דרוש מידע ירידה במשקל ללא דיאטה הייתכן ???

נחמי3

משתמש מקצוען
בדיוק כך.
כמה זמן את לוקחת? מאחלת לך שימשיך להשפיע עליך במינון הזה אבל בד"כ מהר מאוד מגיעים למינון המלא.
והמינון המלא עולה לך 400 בחודש(שזה עדיין פחות מה500 שאני משלמת)
דוקא אני כמה חודשים עם מינון של 1.2 וזה ממש עוזר ושומר על הקיים

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אכן בארה''ב מ וו תר יותר מ 3
התכוונתי לעבור לאזומפיק במקום סקסנדה אבל זה תהליך שלא תמיד מצליח תלוי ברופא המאשר
לא עניין של אישור רופא. יש לי מרשם וטופס 29ג והמלצת רופא מומחה. יש לי הכל אבל אין להשיג אזומפיק! לסוכרתיים יש קדימות ואפילו להם קשה להשיג.
אומרים שבינואר יכנס הויגוביי ויגמר המחסור. הלוואי.

גלי ים

משתמש רשום
לא יודעת אם צריך יעוץ
אבל ברוררררר שחלק מאד גדול מההשמנה
מגיע מאכילה רגשית
למישהו פה יש פתרון???
אני אשמח......

אילולה148

משתמש חדש
הדרך המדהימה ביותר לרדת במשקל היא כושר, וזהו זה
מניסיון אישי וירידה של 5 קילו על ידי כושר בלבד
ובנוסף יש כל כך הרבה טובות הנאה מהכושר עצמו:
1. מאיץ חילוף חומרים בצורה טבעית
2. עוזר לדרכי הנשימה
3. משפיע לטובה על יכולות שכליות
4. מחזק את הגוף
5. מחטב ומעצב את צורת הגוף
6. מגמיש את הגוף
ובשבילי הכושר גם הפך למעין טיפול רגשי, אני מאמצת את הגוף המון תוך שחרור כעסים ועצבים, ותאמינו לי שזה מרגיע וזה עובד טוב

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
הדרך המדהימה ביותר לרדת במשקל היא כושר, וזהו זה
מניסיון אישי וירידה של 5 קילו על ידי כושר בלבד
ובנוסף יש כל כך הרבה טובות הנאה מהכושר עצמו:
2. עוזר לדרכי הנשימה
4. מחזק את הגוף
6. מגמיש את הגוף
ובשבילי הכושר גם הפך למעין טיפול רגשי, אני מאמצת את הגוף המון תוך שחרור כעסים ועצבים, ותאמינו לי שזה מרגיע וזה עובד טוב
וואו !!!!!
תודה כל מה שרציתי לשמוע שיכול לעודד אותי !!!
הכל בהודעה אחת !!!!!

תודה !!!

נערך לאחרונה ב:

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
7.משפיע לטובה על המצב רוח.
יש בזה משהו שעוזר גם נפשי, אבל לפעמים המאמץ שזה לוקח יותר מידי קשה.... ואז לא עושים כלום.....ומזניחים :cry:

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
2. עוזר לדרכי הנשימה
4. מחזק את הגוף
6. מגמיש את הגוף
7.משפיע לטובה על המצב רוח.
מומלץ לעשות כושר. בלי קשר למשקל.
יש כאן מספיק סיבות למה.... :)

פודרה המלך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צודקת לא התכונתי ברצינות אבל אם מישהו ממילא מאובחן ויש לו מרשם זה יעיל גם להרזיה ואני לא מתכון לריטלין הפשוט אלא לקונצרטה וכדו' שמשפעים ליום שלם עובדה אני הורדתי עשר קילו

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
מאיפה אנשים מביאים את הדברים האלה?
ריטלין ודומיו משפכים לזמן מוגבל ואז יש ירידה בתאבון
אבל כשההשפעה נגמרת ש - ה' ישמור..
מה גם שריטלין רשום בספר התרופות כסם..
זה ממש לא שטויות.
ילדים יורדים המון במשקל מנטילת ריטלין למרות מאמצים להאכיל לפני ואחרי וכו. זה ידוע כתופעת לוואי מאוד בעייתית עד כדי נזק לגדילה.
אני עובדת עם בני נוער ובשבילם זו נקודת זוהרת לטובת הריטלין (על נגזרותיו השונות) - דיאטה בלי מאמץ. דברים ידועים.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
זה ממש לא שטויות.
ילדים יורדים המון במשקל מנטילת ריטלין למרות מאמצים להאכיל לפני ואחרי וכו. זה ידוע כתופעת לוואי מאוד בעייתית עד כדי נזק לגדילה.
אני עובדת עם בני נוער ובשבילם זו נקודת זוהרת לטובת הריטלין (על נגזרותיו השונות) - דיאטה בלי מאמץ. דברים ידועים.
אני מכיר את תחום הריטלין ואת תחום הירידה במשקל
כל אחד לחוד
ואת שניהם ביחד
ועדיין אני חושב בדיוק את מה שכתבתי לעי'ל

פודרה המלך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אתה מכיר
אני מכיר את תחום הריטלין ואת תחום הירידה במשקל
כל אחד לחוד
ואת שניהם ביחד
ועדיין אני חושב בדיוק את מה שכתבתי לעי'ל
אתה מכיר את תחום הריטלין? אני מכיר אותו על בשרי והמציאות שמאז שאני לוקח אותו באופן סדיר הורדתי 10 קילו אם לא יותר

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@מחייך תמיד
אשמח לנסות לעשות קצת סדר (ואני לא דיאטנית. פשוט מכירה מניסיון אישי).

קודם כל- לא להתרגש, אפשר להוריד 10 ק"ג בלי להרוג את עצמך ובלי לשלם הון תועפות לדיאטנים.
ממליצה ללכת לדיאטנית של הקופה, עולה גרושים והם עוזרים לך להבין מה יכול לעזור לך ספציפית (מה גורם אצלך לעלייה במשקל ומה יכול להוריד אותו). והרבה פעמים גם טיפים קטנים שיהיו להם יכולים לעזור המון (לשתות הרבה מים, לאכול ארוחת ערב מוקדמת, לאכול אחרי ההליכה ולא להיפך וכו'- מה שיהיה רלוונטי לך).

לגבי מה שהציעו פה לעשות בדיקת דם ולבדוק תקפודי בלוטת התריס- תעשה את זה!! מניסיון אישי! עליתי 30 ק"ג בגלל זה, ועם הטיפול התרופתי ירדתי הכל.

לגבי זריקות- אף רופא לא ימליץ לך על זריקות בשביל עלייה פעוטה כזו במשקל. הזריקות היותר חזקות ניתנות רק במקרי סכרת, וגם האחרות דורשות השמנת יתר. והנקודה הכי חשובה- הזריקות גורמות לירידת אחוזים מהמשקל לאט לאט, (בתחילה אפשר להוריד יותר, ככל ששוקלים פחות זה מוריד פחות), כשמפסיקים אותן חוזר התיאבון ועולים במשקל שוב. ובעיקרון הזריקות גם עולות הרבה כסף, ומיועדות לאנשים שדיאטה רגילה לא עזרה להם להוריד את המשקל העודף. אבל עם קצת כוח רצון תוכל להוריד את המשקל הזה בצורה טבעית ותוך כמה חודשים.

לגבי הליכות ופעילות גופנית- יש אנשים שלא סובלים את זה, ויש אנשים שפשוט כיף להם. ממליצה לך לנסות הליכות, עם מישהו / תדבר בטלפון / מוזיקה ותשכח שאתה הולך. כמה שעות כל שבוע- כיף גדול! (אבל אני מודעת לכך שיש כאלו ששונאים ללכת. מותר).

בסופו של דבר אם לאחד במשקל 110 קילו יעזור להוריד 20-30 קילו אז מה זה יעשה לאחד ששוקל 80-90 קילו יוריד אותו ל60 ??:eek::eek::eek:
חח, הרבה אנשים היו רוצים שזה יעבוד ככה. הזריקות גורמות לירידה איטית ומתונה של אחוזים מהמשקל. תוכל בקלות למצוא מלא כתבות באינטרנט. אנשים יכולים לרדת מהזריקות בין 2-14 ק"ג בשנה בממוצע, ואלו בדרך כלל אנשים שיש להם מה להוריד.
לא יותר מ-200 לחודש
יש לי לאומית זהב
ווואוו, איך? זה ממש זול. ואולי יש השתתפות של הקופה בגלל צורך רפואי מובהק?

אני במאוחדת עדיף ועולה 500
גם בשיא עולה ככה

הוצאות שבת חוזרות
לא יפה לזלזל בזה. זה כתוב בגמרא. והאוכל בשבת לא משמין זה ליצנים אמרו.

ריטלין ואתם רזים מנסיון
אני מנחשת שזו בדיחה? ואם כן יש הרבה תרופות שתופעות הלוואי שלהם חוסר תיאבון קיצוני. עצוב למי שצריך את זה

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
"סלימפיט" משהו הציע פה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה