דרוש מידע יצאתם לחל"ת עקב המצב?

חולי

משתמש סופר מקצוען
צריך לכתוב שהמעסיק הוציא לחלת, בהסכמת העובד מתאריך וצפי חזרה או חזרה בזמן שיחזור העסק לפעילות.
וכן אם יש צבירת ימי חופשה. (לא ברור למה הם דורשים זאת)

פרידא

משתמש מקצוען
צריך לכתוב שהמעסיק הוציא לחלת, בהסכמת העובד מתאריך וצפי חזרה או חזרה בזמן שיחזור העסק לפעילות.
וכן אם יש צבירת ימי חופשה. (לא ברור למה הם דורשים זאת)
מה כותבים בסיבה? איך לנסח את זה?

TamArch1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
1700089104052.png

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
הדגשה חשובה לעצמאיים שיצאו לחל"ת

בשונה מהעבר, הפעם יהי' ניתן להצהיר על הכנסות נמוכות או אי הכנסות בתקופה ולא יקוזז מהאבטלה סכום גדול כעצמאי כמו שהי' בעבר.

חולי

משתמש סופר מקצוען
מה כותבים בסיבה? איך לנסח את זה?
אנחנו כתבנו לעובדים בערך את הנוסח הנ"ל: (זה מהזיכרון)

לאחר הבנות בייננו העובד ... ת.ז. ייצא לחלת ביוזמתנו ובהסכמתו המלאה.
וזאת עקב פעילות דלילה של לקוחות בעקבות המלחמה.
בע"ה העובד יחזור לעבוד ברגע שהלקוחות יחזרו אלינו.

דני לוי

משתמש רשום
אשמח מאודדד לכל מידע,
אני עובדת מחוץ לעיר (ואני גרה באשדוד)ואין באפשרותי להמשיך לעבוד עקב המלחמה בעקבות ששני ילדי הקטנים ללא מסגרת(כי אין להם ממ"ד)
האם ידוע למישהו אם אני יהיה זכאית לתשלום עבוד הימים האלו?
ואם לא,
האם יציאה לחל"ת היא אמורה להיות מוסכמת משני הצדדים או לא?
ובמידה ויצאתי לחל"ת כמה זמן לוקח עד שאני יתחיל לקבל דמי אבטלה?
ממש תודה !
יעזור לי כל תשובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה