שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תודה.
אני פשוט לא מסתדרת ספציפית עם לוגו...
ניסיתי מלא, כנראה משהו בפרומפט לא מספיק כתוב טוב.
וחוץ מזה כלפי מה שאני עושה אני ביקורתית פי כמה...
טוב משהו כמו אגוזים לא הצלחתי (המחשב שלי בתיקון ואני לא כ"כ מסתדר עם החליפי) מצרף עוד סקיצות
the-spectacular-3d-inscription-of-the-letters-rd-i-em2z5t73Re-axxiDdKmZWg-u6ULWPIUQ5SWlR-nMOZ...jpeg
the-spectacular-3d-inscription-of-the-letters-rd-i-kINCe7c9SRmv-ApZd97aBw-u6ULWPIUQ5SWlR-nMOZ...jpeg
the-spectacular-3d-inscription-of-the-letters-rd-i-XJEZnzKfS7iNSeBh-lKmhw-6getL7P3SN-k-jt2ig2...jpeg
spectacular-three-dimensional-lettering-of-the-let-YDKOCFJ7SmacmbskfdOJCQ-fXn_XwXDQtWMpy_ESdW...jpeg

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai

ישראל קאיקוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם אפשרי לעשות ילדים דתיים מחזיקים אותיות שיוצרות את המילה "תהלוכה" ללא רקע?
אולי כול ילד אות או שני ילדים אות...

מנחם4

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום וברכה.
אשמח לתמונות יפות המבטאות את הציטוטים הבאים:
1. הוי דן את כל האדם לכף זכות
2. יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך
3. איזהו מכובד המכבד את הבריות
4. סוף מעשה במחשבה תחילה

תמונות ריאליות, עדיף מעולמם של ילדים.

תודה רבה.

מטריצה

משתמש פעיל
אני מחפשת איור מתוק עדיף רק קו ללא צביעה של דובי ישן במיטה / ילד מחזיק דובי
אפשרי ?

רכות

משתמש רשום
שוב תודה מראש .. על הלב הרחב למען כולנו..
יש מצב לקבל רקע מרגש שבו רואים בצד ספר תורה +חופה של הספר התורה ואורות מתוך הרכב תהלוכה?
תודה (ללא אנשים כלל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה