הרבה שנים עוד לפני שנוסתה כזריקות שמועילות לירידה במשקל
את מוזמנת להכנס לאתר של הCDC ולהסתכל על כל תופעות הלוואי של התרופה, פיתוח סכרת או שיבושים גנטיים הם בהחלט לא הגיוניים בהתבסס על המנגנון של התרופה.
לגבי הטענה לסכרת זה די מצחיק שאת מעלה את זה כי זו תרופה לטיפול בסכרת בשלבים מוקדמים ומניעת התדרדרות עוד הרבה לפני שהוחלט לתת אותה לירידה במשקל, כל מטרתה היא למנוע סכרת ולמנוע התדרדרות של סכרת קיימת.
ובכל זאת, גם אחרי שתקראי על התרופה ותעשי מחקר, ממה בנוי אנלוג, מה ההבדל בינו לבין החומר האנדוגני של הגוף, לאיזה רצפטור הוא נקשר ואיך הוא משפיע על התא ותביני שבחששות הנ"ל אין ממש, למרות זאת אל תמליצי לאף עוקבת שלך לקחת את התרופה,
תרופות זה לא מוצר שיווק שלכולם מתאים אותו דבר... ממש לא, ברור שיש אנשים שהתרופה לא תתאים ואף יכולה להזיק קשות, לשם כך דרושה הערכה רפואית אישית.
ולגבי השמנה-
רבותי אל תזלזלו
זה המחלה הכי קשה שאני מכירה, רוב החלאים של הלב, כלי הדם, הכליות, ארועים מוחיים, סכרת, ועוד נגרמים ממנה...
צודקת

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הי יקירה
את טועה
ולגבי השמנה-
רבותי אל תזלזלו
איך עדיין יש סוכרת בעולם אם יש תרופה כזו נפלאה שמונעת ממצב טרום-סוכרתי להידרדר?
איך זה שמגפת הסוכרת רק מחריפה והולכת?

לגבי אנלוג -
יש הרבה הורמונים אנלוגיים שמשמשים בעולם הרפואה.
היותו אנלוג לא הופכת אותו לזהה-גנטית, מאחר והוא מסונתז במעבדה.
ולכן נוצרים שיבושים שונים בגוף.
בכל אופן זו לא תשובה שהמצאתי ועלי לנמק, אלא - מידע בדוק ומגובה מחקרית שקיבלתי ממומחה גדול בתחום. לא ספציפית על סקסנדה, אלא על תרופות הורמונליות באופן כללי. אם מעניין אותך לשמוע בדיוק על מה מדובר את יכולה פשוט לקבוע אתו שיחה טלפונית בתשלום (כמו שאני עשיתי) ולהבין על מה הוא מדבר.

החולאים שאת מתארת נובעים מתזונה גרועה ואורח חיים שלא מאפשר לגוף להתנקות מהרעלים שהוא צובר.

אדם שיורד במשקל אבל ממשיך לאכול מזון שמזיק לגופו לא יחלים ממחלת לב רק כי ירד במשקל!
וכנ"ל לגבי שאר הדברים.
לעומת זאת -
עם אורח חיים בריא (לא רק תזונה) ניתן לייצב את כל המצבים הנ"ל.
לפתוח עורקים חסומים, להגיע לרגרסיה במצבי תעוקת חזה, תנגודת אינסולין ועוד.

eti mi

משתמש פעיל
אדם שיורד במשקל אבל ממשיך לאכול מזון שמזיק לגופו לא יחלים ממחלת לב רק כי ירד במשקל!
וכנ"ל לגבי שאר הדברים.
לעומת זאת -
עם אורח חיים בריא (לא רק תזונה) ניתן לייצב את כל המצבים הנ"ל.
לפתוח עורקים חסומים, להגיע לרגרסיה במצבי תעוקת חזה, תנגודת אינסולין ועוד.
נו ולכן יש את הסקסנדה שעוזרת לסגל אורח חיים בריא ,תזונה שתיים מים ופעילות גופנית,
וככה גם לאחר שמפסיקים לקחת את הסקסנדה ההרגלים נשארים, וממשיכם לחיות באורח חיים בריא ,
ואני אומרת לך מניסיון

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נו ולכן יש את הסקסנדה שעוזרת לסגל אורח חיים בריא ,תזונה שתיים מים ופעילות גופנית,
וככה גם לאחר שמפסיקים לקחת את הסקסנדה ההרגלים נשארים, וממשיכם לחיות באורח חיים בריא ,
ואני אומרת לך מניסיון
אשמח להסבר.
איך זריקה מסייעת לסגל תזונה בריאה ואורח חיים בריא?

eti mi

משתמש פעיל
אשמח להסבר.
איך זריקה מסייעת לסגל תזונה בריאה ואורח חיים בריא?
הזריקה מורידה תיאבון וככה תוך חצי שנה עד שנה אפשר להגיע למשקל תקין,
ויחד עם הזריקה הולכים לדיאטנית כל שבוע והיא נותנת הנחיות
ואחרי שתקופה של חצי שנה שנה אוכלים בריא ועושים פעילות גופנית ממשיכם בכך, גם אחרי שמפסיקים לקחת את הסקסנדה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הזריקה מורידה תיאבון וככה תוך חצי שנה עד שנה אפשר להגיע למשקל תקין,
ויחד עם הזריקה הולכים לדיאטנית כל שבוע והיא נותנת הנחיות
ואחרי שתקופה של חצי שנה שנה אוכלים בריא ועושים פעילות גופנית ממשיכם בכך, גם אחרי שמפסיקים לקחת את הסקסנדה.
1.
חצי שנה של תזונה בריאה ופעילות גופנית - מביאים לאיזון משקל גם בלי זריקות (אפשר להזריק קצת מים, בתור פלצבו, ולבדוק את זה...). ובכל אופן מי מבצע כזה שינוי כלל-מערכתי בחייו בוודאי ירוויח!

2.
שאלה:
האם הירידה בתיאבון לא משפיעה לרעה על קצב חילוף החומרים?

למה אני שואלת?
בדיאטות 'רגילות' (מכל הסוגים, לא משנה איזה, כל דיאטה שכוללת צמצום קלורי פתאומי) ישנה האטה בקצב חילוף החומרים, כי כאשר הגוף לא מקבל מספיק קלוריות (קרי: דלק) הוא מאט את קצב שריפת האנרגיה.
כפועל יוצא -
ככל שעושים עוד ועוד דיאטות כך נהיה יותר ויותר קשה לרדת במשקל.
המצב הזה כרוך בחוסר איזון ההורמונלי, כי רעב ושובע בגופנו מווסתים בעזרת הורמוני הרעב והשובע.
לא ניכנס לכל הנושא הזה עכשיו...
אבל זה (חלק) מההסבר לעובדה שאנשים שעושים הרבה דיאטות עולים מהר יותר במשקל, ונלחמים יותר על כל קילו שמנסים להוריד.
השאלה שלי -
מה ההשפעה הכוללת של הזריקה הזו.
מעבר לצמצום התיאבון.
כי אין מצב שמכניסים לגוף חומר כימי (בפרט הרומונלי) בלי שתהיינה השפעות.

eti mi

משתמש פעיל
1.
חצי שנה של תזונה בריאה ופעילות גופנית - מביאים לאיזון משקל גם בלי זריקות (אפשר להזריק קצת מים, בתור פלצבו, ולבדוק את זה...). ובכל אופן מי מבצע כזה שינוי כלל-מערכתי בחייו בוודאי ירוויח!

2.
שאלה:
האם הירידה בתיאבון לא משפיעה לרעה על קצב חילוף החומרים?

למה אני שואלת?
בדיאטות 'רגילות' (מכל הסוגים, לא משנה איזה, כל דיאטה שכוללת צמצום קלורי פתאומי) ישנה האטה בקצב חילוף החומרים, כי כאשר הגוף לא מקבל מספיק קלוריות (קרי: דלק) הוא מאט את קצב שריפת האנרגיה.
כפועל יוצא -
ככל שעושים עוד ועוד דיאטות כך נהיה יותר ויותר קשה לרדת במשקל.
המצב הזה כרוך בחוסר איזון ההורמונלי, כי רעב ושובע בגופנו מווסתים בעזרת הורמוני הרעב והשובע.
לא ניכנס לכל הנושא הזה עכשיו...
אבל זה (חלק) מההסבר לעובדה שאנשים שעושים הרבה דיאטות עולים מהר יותר במשקל, ונלחמים יותר על כל קילו שמנסים להוריד.
השאלה שלי -
מה ההשפעה הכוללת של הזריקה הזו.
מעבר לצמצום התיאבון.
כי אין מצב שמכניסים לגוף חומר כימי (בפרט הרומונלי) בלי שתהיינה השפעות.
גם יש השפעה, התועלת של הזריקות גדולה , ועדיף לי ולעוד אנשים רבים לקחת את הסיכון המזערי(אני גם התייעצתי עם אנדוקרינולוגית בכירה שאמרה שהייתה נותנת את הזריקות לבת שלה)

eti mi

משתמש פעיל
את משווה את הקושי בלשמור על תזונה עם סקסנדה לבלי,שתי עולמות שונים.

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
לגבי קלין 9.
גם אני עשיתי את זה בחורף.
יומיים ראשונים היו קשים, אבל הייתי אז בעומס מטורף. כך שלא היה לי זמן לחשוב על הקושי.
שאר הימים נסבלים ממש.
ירדתי 3 קילו. היה נחמד, אבל אפשר לרדת 3 קילו בעוד כל מיני דיאטות, למרות זאת אני ממליצה. ולמה?
כי הרגשתי ממש שהגוף שלי מתנקה.
הרגשתי קלילה ובריאה. אולי זה פסיכולוגי, כנראה לא.
הייתי עם מרץ.
ואחרי 9 ימים. לא חשבתי להמשיך, חזרתי לשגרה שלי, אבל בראש שלי לא היה באוכל כל כך, לא נמשכתי ל ג'אנק.
ובעיקר, המלח שהייתי צריכה בכמויות גדולות כל כך, הופחת בגדול. בלוטות הטעם שלי התרגלו לטעמים יותר טבעיים ופחות מטובלים.
!!!
שנים שלא הצלחתי להתפטר מפצעי בגרות וכאלה.
והקלין 9 פתר את הבעיה עד השורש. נהייתי חלקה. הייתי בטוחה שזה לשבועיים והכל יחזור,
אבל לא. ב"ה מלין פעם, אני היום כחצי שנה אחרי. עם פנים חלקות תודה לה'.
היה שווה.
מחכה כבר לעשות שוב.
אשמח לשמוע ממך על האפ 15
וכן מה את אוכלת ביום יום

זבון וזבין

משתמש מקצוען
(כאחד שהוריד 35 קילו)
אני מנסה לחשוב באיזה סכום מתבטא הנזק של 35 ק"ג רודיום,
אני לא מאמין שחברת הביטוח תשלם את זה (באומדן ראשוני מדובר בנזק של כ-10 מיליון דולר...).
לא כתבתי כדי להעליב ולפגוע....
להיפך - אני מחכה לתשובה השנונה שלך....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה