דרוש מידע ירושלמים/ות?! קיבלתם שיבוץ לגני ילדים?!

shirlya

משתמש צעיר
רמות א - לא קיבלתי עדיין. גם בשנה שעברה קיבלתי כמה ימים לפני תחילת השנה. שערוריה - נרשמנו כבר לפני 7 חודשים, לא?

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
רמות א - לא קיבלתי עדיין. גם בשנה שעברה קיבלתי כמה ימים לפני תחילת השנה. שערוריה - נרשמנו כבר לפני 7 חודשים, לא?

יש שם סיפור רציני עם הגנים בדה-האז ומורגנטאו...

?!?!

משתמש פעיל
קיבלתי הודעה על שיבוץ גיל 3,
אזור גאולה.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני קיבלתי שיבוץ, אבל אנחנו עוברים דירה, והגשתי ערעור לבקשת גן אחר והערעור נדחה, כי הגן עמוס.
מה אפשר לעשות בנדון? זהו, אי אפשר לעבור דירה שלא בעונת הרישום??

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ברוממה עדיין אין....;)

הודעה

משתמש צעיר
אני קיבלתי שיבוץ, אבל אנחנו עוברים דירה, והגשתי ערעור לבקשת גן אחר והערעור נדחה, כי הגן עמוס.
מה אפשר לעשות בנדון? זהו, אי אפשר לעבור דירה שלא בעונת הרישום??

באיזה אזור אתם מתגוררים?

עליכם לבוא לעירייה כדי לדבר עם מנהלת האזור שלכם ולרשום על בסיס מקום פנוי...
שעות קבלת קבל: בימי א', ג' ה'- שעות: 9:00-13:00 - כיכר ספרא, בנין 3, קומת כניסה.
הדבר הכי קריטי וחשוב: ולא לשכוח להביא עמכם אסמכתא של מעבר דירה
חוזה שכירות/קניה = לא מספק, אלא ח-ן מים/חשמל/ארנונה של הדירה לעתיד.

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם ברמות א'. לא קבלתי תשובה עדיין...
תראו כמה פה מרמות א', מובן שחסרים גנים.
רק בכניסה שלי יש 6 ילדות שנכנסות לגן גיל 3!!

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אגיד לך באישי אם זה משנה.
קרוב לרחובות שהוזכרו כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה